Witam,

proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu, a mianowicie:

Buduję stronę WWW opartą o system Joomla 1.6, strona ma być wielojęzyczna (konkretnie dwa języki PL i FR).
Przebrnąłem już przez skonfigurowanie tych dwóch języków i uruchomiłem funkcjonalność dwujęzyczną w systemie Joomla, działa. Mam ikony flag na stronie, stworzyłem dwa artykuły, każdy z nich przypisany do konkretnego języka, kliknięcie na flagę polski i dostaję artykuł polski, klik na flagę francuską daje art przygotowany dla języka francuskiego. W menu głównym poczyniłem odpowiednie przypisania do nowych pozycji dla obu języków i artykułów. Niby ok...

Problem w tym iż przed uruchomienie funkcjonalności wielojęzycznej miałem wstępnie zbudowaną stronę główną z modułem ARI Cloud Carousel umieszczonym centralnie na tej stronie, w trybie wielojęzyczności natomiast już mi się ta strona nie pokazuje. Zgodnie z instrukcjami odnośnie uruchomienia wielojęzyczności jakie znalazłem i którymi się posłużyłem mam teraz dwa zwykłe artykuły, każdy z nich robi za stronę główną dla poszczególnego języka ale w tych artykułach nie mam już modułu jaki miałem na stronie głównej.

Docelowo chciałbym doprowadzić do sytuacji, w której mam stronę główną (lub dwie) dla poszczególnych języków, która to strona zawiera jednak moduły zwykłej strony głównej witryny Joomla (szczególnie ARI Cloud Carousel).

Proszę o pomoc, będę wdzięczny za wszelkie wskazówki, które mogą mi pomóc doprowadzić do pożądanego rozwiązania.


Serdecznie pozdrawiam.