ceneo - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 29

Temat: ceneo

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-12-2005
    Wpisy
    81
    Punkty
    14

    Domyślny

    wkrótce udostępnie komponent ( na ukończeniu ) będzie prościej



  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec DannyM awatar
    Dołączył
    14-04-2006
    Skąd
    United Kingdom
    Wpisy
    193
    Punkty
    11

    Domyślny

    Czy wybor tych kategorii jest zalecany bo rozmawialem z nokautem i nic takiego nie powiedzieli

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-12-2005
    Wpisy
    81
    Punkty
    14

    Domyślny

    przypisanie kategorii z nokaut do kategorii sklepu nie jest konieczne, mogą zrobić to pracownicy Nokaut, trwa to znacznie dłużej i nie zawsze jest poprawne.

    wersja 1.0 komponentu integratora do pobrania tutaj :
    http://www.mbpartner.com.pl/com_integrator.zip

    akurat ten komponent mam na warsztacie, tak więc proszę o konkretne uwagi
    Ostanio edytowane przez comet : 30-11-2006 14:18

  5. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-08-2006
    Skąd
    Legnica / Wrocław
    Wpisy
    24
    Punkty
    9

    Domyślny

    Cześć!

    Słuchajcie jak to jest z tą integracja z ceneo? Trzeba samemu generować sobie xmla? Próbowałem zaintalować integrator od cometa, ale nawet nie odpalil... wysypał się... Pytam bo jestem slabo zorietowany (grafikiem jestem), a chciałbym podłączyć się do ceneo... Dzwoniłem do nich i nie zrobią mi integracji, bo mają taka kolejkę, że musiałbym czekać i czekać... a zależy mi na czasie.


    pozd. Krzysiek
    nieznamsie.com - nie to co inni - freelancer designer
    sklepzbielizna.pl - Salon Mody Intymnej

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-03-2006
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny

    jak daje pobież z nokaut
    to mam


    setQuery($q); $db->query(); $db->next_record(); return $db->f("category_id"); } function get_price($product_id) { $db = new ps_DB; // Get the vendor id for this product. $q = "SELECT vendor_id FROM #__{vm}_product WHERE product_id='$product_id'"; $db->setQuery($q); $db->query(); $db->next_record(); $vendor_id = $db->f("vendor_id"); // Get the default shopper group id for this product and user $q = "SELECT shopper_group_id FROM #__{vm}_shopper_group WHERE `vendor_id`='$vendor_id' AND `default`='1'"; $db->setQuery($q); $db->query(); $db->next_record(); $default_shopper_group_id = $db->f("shopper_group_id"); $q = "SELECT product_price,product_currency FROM #__{vm}_product_price WHERE product_id='$product_id' AND "; $q .= "shopper_group_id='$default_shopper_group_id'" ; $db->setQuery($q); $db->query(); if ($db->next_record()) { $price_info["product_price"]= $db->f("product_price"); $price_info["product_currency"]=$db->f("product_currency"); } else { $price_info["product_price"]= ""; $price_info["product_currency"] = $_SESSION['vendor_currency']; } return $db->f("product_price"); } function get_mf_name($product_id) { $db = new ps_DB; $q = "SELECT mf_name FROM #__{vm}_product_mf_xref,#__{vm}_manufacturer "; $q .= "WHERE product_id='$product_id' "; $q .= "AND #__{vm}_manufacturer.manufacturer_id=#__{vm}_produ ct_mf_xref.manufacturer_id"; $db->query($q); $db->next_record(); if ($db->f("mf_name")) { return $db->f("mf_name"); } else { return ""; } } function list_nokaut() { $xml = file_get_contents($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/components/com_integrator/kategorie.xml'); $dom = domxml_open_mem(trim($xml)); $xp = xpath_new_context($dom); $wynik = xpath_eval($xp, 'categories/category/text()'); echo " " . $wartosc. " Default-Top Level\n"; } //end function function list_tree($category_id="", $cid='0', $level='0', $selected_categories=Array() ) { $ps_vendor_id = $_SESSION["ps_vendor_id"]; $db = new ps_DB; $level++; $q = "SELECT category_id, category_child_id,category_name FROM #__{vm}_category,#__{vm}_category_xref "; $q .= "WHERE #__{vm}_category_xref.category_parent_id='$cid' "; $q .= "AND #__{vm}_category.category_id=#__{vm}_category_xref .category_child_id "; $q .= "AND #__{vm}_category.vendor_id ='$ps_vendor_id' "; $q .= "ORDER BY #__{vm}_category.list_order, #__{vm}_category.category_name ASC"; $db->setQuery($q); $db->query(); while ($db->next_record()) { $child_id = $db->f("category_child_id"); if ($child_id != $cid) { $selected = ($child_id == $category_id) ? "selected=\"selected\"" : ""; if( $selected == "" && @$selected_categories[$child_id] == "1") { $selected = "selected=\"selected\""; } echo "\n"; } for ($i=0;$i<$level;$i++) { echo "—"; } echo "|$level|"; echo " " . $db->f("category_name") . ""; $this=list_tree($category_id, $child_id, $level, $selected_categories); } } //end function class HTML_tomIntegrator{ function edit( $option, &$row ) { ?>
    Powiązanie kategorii sklepu z kategoriami Nokaut.pl
    Kategoria sklepu:


    Fatal error: Call to undefined function: list_all() in /home1/itpro/domains/troker.pl/public_html/tonery/administrator/components/com_integrator/admin.integrator.html.php on line 203

  7. #16
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-10-2005
    Wpisy
    36
    Punkty
    11

    Domyślny

    Natomiast u mnie bialy ekran i napis:

    "Blad przy kopiowaniu"

    Jestem w stanie nawet odkupic dzialajacy integrator z Ceneo, zalezy mi na tym niezmiernie.

  8. #17
    Debiutant
    Dołączył
    03-01-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Porównywarka cen harpagon.pl

    Witam,
    Zapraszam wszystkich do rejestracji w porównywarce cen i wyszukiwarce produktów harpagon.pl
    Akceptujemy zarówno dane formacie xml ceneo.pl jak i nokuat. pl + obsługujemy system elm@r.
    Pozdrawiam,
    Adam

  9. #18
    Bywalec DannyM awatar
    Dołączył
    14-04-2006
    Skąd
    United Kingdom
    Wpisy
    193
    Punkty
    11

    Domyślny

    Pierwszy post i od razu reklama ;)

  10. #19
    Debiutant
    Dołączył
    01-12-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Narzedzie jest swietne, dzieki comet ale przy generowaniu pojawia mi sie taki komunikat
    Plik zostal wygenerowany ( sciezka do pliku : http://www.twoja strona/components/com_integrator/nokaut.xml )
    Notice: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 in /includes/database.php on line 292

    /includes/database.php:483
    /administrator/components/com_virtuemart/classes/ps_database.php:104
    /administrator/components/com_integrator/admin.integrator.html.php:284
    /administrator/components/com_integrator/admin.integrator.php:219
    /administrator/components/com_integrator/admin.integrator.php:30
    /administrator/index2.php:71
    Notice: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 in /includes/database.php on line 292

    Kolejna sprawa to adresy w wygenerowanym xml. Ja uzywam open sef wiec mam przyjazne linki natomiast w wygenerowanym pliku sa "normalne".
    Nie znam sie za bardzo na php wiec jesli ktos mam jakis pomysl na rozwiazanie problemu to bede bardzo wdzieczny.
    Pozdr
    Ostanio edytowane przez bookclub : 02-02-2007 13:03

  11. #20
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-03-2006
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cisza w temacie - może koś już rozwiązał problem z błędami w module cometa??

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •