SWMenu Free (Top Menu Over)
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: SWMenu Free (Top Menu Over)

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-06-2006
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny SWMenu Free (Top Menu Over)

    Zainstalowałem sobie owe menu idziała jak i wygląda fajnie. Nie mogę w nim ustawić jednej rzeczy a wydaje mi się, że przeorałem już wszystko. Chodzi mi o to, że po najechaniu na którąś pozycję po lewej stronie zostaje kawałeczek koloru jaki jest w top menu. Chciałbym żeby po najechaniu kursuroem na jakąś pozycję cały pasek był koloru taki jaki został przypisany do atrybutu top menu over. Wie ktoś gdzie to zmienić?
    Poniżej obrazek. Będzie łatwiej zrozumieć o co mi chodzi ;]

  2. #2
    Debiutant
    Dołączył
    22-06-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez johnybyk Zobacz wiadomość
    Zainstalowałem sobie owe menu idziała jak i wygląda fajnie. Nie mogę w nim ustawić jednej rzeczy a wydaje mi się, że przeorałem już wszystko. Chodzi mi o to, że po najechaniu na którąś pozycję po lewej stronie zostaje kawałeczek koloru jaki jest w top menu. Chciałbym żeby po najechaniu kursuroem na jakąś pozycję cały pasek był koloru taki jaki został przypisany do atrybutu top menu over. Wie ktoś gdzie to zmienić?
    Poniżej obrazek. Będzie łatwiej zrozumieć o co mi chodzi ;]
    Witam. Problem lezy w stylach. W template/katalog_z_nazwa_temlata/css/prawdopodobnie_template_css.css, w stylu dotyczacym tagu, w ktorym zawarte jest owe menu nalezy zmienic padding-left, w twoim przypadku na mniejszy.

    pozdrawiam adeq_PL

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •