AcePolls błędy
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: AcePolls błędy

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-02-2010
    Wpisy
    65
    Punkty
    10

    Domyślny AcePolls błędy

    Zainstalowałem moduł sondy, dokladnie ten http://extensions.joomla.org/extensi...ck/polls/15777

    I mam pokazane takie błędy jak go opublikuje

    Kod HTML:
    Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\Host Lokalny\htdocs\fastdeadly\modules\mod_acepolls\mod_acepolls.php on line 18
    
    Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in C:\Host Lokalny\htdocs\fastdeadly\modules\mod_acepolls\mod_acepolls.php on line 26
    
    Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in C:\Host Lokalny\htdocs\fastdeadly\includes\application.php on line 507
    
    Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\Host Lokalny\htdocs\fastdeadly\modules\mod_acepolls\mod_acepolls.php on line 26
    
    Strict Standards: Non-static method modAcepollsHelper::getResults() should not be called statically in C:\Host Lokalny\htdocs\fastdeadly\modules\mod_acepolls\mod_acepolls.php on line 43
    
    Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\Host Lokalny\htdocs\fastdeadly\modules\mod_acepolls\helper.php on line 75
    
    Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\Host Lokalny\htdocs\fastdeadly\modules\mod_acepolls\mod_acepolls.php on line 48
    Moze to być przez to ze jest na localhoscie czy raczej nie ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    raczej tak, bo u mnie śmiga na 3 stronach www. Nie mówiąc już o 200-400-600? stronach na świecie.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-02-2010
    Wpisy
    65
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie mam wyłączonej opcji pokazywania błędów, sproboje wyłączyc i zobaczymy Ale dzieki za odpowiedz

    // wyłączylem pokazywanie błędów i wszystko dziala
    Ostanio edytowane przez hosiek : 14-06-2011 21:06

Podobne tematy

  1. Komponet+moduł AcePolls (modyfikacja)
    przez chlo na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 09-05-2011, 18:18
  2. Sonda acepolls
    przez cimel na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 08-04-2011, 18:18
  3. AcePolls prosze o pomoc
    przez Syriusz76 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 08-04-2011, 18:11

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •