Problem z językami
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Problem z językami

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-03-2011
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z językami

    1. Witam. Po pewnych problemach (po odinstalowaniu forum Kunena posypało mi się zaplecze, nie było tam języka, same zmienne MOD_cośtam) udało mi się wrócić do punktu wyjścia. Z jednym wyjątkiem. Strona otwiera się dobrze i działa dobrze jak się wchodzi na jej polską wersję ( po wpisaniu adresu samoistnie dopisuje się index.php/pl ). I wszystko ok.

    Ale z niektórych przeglądarek domyślnie przerzuca na stronę przełamaną przez "en". I wtedy strona się nie wyświetla, jest 404 itd. Jak wtedy kliknę dowolną pozycję menu, to przechodzi do działającej strony.

    Podsumowując, objawy są takie, jakby nie było strony startowej z rozszerzeniem "en". Co zrobić aby to zadziałało? dodam, że strona jest tylko i wyłącznie po polsku, ale nie chcę tracić wizyt z przeglądarek, które usiłują się wbić na wersję eng.

    2. Drugi problem jest mnie ważny, mianowicie, po dodaniu na stronę guzika google +1 walidator wykazuje 4 błedy w kodzie tegoż guzika. Czy ktoś już się z tym spotkał?

  2. #2
    Bywalec AndiC awatar
    Dołączył
    20-09-2006
    Skąd
    Skawina
    Wpisy
    425
    Punkty
    56

    Domyślny

    Co do pierwszego pkt. (i nie powinno być więcej, jedno pytanie - jedna odpowiedź)
    Wyłącz w Dodatkach : System - Filtr języków, będzie bez "/pl" i bez "/en"
    Dla wszystkich Artykułów ustawienia języka muszą być na "Wszystkie"
    Ostanio edytowane przez AndiC : 18-07-2011 15:43

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •