Rozwijane menu po najechaniu na przycisk
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Rozwijane menu po najechaniu na przycisk

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    04-07-2011
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Rozwijane menu po najechaniu na przycisk

    witam - jestem początkujący - proszę o pomoc
    - pytanie tyczy stronki: http://andrzej-radomsko.na.cal.pl
    czy da się zrobić - aby po najechaniu na przycisk „ internet” - „rozwinęło” się menu ukazując przyciski ( hosting oraz bramki Proxy ) nie pokazując artykułu „Internet”
    z góry dziękuję za wszelką pomoc – Andrzej
    PS. Wybaczcie jeśli pytam bo nietrybie prostych żeczy

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. To, że jesteś początkujący, nie ma nic do rzeczy! Co najwyżej może być powodem powodem do zignorowania Twojego problemu.
    2. Da się - i co Ci da taka odpowiedź?
    Działanie menu zależy od kodu obsługującego to menu. Prawdopodobnie korzystasz z jakiegoś standardowego rozwiązania. Skorzystaj z modułu rozwijalnego menu jakich wiele na JED.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    05-08-2015
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    1. To, że jesteś początkujący, nie ma nic do rzeczy! Co najwyżej może być powodem powodem do zignorowania Twojego problemu.
    2. Da się - i co Ci da taka odpowiedź?
    Działanie menu zależy od kodu obsługującego to menu. Prawdopodobnie korzystasz z jakiegoś standardowego rozwiązania. Skorzystaj z modułu rozwijalnego menu jakich wiele na JED.
    No dobra, wiem jak wiele zrobił Pan dla rozpowszechnienia joomli w Polsce, niemniej nie było to miłe. Np. ja nie mam pojęcia o czym Pan teraz powiedział. Co to jest JED i jak korzystać z "niestandardowego" rozwiązania. A problem mam bardzo podobny.

  5. #4
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    JED -> http://extensions.joomla.org
    a konkretne rozwiązania menu masz np. tutaj:
    http://extensions.joomla.org/extensi...ystems/dj-menu
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    05-08-2015
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dziękuję, już się zabieram. Za chwilę zedytuję posta z informacją o efekcie.

    Edit: jest świetnie, bardzo dziękuję. Bardzo. Chociaż nie satysfakcjonuje mnie bo wolałbym nauczyć się kodowania, niemniej jednak działa, i to jest pożądany efekt.
    Pozdrawiam,
    Mateusz Andrzej Polcyn.
    Ostanio edytowane przez Mayteck : 30-09-2015 11:46

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @Mayteck: Doskonale rozumiem, że coś może być niejasne. Z odpowiedzi należy odczytywać to, co w nich jest. I jeśli tyle odczytasz, to zapewne nie będziesz miał problemów z tym, czy coś jest mile, czy niemiłe.

    Po kolei: gwoli wyjaśnienia:
    1. Do czego Twoim zdaniem służy oświadczanie przez zgłaszających swoje problemy na forum, że są początkujący i dlatego proszą o pomoc? Przecież to oczywiste, że skoro zgłaszają problem, to po to, by im pomóc. W mojej odpowiedzi była jedynie informacja, że takie oświadczenie może spowodować, że zgłoszony problem zostanie zignorowany przez użytkowników forum. Bo takie posty często są ignorowane. Wszystko. Prosta podpowiedź na przyszłość: przedstawiaj problem, a nie opowiadaj swojej historii z Joomla (choć, oczywiście, niekiedy taka informacja te może być przydatna).

    2. Jak widzisz, odpowiedziałem, a nie zignorowałem. I to odpowiedziałem dość konkretnie. Wybacz, ale nikt tu nie ma na forum jakiegoś szczególnego obowiązku dobierania najlepszych słów. Tekst "Prawdopodobnie korzystasz z jakiegoś standardowego rozwiązania." jest napisany po polsku. Akronim JED nie wymaga wyjaśnień, bo wystarczy wpisać go w Google i otrzyma się odpowiedź. Można tez po prostu zapytać, co to takiego JED.
    Jak korzystać z "niestandardowego rozwiązania" - również odpowiedziałem: Skorzystaj z modułu rozwijalnego menu jakich wiele na JED.

    Podsumowując: przyjmuje Twoją uwagę, bo przecież masz prawo do swoich ocen, ale przyjmij również ze swej strony, iż odbiór informacji przez respondenta zależy przede wszystkim od respondenta, który zwykle czyta to, co przeczytać chce, a niekoniecznie to, co rzeczywiście jest.

    Pozdrawiam.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    05-08-2015
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Pana wykształcenie polonistyczne rzeczywiście daje o sobie znać - w satysfakcjonujący mnie sposób odpowiedział Pan na moją niezgrabną próbę obrony laików. Dziękuję, że chciało się Panu napisać posta by mi tę sprawę rozjaśnić.
    Cóż tedy, nie sposób zadać kłamu Pańskiemu rozumowaniu. Rzeczywiście pytanie użytkownika andrzej-gaz pozostawiło sporo do życzenia pod względem jasności informacji... Było stosowne by to ukrócić.

    Pozdrawiam,
    Mateusz Andrzej Polcyn.

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ależ, Mateuszu Andrzeju , Nic nie chciałem ukrócać, itp. Po prostu odpowiedziałem Mam więcej czasu, odpowiadam szerzej, dokładniej, a że najczęściej go nie mam, więc staram się udzielić takiej informacji, która będzie początkiem dalszych poszukiwań. Jeśli coś jest niejasne, każdy może dopytać. Przecież skoro ja, czy ktokolwiek inny na forum, odpowiada, to po to, by pomóc, a nie by nabawić kogoś kompleksów, podwyższyć mu ciśnienie, czy pokazywać, gdzie ****** rośnie. Więcej wiary w dobre intencje!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Podobne tematy

  1. Otwieranie zawartości menu po najechaniu
    przez Tom:-) na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post/autor: 18-06-2014, 09:37
  2. Dźwiek po najechaniu na button w menu
    przez Derekdx na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 27-01-2010, 11:58
  3. rozsuwane menu po najechaniu - pomoc przy wykonaniu
    przez moje na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 20-07-2008, 10:12
  4. menu rozwijane po najechaniu kursorem
    przez lukaz na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 27-07-2007, 10:43
  5. Kolor liter po najechaniu w Menu Głównym
    przez pieniak na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 11-03-2006, 23:45

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •