Problem z tworzeniem kategori w DJClassifieds
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 22

Temat: Problem z tworzeniem kategori w DJClassifieds

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Bywalec Hiram awatar
    Dołączył
    08-05-2011
    Skąd
    obecnie Francja
    Wpisy
    109
    Punkty
    11

    Domyślny Problem z tworzeniem kategori w DJClassifieds

    Problem polega na tym ze po utworzeniu kategorii wyświetla się pusta strona. Znalazłem gdzieś taki temat i ktoś pisze ze to rozwiązał bo wina była po stronie serwer. no ok..ale jaka wina? Zadzwonił bym do mojego usługodawcy hostingowego ale co niby mam mu powiedzieć? Ktoś może zna odpowiedz? z nerwów wrzuciłem 6 instalacji joomli na serwer i na kazdej próbuje innaczej i wgrywać pliku z innego źródla, nic nie daje Poproszę o pomoc

  2. #2
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    Spróbuj zainstalować na JAMP'ie, będziesz miał odpowiedź, czy to wina hostingu.
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  3. #3
    Bywalec Hiram awatar
    Dołączył
    08-05-2011
    Skąd
    obecnie Francja
    Wpisy
    109
    Punkty
    11

    Domyślny

    sprawdziłem ustawienia serwera i porównałem je z wymogami joomli, odbyłem pogawędkę z konsultantem mojego hostingu, napisałem do uczestnika forum ktróry jakis czas temu miał ten sam problem. Wszystko jest ok, czekam Tylko na odpowiedz tego kto miał taki sam problem...ale dalej nie tworzy mi kategorii.... Wklepałem to gdzie tylko można. Jeden jedyny nie zapisy walny katalog w mojej instalacji to :Katalog dzienników ($log_path) /logs/ Nie wiem co jeszcze Mam z Tym zrobić, napisałem też do producenta , Co może być innego w ustawieniach serwera skoro joomla jest tam dedykowana instalacja a za serwer bule kilkaset zł....Mozę ktoś kto używa DJ-Classifieds zechce się podzielić wiedzą?

  4. #4
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    Poleciłbym włączenie wyświetlania błedów i ustawienie "Error Reporting" do maximum.
    Biała strona -> Fatal Error. Ale ze względu na ukrywanie błędów nie widzisz jaki to błąd

  5. #5
    Bywalec Hiram awatar
    Dołączył
    08-05-2011
    Skąd
    obecnie Francja
    Wpisy
    109
    Punkty
    11

    Domyślny

    zrobiłem tak, jest bląd ...Notice: Undefined variable: icon_url in /autoinstalator/joomla1/administrator/components/com_djclassifieds/controller.php on line 473

    Notice: Trying to get property of non-object in /autoinstalator/joomla1/administrator/components/com_djclassifieds/controller.php on line 481

    Wiecie co z tym zrobić?


    ---------- Post dodany o 21:53 ---------- Poprzedni post był o 21:51 ----------

    natomiast przy kategoii ogłoszeń pojawił sie komunikat: Pozycja
    Notice: Undefined variable: ordering in /autoinstalator/joomla1/administrator/components/com_djclassifieds/views/categories/tmpl/default.php on line 60

    ---------- Post dodany o 22:38 ---------- Poprzedni post był o 21:53 ----------

    Pozmieniałem atrybuty w controller.php i nic , dzwonie do jeszcze raz na hosting chyba tam maja niezły młyn prze zemnie ciągle gdzieś dzwonią, uaktualniłem wersje do 1.2 nic nie pomogło

    ---------- Post dodany 06-06-2011 o 00:09 ---------- Poprzedni post był 05-06-2011 o 22:38 ----------

    wiem już ze błąd jest tu : $row->ordering = $order->ordering + 1; tylko nie wiem co tu zmienić to 180 linia z pliku controler.php

  6. #6
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    home.pl ??
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  7. #7
    Bywalec Hiram awatar
    Dołączył
    08-05-2011
    Skąd
    obecnie Francja
    Wpisy
    109
    Punkty
    11

    Domyślny

    tak home

    ---------- Post dodany o 11:16 ---------- Poprzedni post był o 08:01 ----------

    Po wszystkim co zrobiłem pojawia się jeden błąd po kliknięciu zapisz przy tworzeniu kategorii : Notice: Trying to get property of non-object in /autoinstalator/joomla1/administrator/components/com_djclassifieds/controller.php on line 180

    W lini 180 pliku controller.php jest zapis $row->ordering = $order->ordering + 1;
    Ktoś może pomóc?

  8. #8
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    Ktoś może pomóc?
    Obawiam się, że zmiana hostingu z tego za kilka stówek na taki za kilkadziesiąt pln będzie najszybszym i najprostszym rozwiązaniem. Home ma jakąś autorską wersję apacza i co chwilę można przeczytać, że ktoś się na nich skarży.

    Mogę się mylić - załóż konto testowe na innym hostingu, albo skorzystaj z JAMP'a i się przekonasz.
    -
    Pozdrawiam
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  9. #9
    Bywalec Hiram awatar
    Dołączył
    08-05-2011
    Skąd
    obecnie Francja
    Wpisy
    109
    Punkty
    11

    Domyślny

    Znam odpowiedz i może się ona komuś do czegoś przydać , tylko musze sprawdzic czy działa , jestem w trakcie. Chodzi o zmianę TYPE na ENGINE. Wersja taniego serwera nie wchodzi w gre potrzebuje dużo miejsca , buduje spory serwis. Sprawdzę działanie i jesli bedzie ok, podziele si,e z wami ta informacja.

  10. #10
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    Pisząc kilka razy tańszy nie miałem na myśli gorszy. Nie chcę źle wróżyć, więc zamilknę.

    ---------- Post dodany 08-06-2011 o 00:28 ---------- Poprzedni post był 07-06-2011 o 01:45 ----------

    O właśnie - akurat temat na czasie, może Cię zainteresuje .
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Problem z modułem djclassifieds.
    przez rossa na forum Instalacja rozszerzeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 08-02-2011, 11:19
  2. Djclassifieds - problem z akapitami w wyświetlanym ogłoszeniu.
    przez slomers na forum Rozszerzenia z Design-Joomla
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 08-01-2011, 23:02
  3. Problem z tworzeniem menu
    przez adamrw na forum Menu, struktura witryny
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 06-01-2011, 16:24
  4. Mam problem z administracją DJClassifieds.
    przez dociekliwiec na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 30-12-2010, 12:49
  5. Problem z tworzeniem podkategorii
    przez pit-git na forum Różne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 08-06-2009, 23:26

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •