Jomsocial licencje - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 36

Temat: Jomsocial licencje

  1. #11
    Bywalec PiotrWrona awatar
    Dołączył
    05-01-2011
    Wpisy
    286
    Punkty
    14

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kurtz Zobacz wiadomość
    wymieniłem kilka maili z zespołem tego komponentu z profilu innego niż oficjalny w tym projekcie i byłem w szoku, kiedy ktoś, kto wypowiadał się w imieniu ludzi odpowiedzialnych za projekt poinformował, że podstawowe funkcje użyteczności czy bezpieczeństwa, nie będą implementowane w ten projekt.
    Cóż patrząc na zmiany w ostatnich trzech wersjach widać co jest priorytetem dla twórców...
    Tłumaczenie Frontu JomSocial 2.2 RC1 http://chomikuj.pl/piotrwronakrakow

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    a to, co mi najbardziej rozj****o wątrobę, to http://azrul.com

    bez komentarza ...

    dla mnie to niewyobrażalne, jak można porzucić projekty, które wyniosły ich gdzieś tam na górę finansowego sukcesu, bo trudno mówić tutaj o innych.

  4. #13
    Bywalec PiotrWrona awatar
    Dołączył
    05-01-2011
    Wpisy
    286
    Punkty
    14

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kurtz Zobacz wiadomość
    a to, co mi najbardziej rozj****o wątrobę, to http://azrul.com
    Stronka wspaniała ;)

    Cytat Wysłane przez kurtz Zobacz wiadomość
    przecież acquia czy commons to sklejka drupalowa.
    Tak ale by z tego zrobić porządny serwis trzeba 90% własnych zmian wprowadzić.

    Najlepszym przykładem do kogo JS kieruje swoją ofertę jest ostatni genialny pomysł pod tytułem do najdrożej licencji paczka Awatarów gratis
    Ostanio edytowane przez PiotrWrona : 29-07-2011 14:40
    Tłumaczenie Frontu JomSocial 2.2 RC1 http://chomikuj.pl/piotrwronakrakow

  5. #14
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    biznes polega nie na sprzedaży licencji, ale na umiejętnościach praktycznych, wykorzystania obiektu.

    sądzę, że taki proces po stronie azrul'a ma swój cel. głównie finansowy.

  6. #15
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Jedzenie mają tanie, pracownicy niby też, ale podróże kosztują stąd ... ponoszenie cen , nie idące wraz z jakością.
    Nie mam pojęcia po co im dodatek do zasugeruj funkcjonalność, skoro od ponad pół roku wiszą te same i nadal są niewdrożone.

    ---------- Post dodany o 15:25 ---------- Poprzedni post był o 15:23 ----------

    O właśnie dostałem kolejny newsletter od nich


    czyli promocja JomSocial za 45 dolarów --
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  7. #16
    Bywalec PiotrWrona awatar
    Dołączył
    05-01-2011
    Wpisy
    286
    Punkty
    14

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kurtz Zobacz wiadomość
    sądzę, że taki proces po stronie azrul'a ma swój cel. głównie finansowy.
    Tylko i wyłącznie w końcu jest to produkt komercyjny który ma przynosić zyski.....

    JomSocial jako gotowiec społecznościowy jest na pewno najlepszym wyjściem na rynku (ale nie po to człowiek ma rozum by nie kombinował po swojemu ;) ). Bo wystarczy zainstalować i już mamy w 100% gotowy serwis społecznościowy, ale sądzę że 90% klientów wolało by by twórcy poświęcili z dwa wydania na poprawę samej głównej składni a nie bawili się w 3 miesięczne wydania z jakimiś głupimi "nowościami" które tak naprawdę nie wnoszą nic......

    Rozumiem politykę wydawniczą Azrul która jest typowo komercyjna skierowana dla tych którzy chcą mieć społeczność w dwa kliknięcia ale sam osobiści się z nią nie zgadzam... no ale opinia jest jak du.a każdy ma swoją....
    Tłumaczenie Frontu JomSocial 2.2 RC1 http://chomikuj.pl/piotrwronakrakow

  8. #17
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    to jakaś nowa forma reklamy jest ? tak ?

    ---------- Post dodany o 15:30 ---------- Poprzedni post był o 15:27 ----------

    Cytat Wysłane przez PiotrWrona Zobacz wiadomość
    Tylko i wyłącznie w końcu jest to produkt komercyjny który ma przynosić zyski.....

    JomSocial jako gotowiec społecznościowy jest na pewno najlepszym wyjściem na rynku (ale nie po to człowiek ma rozum by nie kombinował po swojemu ;) ). Bo wystarczy zainstalować i już mamy w 100% gotowy serwis społecznościowy, ale sądzę że 90% klientów wolało by by twórcy poświęcili z dwa wydania na poprawę samej głównej składni a nie bawili się w 3 miesięczne wydania z jakimiś głupimi "nowościami" które tak naprawdę nie wnoszą nic......

    Rozumiem politykę wydawniczą Azrul która jest typowo komercyjna skierowana dla tych którzy chcą mieć społeczność w dwa kliknięcia ale sam osobiści się z nią nie zgadzam... no ale opinia jest jak du.a każdy ma swoją....
    nie, to nie jest polityka handlowa. oni już sprzedali co chcieli i ... mają rzesze wiernych użytkowników. np pefik, który też zaangażowany jest finansowo i mentalnie w ten projekt przez lokalizacje i linki referencyjne.

    ---------- Post dodany o 15:33 ---------- Poprzedni post był o 15:30 ----------

    coś na zasadzie. azrul zarabia, on może też. z naciskiem na może, bo kto jeszcze sięga po to ;) w takiej formie.

  9. #18
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    za 145 PLN to jeszcze się opłaca , prawda Piotr.

    Mentalnie, no średnio.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  10. #19
    Bywalec PiotrWrona awatar
    Dołączył
    05-01-2011
    Wpisy
    286
    Punkty
    14

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kurtz Zobacz wiadomość
    nie, to nie jest polityka handlowa. oni już sprzedali co chcieli i ... mają rzesze wiernych użytkowników. np pefik, który też zaangażowany jest finansowo i mentalnie w ten projekt przez lokalizacje i linki referencyjne.
    Co do stałych klientów tylko po części się zgodzę. Tak ich głównym źródłem utrzymania są tacy klienci jak Pefik ale dodał bym że chodzi tu o sprzedaż komponentu "dzieciakom którzy chcą mieć po 2 kliknięciach własnego Facebooka" (Pefika za tak owego nie uważam on jest tylko pośrednikiem). I właśnie na tym polega ta ich polityka by co kilka tygodni pokazywać "Nowości" i nie mówić nic o rdzeniu..... to mi przypomina ostatnie zamieszanie z 1.6, 1.7, czyli pokazówka typu ja się szybko rozwijamy..... lepszą polityką wydawniczą są nawet co roczne wydania ale dopracowane nie tylko funkcyjnie ale i inwestycja w rdzeń i bezpieczeństwo.

    Cytat Wysłane przez PeFik Zobacz wiadomość
    za 145 PLN to jeszcze się opłaca , prawda Piotr.

    Mentalnie, no średnio.
    Jak się robi dla kogoś to się opłaca jak się szuka czegoś dobrego dla siebie.... nie warto
    Tłumaczenie Frontu JomSocial 2.2 RC1 http://chomikuj.pl/piotrwronakrakow

  11. #20
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    gadanie, pefik 8 marca jakiś super kobiecy serwis miał uruchomić na jomsocial'u. jeszcze na elimu straszył, że pokaże, a to jakaś super tajemnica była. pokazać nie pokazał ;)

    sam byłem ciekawy.

    ---------- Post dodany o 16:04 ---------- Poprzedni post był o 15:50 ----------

    y-si, ale ty kolego nie zrażaj się do tego co kurtz paple ;). to tylko kurtz'a zdanie.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 16-05-2011, 21:52
  2. [jomsocial] Konfiguracja JomSocial ?
    przez shogunzmc na forum CB i Joomsocial
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 16-11-2010, 12:54
  3. Jomsocial bład
    przez fotosing na forum CB i Joomsocial
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 30-07-2010, 23:35
  4. Pomóżcie znaleźć licencje :)
    przez Yasmelyn na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 05-07-2008, 23:05
  5. Prawo, licencje, opłaty
    przez andrzej61 na forum Różne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 16-06-2007, 01:04

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •