Witam;] Mam problem. Eksportowałem bazę danych z serwera localhost na płatny serwer. Po imporcie bazy danych na nowym serwerze pokazał mi się taki błąd:

Błąd

Zapytanie SQL:
--
-- Baza danych: `joomla`
--
-- --------------------------------------------------------
--
-- Struktura tabeli dla `jos_agora_adsense_config`
--
CREATE TABLE IF NOT EXISTS `jos_agora_adsense_config` (
`conf_name` varchar( 255 ) NOT NULL DEFAULT '',
`conf_value` text,
PRIMARY KEY ( `conf_name` )
) ENGINE = MYISAM DEFAULT CHARSET = utf8;

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1046 - No database selected

W EKSPORCIE ZAZNACZYŁEM WSZYSTKIE PLIKI i RODZAJ SQL

A TRYB ZGODNOŚCI SQL DAŁEM [ NONE ]

---------- Post dodany o 09:12 ---------- Poprzedni post był o 09:06 ----------

Dowiedziałem się tylko tyle że trzeba wyłączyć EKSPORT STRUKTURY..ale teraz znowu pokazuje mi się takie coś...

Zapytanie SQL:
-- -- Baza danych: `joomla` -- -- -- Zrzut danych tabeli `jos_agora_adsense_config` -- -- -- Zrzut danych tabeli `jos_agora_bans` -- -- -- Zrzut danych tabeli `jos_agora_bans_auto` -- -- -- Zrzut danych tabeli `jos_agora_categories` -- -- -- Zrzut danych tabeli `jos_agora_censoring` -- -- -- Zrzut danych tabeli `jos_agora_config` -- INSERT INTO `jos_agora_config` (`conf_name`, `conf_value`) VALUES ('o_cur_version', 'Agora 3.0.06'), ('o_board_title', 'Agora Olympus Forum'), ('o_board_desc', 'The new Joomla! Forum'), ('o_time_format', 'H:i:s'), ('o_date_format', 'M-d-y'), ('o_timeout_visit', '10'), ('o_timeout_online', '300'), ('o_show_version', '1'), ('o_show_user_info', '1'), ('o_show_post_count', '1'), ('o_smilies', '1'), ('o_smilies_sig', '1'), ('o_make_links', '1'), ('o_default_lang', 'English'), ('o_default_style', 'Neo'), ('o_topic_review', '10'), ('o_disp_topics_default', '10'), ('o_disp_posts_default', '10'), ('o_indent_num_spaces', '4'), ('o_quickpost', '1'), ('o_[...]
MySQL zwrócił komunikat: Dokumnetacja
#1146 - Table 'hq130983_karmy.jos_agora_config' doesn't exist