żeby nie było niczego na stronie głównej
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: żeby nie było niczego na stronie głównej

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-04-2007
    Skąd
    Ruda Śląska
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny żeby nie było niczego na stronie głównej

    Witam, proszę o pomoc w kwestii usunięcia wszystkiego ze strony głównej. Góglałem ale nie bardzo wiem jak nazwać to co chcę osiągnąć.

    Chcę mieć na głównej tylko moduły. W momencie niewyświetlania artykułów na głównej zostaje to co na obrazku. Jak się tego pozbyć?

    Czy to wymaga zmian w joomli (1.7) czy w szablonie (rt_modulus_j16)? Co konkretnie muszę zrobić by nie było tego prostokącika na głównej?
    Attached Images Attached Images

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    potrzebujesz blank component --> http://extensions.joomla.org/extensi...l-layout/17363

    100% skuteczność, wtedy nie musisz publikować artykułów, a do menu dodajesz ów "pustak"

    ---------- Post dodany o 23:54 ---------- Poprzedni post był o 23:53 ----------

    p.s.
    Szablony z RT mają wsparcie u producenta, czyli tam gdzie kupiłeś.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-04-2007
    Skąd
    Ruda Śląska
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję. Tego potrzebowałem.

    PS
    Jest forum RT ze wsparciem, ale dostępne tylko gdy ma się opłacone członkostwo, a ja już niestety nie mam.

    ---------- Post dodany o 02:07 ---------- Poprzedni post był o 00:13 ----------

    niestety nie działa

    ---------- Post dodany o 02:29 ---------- Poprzedni post był o 02:07 ----------

    Konkretnie to tak: w joomla 1.7 okazało się, że z tym szablonem (nie mam pojęcia dlaczego szablon frontu powoduje problemy na zapleczu) nie mogą dodawać ani edytować pozycji menu, wyświetlają się jakieś bzdury. Musiałem cofnąć się do 1.6.3 i tam po instalacji i stworzeniu odpowiedniej pozycji w menu nadal wyświetla się ten pusty prostokąt. Ale to już chyba wina szablonu. Eh, nie wiem co robić :/

  5. #4
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez arextom Zobacz wiadomość
    (...)
    Jest forum RT ze wsparciem, ale dostępne tylko gdy ma się opłacone członkostwo, a ja już niestety nie mam.(...)
    Dziwne, czyżbyś pobrał wspominany szablon - Modulus, wydany w czerwcu 2011 w ostatnich dniach ważności swojej subskrypcji?
    Co do problemów z szablonem Modulus, to używając go w wersji Joomla!1.7 należy koniecznie dokonać aktualizacji Gantry Framework z wersji 3.2.6 do 3.2.7. Tyle na razie dowiedziałem się czytając pobieżnie wątki poświęcone temu szablonowi na forum rockettheme.com.
    Jednak testując najnowszą wersje tego szablonu na J!1.7 również potwierdzam cały szereg niedoskonałości jak choćby nieaktywne przyciski w module logowania, w artykułach nie działa przycisk czytaj więcej. Nie ma tego problemu z używaniem identycznej wersji szablonu natomiast w J!1.6.
    Ostanio edytowane przez alex51 : 31-07-2011 08:00

  6. #5
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Zatem potwierdza się opinia, że RT są "nadmuchane" aby zdążyć na pierwszy dzień kolejnego miesiąca.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Podobne tematy

  1. Jak zmniejszyć logo, żeby nie było pustego miejsca pod nim?
    przez ewqa na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 10-02-2011, 22:00
  2. Jak wpisać kod html tak żeby był widoczny
    przez cmk na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 19-01-2011, 18:54
  3. Nie można niczego zainstalować (nie było żadnej zmiany serwera itp.)
    przez rockrobin na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 30-11-2010, 20:27
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 29-07-2009, 07:16
  5. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 12-04-2007, 02:51

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •