Remont Polskiego Centrum Joomla! - Strona 3
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 56

Temat: Remont Polskiego Centrum Joomla!

  1. #21
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-11-2005
    Wpisy
    36
    Punkty
    15

    Domyślny

    (Może się myle w odbiorze, ale wypowiedzi Rlyeha odbieram tak: wiecie Panowie, robicie, a nie umiecie. Też się przyda. Tyle, że co nieco wiemy, a brakuje po prostu rąk i nocy do pracy).
    No to trochę się nie zrozumieliśmy, i nie tyle Twoja wina, że tak odebrałeś, tylko pewnie także moja, że tak a nie inaczej formułuję zdania.

    Post wyżej był raczej odpowiedzią na to, co Rybik napisał. I abstrahując od tych wszystkich dywagacji, wam potrzeba rąk do pomocy - a takich nie będzie, jeżeli zbyt mało osób będzie wiedziało, co to Joomla. Z tego założenia wyszedłem pisząc cokolwiek o promocji.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Bywalec
    Dołączył
    29-03-2006
    Wpisy
    173
    Punkty
    15

    Domyślny

    Oh gadanie! Mi świadomosci nie brakuje a chęci to mam za dużo. Jedynie z czasem jest nieco problemu. Ale do rzeczy. Czekam na instrukcje od zwiastuna. (mój idol ). I do roboty!

  4. #23
    Bywalec
    Dołączył
    21-07-2006
    Wpisy
    146
    Punkty
    13

    Domyślny

    Randal tez czekam spoko.
    z tego co pamietam to mamy wpolpracowac.
    Tak bywa

  5. #24
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-11-2006
    Wpisy
    53
    Punkty
    15

    Domyślny

    Wracając do Remontu ...
    Na joomla.pl brakuje mi miejsca gdzie można by było pochwalić się swoją robotą związaną z J! ...
    FOTObar__________________

  6. #25
    Ekspert forum Viking awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    Berlin
    Wpisy
    720
    Punkty
    300

    Domyślny

    słusznie
    kiedys naf orum.org prowadziłem taki wątek "Paczta i podziwiajta" ale jakos sie nie rozkręcił. Może czas wrócić do tematu i wymyslic ciekawszą formułę... Macie jaką wizję kolego?
    Jak skutecznie otrzymywać odpowiedzi na pytania zadawane na forach RTFM STFW
    Jobs in IT
    _____________________________________
    navigare est necesse, vivere non est necesse!

  7. #26
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Teoretycznie tę fukncję miał pełnić katalog www (dlatego nie ma takiego działu na forum) http://www.joomla.pl/index.php/index...rks/Itemid,24/
    ale faktycznie jest on troche ukryty i niezbyt oczywisty.
    Może lepiej wrócić jednak do formy pokazówki na forum?

  8. #27
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    E tam, na joomla.pl jest się gdzie pochwalić, tylko chwalipiętów nie ma.
    I nie róbmy z forum zbiornika na wszystko.
    Po modyfikacjach na joomla.pl zastąpimy DZIEJE SIĘ jakimiś Donosami, Doniesieniami , jeśli rzeczywiście trzeba.
    A naprawdę, to zrobimy sensowniejszego przesyłacza wiadomości, bo ten aktualny jest zupełnie to kitu.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #28
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-11-2006
    Wpisy
    53
    Punkty
    15

    Domyślny

    Można by wprowadzić na joomla.pl nowy dział „Praktyka” w którym można by było umieszczać informację na temat nowo powstałych stron opartych o J!, jeśli dodać do tego jeszcze głosowanie to i niewielka rywalizacja się zacznie ...
    A co do wypowiedzi stone to musze się zgodzić iż są zakamarki mało dostępne joomla.pl, można by to poprawić poprzez wprowadzenie autoreklamy (myślę tu o banerach) ...
    FOTObar__________________

  10. #29
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-07-2006
    Wpisy
    16
    Punkty
    31

    Domyślny

    Nie wiem czy nie za pozno na jakies sugestie, ale sprobuje. Moze warto by sie zastanowic nad napisaniem innej wersj podrecznika instalacjii i admnistracji Joomla! Chodzi mi o to ze te ktore zostaly napisane przez PCJ sa swietne, jednak pisane przez ludzi ktorzy "zjedi zeby" na J! Mam taka propozycje, moze podrecznik taki powinna napisac osoba robiaca to po raz pierwszy ? ( oczywiscie pod nadzorem doswiadczonego kolegi ) Chodzi mi poprostu o inny punkt widzenia. Ktos moze powiedziec : co mi z pomocy laika ?? Owszem nie bedzie to przydatne dla osob na wyzszym poziomie zaznajomienia z Joomla! Lecz z wlasnego doswiadczenia wiem ze moze to byc "wiatr w zagle" dla wszystkich ktorzy chca rozpoczac swoja przygode z J! Oczwiscie gdyby pomysl mialby byc zrealizowany, sluze pomoca

  11. #30
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Masz na myśli coś takiego?
    http://help.joomla.org/images/User_m...%2021%2006.pdf
    (user manual - plik pdf)
    W sumie fajnie, tylko ze 183 strony...

    Ja osobiście skłaniałbym się w stronę rzeczowych tutoriali - od dawna wiadomo, że do ludzików bardziej przemawiają obrazki niż słowo pisane. To mogłoby rozwiązać problem wielu pytań od początkujących użytkowników.
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •