Odstępy pomiędzy liniami
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Odstępy pomiędzy liniami

  1. #1
    Blokowany
    Dołączył
    16-01-2011
    Wpisy
    12
    Punkty
    8

    Domyślny Odstępy pomiędzy liniami

    Chciałbym wprowadzić na stronie nowy styl, ponieważ zbliża się 2-lecie istnienia serwisu ;). Jednakże w mainbody występuje mały problem, nie mam odstępu pomiędzy liniami tekstu, tylko wszystko jest zlane w jedną całość.

    Poniżej zamieszczam zrzut ekranowy z nowej i starej wersji. Problem leży w ułożeniu tekstu, jeśli ktoś nie zauważył. Jednak jeśli nadal ktoś nie może zrozumieć, to zamieszczam również nie graficzną formę problemu.

    http://img190.imageshack.us/i/beztytuukug.jpg/

    Adres serwisu: www.swiatwyscigow.pl, dostępna jest tam jedynie stara wersja. I nowa wersja - http://www.swiatwyscigow.pl/mlodzi-zdolni/blog.html


    Z góry dziękuje za pomoc.
    Ostanio edytowane przez Gonger : 09-06-2011 17:46

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Blokowany
    Dołączył
    16-01-2011
    Wpisy
    12
    Punkty
    8

    Domyślny

    Naprawdę nikt nie umie mi pomóc? Czekam cierpliwe na odpowiedź, ale jest mi potrzebna szybka odpowiedź i pomoc w doprowadzeniu tego do poprawnego wyświetlania. Próbowałem już edytować kilka rzeczy i nic to nie daje, nawet zastosowałem oryginalne pliki Joomli do content.

  4. #3
    Bywalec sunpietro awatar
    Dołączył
    03-03-2008
    Skąd
    Sosnowiec
    Wpisy
    379
    Punkty
    15

    Domyślny

    poczytaj o css i podstawowych znacznikach html :]


    • blog.piotrnalepa.pl - Blog webmasterski | Artykuły o jQuery, CSS i PHP
    • www.piotrnalepa.pl - Projektowanie stron WWW | Wdrażanie rozwiązań e-commerce
    • www.nalepa.com.pl - Sprzedaż podkładów kolejowych i części do wagonów


  5. #4
    Blokowany
    Dołączył
    16-01-2011
    Wpisy
    12
    Punkty
    8

    Domyślny

    Minęło trochę czasu i do tej pory nie poradziłem sobie z problemem, tym razem zamieszczam zrzut ekranowy z problemem. Zaznaczyłem o co mi chodzi, brakuje odstępów pomiędzy kolejnymi wierszami.

    http://img51.imageshack.us/i/beztytuuocy.jpg/

  6. #5
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    Kolega dał Ci rozwiązanie na tacy pisząc czego masz szukać. -->tutaj<-- Pierwszy link w wyszukiwaniu GOOGLE

    I może usuń niepotrzebną treść z pierwszego postu, bo 1. trochę marnie się czyta, 2. niektórzy mają uczulenie na niby przypadkowe linkowanie w treści tematycznej.
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  7. #6
    Blokowany
    Dołączył
    16-01-2011
    Wpisy
    12
    Punkty
    8

    Domyślny

    Śmieszne są wasze odpowiedzi, wiem co mam dopisać. Ale ja się pytam W KTÓRYM MIEJSCU?

    Sami zobaczcie odstęp pomiędzy wierszami tekstu - http://www.swiatwyscigow.pl/mlodzi-z...mami-1708.html

    Szukałem w każdym miejscu, które wpadło mi do głowy i zmiany nie dawały żadnych oczekiwanych wyników.
    Ostanio edytowane przez Gonger : 29-05-2011 17:09

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Gonger Zobacz wiadomość
    Śmieszne są wasze odpowiedzi, wiem co mam dopisać. Ale ja się pytam W KTÓRYM MIEJSCU?
    1. Jeśli coś jest "śmieszne" w tym wątku, to Twój pierwszy post - proszono Cię, byś usunął z niego niepotrzebną paplaninę!
    2. Do deklaracji reguły p w swoim szablonie dodaj np. margin-top: 1em lub mniejszą wartość, zależy od tego, jak chcesz.
    Dodać należy w takim miejscu, żeby nie została ta reguła nadpisana przez reguły resetujące, które masz bodaj w arkuszu addons.css, np. na końcu template.css wystarczy wstawić nową regułę.
    PS I nie opowiadaj, że wiesz, co wstawić, tylko nie wiesz gdzie, bo bez żadnego zastanawiania się wystarczy wybrać np. ostatni dodawany arkusz stylów i wpisać regułę jako ostatnią!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Podobne tematy

  1. Odstępy pomiędzy artykułami
    przez tybetanczyk na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 23-01-2010, 16:54
  2. Odstępy pomiędzy modułami
    przez Jdwind na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 16-10-2007, 15:51
  3. Odstępy pomiędzy modułami
    przez screamer na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 17-02-2007, 18:28

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •