moduł top 10, top 5 produktów
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: moduł top 10, top 5 produktów

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-03-2011
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny moduł top 10, top 5 produktów

    jak w tytule, przeglądnąłem kilkanaście stron na forum, ale nic nie znalazłem. Potrzebuje na swoja strone modul top produktow, moze byc tez taki, ktory da opcje z miniaturami zdjec tych produktow z ich opisem ktory bedzie zmienial co jakis czas produkt.

    P.S pytanie poboczne, ile średniozawansowanemu uzytkownikowi zajmie stworzenie virtualmart, mowie o calosci?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    odpowiedz poboczna. zostaw VM poszukaj innego komponentu.

    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-03-2011
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jaki radzisz? Jesli chodzi o sam sklep jestem laikiem dlatego prosze o podpowiedzi.

    Kojarzy ktos komponent ktorego mozna uzyc jako do top 10 produktow z krotkim opisem i miniaturami zdjec tychproduktow?
    bardzo prosze o pomoc

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @PJ1988 - klawiatura Ci się zepsuła? Proszę poprawić post!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez PJ1988 Zobacz wiadomość
    Jaki radzisz? Jesli chodzi o sam sklep jestem laikiem dlatego prosze o podpowiedzi.

    Kojarzy ktos komponent ktorego mozna uzyc jako do top 10 produktow z krotkim opisem i miniaturami zdjec tychproduktow?
    bardzo prosze o pomoc
    a mógłbyś łaskawie napisać o co ci chodzi ? co to ma być sklep z 1000 produktów czy katalog z 20 produktami, z których chcesz wyróżnić 5 lub 10 ?

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-03-2011
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Odpisałem na post użytkownika palyga007 jeśli nie rozumiesz mojego posta. (czyt. wyżej)

    A jeśli mowa już o ilości produktów w sklepie to tak, około 800 produktów. Zależy mi na dobrym sprawdzonym sklepie, VM wiele osób mi odradza jak właśnie palyga007.
    Całość rozchodzi się o czas stworzenia, łatwość obsługi takiego sklepu dla średniozawansowanej osoby.

    Moduł "top 10" wziąłem w cudzysłów - tak go nazwałem. Jeśli od razu nie stworze sklepu, bo został mi miesiąc do otwarcia działalności to chciałbym mieć na swojej stronie chociaż moduł - tabelkę, w której np: zamiennie pojawiają się zdjęcia miniaturki produktów top 10 z krótkim opisem. Taki przykład. Może znasz coś takiego?

  8. #7
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    post napisany do użytkownika palyga007 nie mówił nic o zastosowaniu.

    nie znam sklepu, w którym po miesiącu można by mieć 800 produktów, a dodatkowo po optymalizacji, lokalizacji, umiejętności zarządzania nim.

    wg mnie wystarczy kategoria w joomla! albo k2.

  9. #8
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    @PJ1988
    To o czym Ty piszesz, to jakaś na dobrą sprawę mało istotna dodatkowa "pierdoła". Nikt poważny, nie będzie wybierał komponentu sklepu na podstawie tego, czy posiada taki moduł, gdyż coś takiego zawsze można stworzyć, niezbyt wielkim nakładem środków finansowych (zakładając, że nie potrafisz i ktoś to będzie musiał napisać za Ciebie).

    Pytanie jest czy Ty w ogóle szukasz sklepu bo póki co to tak naprawdę poza "top ten" to innych potrzeb nie wymieniasz. Jeśli to ma być wszystko czego potrzebujesz to patrz wypowiedź @kurtz
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-03-2011
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wszystko ogarnąłem w dwie noce, ale teraz już kilka h stoje z jedną końcową już rzeczą:

    Znalazłem na forum wypowiedz uzytkownika :

    "Po intstalacji VM, w metodach wysyłki wyświetlał się standardowo DHL, UPS itd, dodałem do listy przewoźników Pocztę Polską, listę stawek także ustawiłem po czym wyświetliła się ona (poczta polska) w trakcie wypełniania formularza. Jednak kiedy postanowiłem skasować liste stawek DHL'a (opcjonalne) oraz przewoźników (poza pocztą polską) znikły wszystkie razem z Pocztą Polską.
    Oczywiście moduł standardowy (zalecany). "

    Nigdzie na forum odnosnie w.w problemu nie moglem nic znalezc.

    Dlatego powoluje sie tez na wypowiedz innego uzytkownika i prosze o wyjasnienie, dlaczego po wykasowaniu DHL i UPS z "metod wysyłki" nic teraz nie chodzi? (osobiście nie sprawdziłem czy przed usunięciem tych dwóch opcji wszystko u mnie śmigało, ale sugeruje się użytkownikiem mającym ten sam problem co ja. Wszystko sprawdzałem już po kilkanaście razy i nie moge dociec w czym tkwi problem..

    Z góry wielkie dzięki!

  11. #10
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Rozumiem, że temat wątku został wyczerpany. W kwestii nowego problemu zobacz regulamin forum. To nie jest GG!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Podobne tematy

  1. Problem z modułem PQ Top Content
    przez adbacz na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 01-02-2011, 09:00
  2. Sobi2 moduł top rated
    przez naszemiasto na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 01-01-2011, 17:00
  3. Moduł w pozycji top.
    przez dobek na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 01-12-2008, 19:43
  4. moduł Top-User
    przez szmidt344 na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 18-05-2008, 14:41
  5. Moduł w pozycji top - problem.
    przez grand232 na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 15-04-2008, 15:33

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •