Witam.
Jak w temacie. Posiadałem wcześniej wersję joomla 1.5.22. Ściągnąłem pakiet 1.5.23 usunąłem jak zwykle folder installation i pliki: configuration.php-dist, instal.php.
Po zainstalowaniu pakietu na serwer chcę zrobić (tak jak i przed aktualizacją) kopię danych. Akeeba backup pokazuje mi poniższy komunikat:
Kopia Zapasowa Nieudana Operacja kopii zapasowej została zatrzymana, ponieważ został wykryty błąd.
Ostatni komunikat błędu to:
Couldn't write to the archive file; check the output directory permissions and make sure you have enough disk space available.[len=109305 / 148153]
Kliknij przycisk 'Przejrzyj Log' na pasku narzędzi, aby wyświetlić plik dziennika kopii zapasowych Akeeba Backup dla dalszych informacji.
Przed wysłaniem do support forum o pomoc najpierw przeczytaj Przewodnik Użytkownika (User Guide)!.
W logu znajduje się takowy error:

Error reporting :E_ERROR | E_WARNING | E_PARSE | E_CORE_ERROR | E_CORE_WARNING | E_COMPILE_ERROR | E_COMPILE_WARNING | E_USER_ERROR | E_USER_WARNING | E_USER_NOTICE
Czy może być to wina samego komponentu akeeba i przeinstalowanie go może przynieść rezultat czy błąd istnieje może w aktualizacji 1.5.23?

P.S.
Czasami akeeba podczas robienia kopi (teraz po aktualizacji) zatrzymuje się na 4 punkcie tworzenie kopii zapasowej wyświetlając następującą ścieżkę:

/home/XXX/XXX/components/com_phocagallery/assets/images
Może to też mieć jakiś wpływ na błąd?

Proszę o możliwie szybką odp.