Problem z tworzeniem kategori w DJClassifieds - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 22

Temat: Problem z tworzeniem kategori w DJClassifieds

  1. #11
    Bywalec Hiram awatar
    Dołączył
    08-05-2011
    Skąd
    obecnie Francja
    Wpisy
    109
    Punkty
    11

    Domyślny

    Ja rozwiązałem problem używając komponentu sobi2 i cała reszta na home , mi działa. Az wstyd mi za pytac, ale jestem nowy i będę musiał wkleic temat jak zmienic układ wyświetlania artykułów na startowej:-) Dziękuje Tym wszystkim co zabrali głos

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Hiram Zobacz wiadomość
    Ja rozwiązałem problem używając komponentu sobi2
    Polecałbym raczej SobiPro ;)

  4. #13
    Bywalec Hiram awatar
    Dołączył
    08-05-2011
    Skąd
    obecnie Francja
    Wpisy
    109
    Punkty
    11

    Domyślny

    Niestety sobi pro własnie na home nie działa, moze dlatego że sobi 2 jest nowsze a sobi pro nie ma nowego silnika. Sobi dwa działa bardzo ok, tylko nie mogę znaleźć do niego spolszczenia, a nie wszystkie pozycje śą edytowalne do ręcznego tłumaczenia.Wiec ja polecam Sobi 2 zwłaszcza dla użytkowników home:-)

  5. #14
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    sobi pro własnie na home nie działa
    właśnie dlatego nie chciałem się wcześniej już odzywać
    Zastanów się, czy budujesz serwis zgodnie ze swoimi potrzebami, czy tak, jak Ci hosting pozwala.

    =====
    PS > jest dokładnie odwrotnie - sobi pro jest nowsze. Póki co, tylko się bawiłem którąś wersją beta, ale robiło znacznie lepsze wrażenie niż sobi 2. Oklaski dla tego pana powyżej
    Ostanio edytowane przez larry_krk : 08-06-2011 16:00
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  6. #15
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez larry_krk Zobacz wiadomość
    Oklaski dla tego pana powyżej
    Dziękuję bardzo

  7. #16
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    @neo , wiem ile mogą kosztować dedykowane rozwiązania o zbliżonej funkcjonalności, więc Twoje podziękowania wydają mi się trochę nie na miejscu. Powinieneś napisać "cieszcie się, że są tacy jak ja"

    @hiram - powodzenia w instalacji kolejnych rozszerzeń. Miałem pecha mieć klienta, który również uległ marketingowcom, któremu świadomość faktury, dwa razy wyższej niż średnia, robiła dobrze na ego i wiesz co ... następnego odeślę z kwitkiem. Możesz napisać, że jestem hom(e)ofobem, ale ja po prostu nie lubię czasu tracić.

    Dobrej nocy Panowie.
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  8. #17
    Bywalec Hiram awatar
    Dołączył
    08-05-2011
    Skąd
    obecnie Francja
    Wpisy
    109
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jestem bardzo początkujący w joomli z naciskiem na bardzo, wysokość faktury nie poprawia mojego ego, poprostu mam serwery na home i szczerze mówiąc maja najlepsze dla mnie limity w porównaniu z innymi serwerami, dedykowana pomoc techniczna tez nie jest bez znaczenia przy dwóch biznes serwerach, jesli miałbym zaplacic mniej to wlasnie to poprawiło by mi moje ego. Siedziałem dzis nad kolejnym modułem komentarzy ponad 4 godziny ale udało mi sie go dodać, ma to jeden pozytywny wydzwiek, otóz ucze sie w ten sposób pracy z joomla bo już nie mam chyb ani miejsca ani pliku którego bym nie otworzył, uruchomił i zamknął, zdecydowanie szybciej mi się teraz pracuje:-) Zabrałem się sam za tworzenie serwsiu gdzie dzis przy ósmym dniu odsłony miałem ( raporty google adsense i analitic) ponad 800 wejść, co bardzo mnie przerosło i jestem tym dniem wykończony. Poznawanie nowego serwera i dodatkowo uczenie się joomli doprowadziło by do tego ,że nic tylko rzucił bym się do Sekwany. Bardzo dziekuje wszystkim za porady i za to ,że piszą bo nie czuje się tu przez to wyaljenowany.. Pozdrowienia
    " Płynę bez stery płynę bez wiosła , oby mnie prędzej burza rozniosła..."
    T. Miciński
    www.idziwnow.pl

  9. #18
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    Pozdrów Paryż. Klasa językowa w liceum słynącym z francuskiego, wymiany międzyszkolne, matura, a dziś ... je m'appelle rafał i dalej przysłowiowa d..pa

    Co do Twojego zmartwienia:
    1. Nie podałeś adresu strony, więc ciężko ocenić, jakie obciążenie serwera może ona generować. Często i gęsto pomaga prosta optymalizacja - wygenerowanie jak najmniejszej ilości plików js css, kompresja gzip, włączenie cache itp ... .Niektóre rozszerzenia Joomla podobno potrafią zarżnąć stronę poprzez ilość wysyłanych zapytań do bazy danych, więc to również należy przeanalizować.
    2. Jeśli Twoja strona to rzeczywiście taka kobyła, może lepiej by było, gdybyś zdecydował się na serwer dedykowany, z instalacją taką, jakiej potrzebujesz ?
    ----
    pozdrowionka
    Ostanio edytowane przez larry_krk : 09-06-2011 00:15 Powód: literówka
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  10. #19
    Bywalec Hiram awatar
    Dołączył
    08-05-2011
    Skąd
    obecnie Francja
    Wpisy
    109
    Punkty
    11

    Domyślny

    Witam, serwis zaczyna działać poprawnie, a ja wkładam zapałki do oczu... Nie podałem linka do strony bo nie wiem czy można tutaj podać. Niestety dalej mam problemy tym razem z Phocagalery, ktos moze ma ten komponent i moze mi podpowiedziec co mam w ustawieniach zle ze uzytkownik nie może dodać swoich zdjęc? Właczyłem i dodałem panel uzytkownika, wyłaczyłem akceptacje zdjęc przez admina, nadalem atrybut 777 i dalej uzytkownicy nie mog,a dodawac zdjec. Pewnie gdzies jakis mały kruczek jest . jeśli ktoś zechce pomóc to bardzo poproszę, a jesli nie wolno podawać tu linków to proszę o usuniecie. Oto adres mojego serwisu www.wirtualnapolonia.pl
    " Płynę bez stery płynę bez wiosła , oby mnie prędzej burza rozniosła..."
    T. Miciński
    www.idziwnow.pl

  11. #20
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    1. Nowy problem zazwyczaj = nowy wątek na forum
    2. Przeczytaj cały ten wątek od początku do końca, jak nie pomoże przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz. Przepraszam, ale nie rozumiem za bardzo czym się kierujesz.
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Problem z modułem djclassifieds.
    przez rossa na forum Instalacja rozszerzeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 08-02-2011, 11:19
  2. Djclassifieds - problem z akapitami w wyświetlanym ogłoszeniu.
    przez slomers na forum Rozszerzenia z Design-Joomla
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 08-01-2011, 23:02
  3. Problem z tworzeniem menu
    przez adamrw na forum Menu, struktura witryny
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 06-01-2011, 16:24
  4. Mam problem z administracją DJClassifieds.
    przez dociekliwiec na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 30-12-2010, 12:49
  5. Problem z tworzeniem podkategorii
    przez pit-git na forum Różne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 08-06-2009, 23:26

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •