wczytywanie obrazków
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: wczytywanie obrazków

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-01-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny wczytywanie obrazków

    Witam.
    Próbuję wczytać do galerii obrazki .jpg nie przekraczające 50 Kb. Niektóre się wczytują normalnie a przy niektórych wywala np. "niepoprawny format, 2 pliki wczytano pomyślnie" i zamiast żądanego obrazka pojawia się jakiś zupełnie inny, którego nawet nie było w tym katalogu. Strasznie dziwne. Wszystko przy domyślnych ustawieniach komponentu.
    Ma ktoś może jakiś pomysł ?:confused:
    Z góry dzięki za pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    09-01-2006
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny wczytywanko

    Nie wiem, dlaczego masz tego rodzaju problemy. Po zainstalowaniu JAVA, pliki wczytuję zwykle metodą Drag n Drop i wszystko jest O.K. Ciekawa sytuacja jest, gdy chcę usunąć jakieś obrazki z już zestawionej galerii. Gdy wcześniej jeszcze dodatkowo uporządkuję zdjęcia, np. alfabetycznie (Settings, Media), to po usunięciu kilku znikają nie te, które delejtuję.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-01-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja też nie wiem czemu tak jest, może wersja finalna będzie lepsza. Można z tym żyć. Przeważnie wczytuje dobrze, ale czasem właśnie tak się dzieje i to trochę wkurzające. Poza tym widzę, że nie tylko mnie spotykają niespodzianki.

    To nie jedyny problem. Właśnie odkryłem kolejnego bubla, chyba że się mylę.Zrobiłem galerię, dodałem zdjęcia ale pojawił się problem z opisami. Otóż z niewiadomych przyczyn są one urywane w połowie (opisy są dosyć długie) a chciałbym, żeby były całe. Dziwne troszkę. Nie znalazłem nigdzie w konfiguracji ustawiania długości opisu. Ma ktos może jakiś pomysł.
    Ostanio edytowane przez hommini : 15-01-2006 20:02

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    09-01-2006
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny bubelki

    Tak, ale wersja finalna miałaby być kiedy? Kolejna niedogodność jest taka. Kilka galerii w danej kategorii, jak zlikwidować ten pierwszy slajd je zwiastujący?

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A kto Ci ma odpowiedzieć, kiedy?
    Chyba, że to pytanie retoryczne.
    Zoom nie jest jedyną galerią dla Joomla. To, co Tynazywas niedgodnością, dla innych jest OK. Chcesz zmian w komponencie, pisz do autora. Chcesz się dowiedzieć kiedy następna wersja, pisz do autora. Chcesz innych rozwiązań, sprawdź inne galerie
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-01-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10
    Może jednak wie ktoś jak zwiększyć długość opisu > patrz wyżej. Nadal nie wiem dlaczego długie opisy są ucinane w pewnym momencie.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •