Virtuemart - PAY PAL problem po aktualizacji
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Virtuemart - PAY PAL problem po aktualizacji

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    27-06-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny Virtuemart - PAY PAL problem po aktualizacji

    Witam

    Mam problem po aktualizacji joomla 1.5.23 i VM 1.1.9 nie umiem sobie z tym poradzić i mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże.

    W zasadzie mam 3 problemy związane z VM:

    1. Podczas procesu zamówienia i wyboru płatności PAY PAL ukazuje się taki komunikat:


    Notice: Use of undefined constant PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON - assumed 'PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON' in /shop/administrator/components/com_virtuemart/classes/ps_checkout.php on line 809

    Wcześniej nie miałem problemów z ta metoda płatności. Dodatkowo do wyboru używam jeszcze platnosci.pl i tutaj wszystko działa bardzo dobrze.

    2. Dodatkowo mały problemik, ktory doslownie przed chwilka zauważyłem... zaplecze Virtuemart w zakładce zamówienia/lista zamówień gdy chce wydrukować zamówienie u góry pojawił się komunikat, którego też wcześniej nie miałem...

    Notice: Undefined index: last_browse_parameters in /shop/administrator/components/com_virtuemart/classes/htmlTools.class.php on line 1021

    3. Trzecia sprawa do podwojne logowanie do VM... da się raz zalogować do zaplecza administracyjnego bez podwójnego klepania hasła po wejściu do VM?

    Z góry wszystkim chętnym dziękuję za okazaną pomoc i wyrozumiałość.

    Pozdrawiam

    Pomix

  2. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-08-2011
    Wpisy
    18
    Punkty
    10
    Witaj.

    Nowa wersja VM dodje kilka wpisów PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON

    Do starszych:
    /administrator/components/com_virtuemart/com_virtuemart/classes/payment/ps_paypal_api.php [linia: 138]
    => <td><select name="PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON" class="inputbox">

    /administrator/components/com_virtuemart/com_virtuemart/classes/payment/ps_paypal_api.php [linia: 139]
    => <option <?php if (@PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON == '1') echo "selected=\"selected\""; ?> value="1">

    /administrator/components/com_virtuemart/com_virtuemart/classes/payment/ps_paypal_api.php [linia: 141]
    => <option <?php if (@PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON != '1') echo "selected=\"selected\""; ?> value="0">

    /administrator/components/com_virtuemart/com_virtuemart/classes/payment/ps_paypal_api.php [linia: 292:1:]
    => "PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON" => vmget($d, 'PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON', '0'),


    dochodzą nowe:
    /administrator/components/com_virtuemart/classes/ps_checkout.php [linia: 809]
    => if ( PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON == 0 ) {

    /administrator/components/com_virtuemart/classes/payment/ps_paypal_api.php [linia: 159]
    => <td><select name="PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON" class="inputbox">

    /administrator/components/com_virtuemart/classes/payment/ps_paypal_api.php [linia: 160]
    => <option <?php if (@PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON == '1') echo "selected=\"selected\""; ?> value="1">

    /administrator/components/com_virtuemart/classes/payment/ps_paypal_api.php [linia: 162]
    => <option <?php if (@PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON != '1') echo "selected=\"selected\""; ?> value="0">

    /administrator/components/com_virtuemart/classes/payment/ps_paypal_api.php [linia: 292]
    => "PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON" => vmget($d, 'PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON', '0'),




    W tej konkretnej linii [administrator/components/com_virtuemart/classes/ps_checkout.php linia:809] zmień dodając @:

    ..z if ( PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON == 0 ) {
    na if ( @PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON == 0 ) {

Podobne tematy

  1. Problem po aktualizacji 1.5.21 do 1.5.22
    przez gollumcio na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 12-11-2010, 14:11
  2. Problem po aktualizacji 1.5.10 do 1.5.20
    przez krzyszp na forum Aktualizacje, migracje
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 09-10-2010, 12:15
  3. problem po aktualizacji
    przez cieniucieniu na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 30-08-2010, 15:40
  4. Niewłaściwe państwo po rejestracji
    przez buczer na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 10-05-2010, 09:55
  5. Problem po aktualizacji
    przez jadowity na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 12-09-2009, 11:03

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •