Problem po aktualizacji Joomla 1,6,5 --> 1,7 - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 19 z 19

Temat: Problem po aktualizacji Joomla 1,6,5 --> 1,7

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-12-2010
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    To ja najpierw spróbuję przywrócić wszystkie pliki do poprzednich wersji, a jeśli to nie pomorze to zobaczę do bazy.

    ---------- Post dodany o 13:13 ---------- Poprzedni post był o 10:27 ----------

    Przywróciłem pliki i już wszystko działa. To o czym pisał steelfox jest złe, gdyż ta linijka przed aktualizacją wyglądała identycznie ja po, czyli zawierała to: "$path = JPATH_ROOT".

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    steelfox
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez lukwol Zobacz wiadomość
    To o czym pisał steelfox jest złe, gdyż ta linijka przed aktualizacją wyglądała identycznie ja po, czyli zawierała to: "$path = JPATH_ROOT".
    w wersji joomla 1.6 należało zmienić $path = JPATH_ROOT zgodnie z wcześniej podanymi wskazówkami. Jeśli tego nie zrobiłeś to aktualizacja do 1.7 nie mogła tego nadpisać, więc objaw jest prawidłowy przed i po aktualizacją masz wiersz $path = JPATH_ROOT (choć powinno być $path = '/'; ) .

    Czy próbowałeś wprowadzić poprawkę w pliku zgodnie z wcześniejszą informacją ?

    Jeszcze jedna uwaga, nie każda recepta pomaga na podobne objawy . Być może masz jeszcze kilka innych problemów, które należy usunąć, ale należy zacząć eliminować po kolei.

    Aha mój błąd, nie zapytałem gdzie masz zainstalowaną joomlę ?
    Ostanio edytowane przez steelfox : 21-07-2011 18:18

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-12-2010
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie ma innych problemów. Przywróciłem Joomlę do 1.6.5 z plików backupu po nieudanej aktualizacji do 1.7 i obecnie mam 1.6.5 i działa poprawnie. O co Ci dokładnie chodzi pytając gdzie?

    Poprawkę próbowałem wprowadzić o czym wcześniej pisałem, ale to nic nie pomogło. Coś musiało być w innym pliku nie tak.

  5. #14
    steelfox
    Gość

    Domyślny

    Gdyby nie było problemów to działałoby prawidłowo
    Jaki operator hostingu ?

    Nie wiem jak tam z angielskim, ale tu masz informację na temat drugiego błędu

    http://forum.joomla.org/viewtopic.php?p=2409653
    Ostanio edytowane przez steelfox : 21-07-2011 20:38

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-12-2010
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ale już działa poprawnie! Tylko ta aktualizacja automatyczna do 1.7 się nie powiodła dlatego przywróciłem stronę do stanu z przed aktualizacji i jest ok.
    Operatorem jest http://forumek.pl/. Joomla tam działa bez problemu, więc winę serwera można wykluczyć. Ta strona na której miałem problem to strona kolegi któremu pomagam, a na swojej osobiście używam Joomli 1.5 bo uważam, że ona jest jednak najbardziej stabilna i niezawodna, a w 1.6 jak i w tej 1.7 jest pełno błędów. Nie rozumiem jak mogą wypuszczać tak niedopracowane wersje. Z 1.6 mam ciągle jakieś problemy, a z 1.5 ani razu

  7. #16
    steelfox
    Gość

    Domyślny

    czyli 1.7 nie działa .
    W tym przypadku problem należy rozwiązywać z operatorem hostingu.

    Tutaj jest działająca 1.7 http://demo16.terra2m.com.pl po aktualizacjach i działa.
    Oczywiście automatyczna aktualizacja wysypała się, więc robiłem to ręcznie i dlatego wiem jakie są problemy.

    Nie podejmuję dalszej dyskusji na temat "słuszności" bo ten wątek nie jest do tego.

  8. #17
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-12-2010
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    1.7 działa, tylko nie działa po automatycznej aktualizacji. Zrobiłem na tym samym hostingu inny katalog i zainstalowałem tam Joomlę 1.6.5, a potem zaktualizowałem ją przez instalację pakietu aktualizującego ze strony joomla.pl i jest OK. Więc coś jest nie tak z automatyczną aktualizacją. Jeszcze raz powtarzam, ten hosting "lubi" Joomlę w każdej wersji, więc jego winę można wykluczyć.

    Piszę cały czas o aktualizacji automatycznej, więc widać, że Tobie się wysypała tak jak i mi. Zrobiłem też ręcznie i jest OK.

  9. #18
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-04-2008
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam problem po automatycznej migracji z joomla 1.6.5 na 1.7.0 z joomlowym modułem językowym. Wcześniej wyświetlały się flagi. Teraz mam rozwijaną listę z wyborem języka. Sprawdzałem na joomlowych szablonach i jest tak samo.

  10. #19
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-03-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Te miałem problem z aktualizacją Joomli 1.6 do 1.7. Nie wyświetlała mi się strona. Wystarczyło jedynie ustawić domyślny szablon.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. PROBLEM po aktualizacji do joomla 1.5.16
    przez ptakr na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 27-04-2010, 15:08
  2. Problem po aktualizacji joomla
    przez jkoch na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 03-02-2010, 03:58
  3. Flash i problem po aktualizacji joomla
    przez kaszczu na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 19-07-2008, 13:41
  4. Problem z logowaniem uzytkownikow po aktualizacji joomla
    przez leonidas na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 04-05-2008, 13:33
  5. Problem z 2 komponentami po aktualizacji Joomla.
    przez Decoderro na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 31-01-2007, 23:16

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •