Witam, nie dawno zacząłem przygodę z Joomla 1.5, i teraz chciałbym dowiedzieć się parę spraw.
Do Joomli ostatecznie przekonał mnie serwis instalki i moje pytania:
1. Jak zmienić menu by było od lewej do prawej a nie w dół?
2. Czy można gdy się napisze artykuł umieścić na przykład parę informacji w tabelce po prawej stronie co znaczy że artykuł mamy na przykład na 500px szerokości, potem 50px pustego pola i znowu tekst. Czyli tekst główny o na procesorach a w jednej tabelce historia intela, da się coś takiego?
3. Mam włączona obsługę że użytkownicy mogą się zalogować, ale żadnego linku lub formularza do rejestracji nie widać, co trzeba wprowadzać?
4. Pytanie podobne do drugiego ale czy możemy określić określić szerokość dla artykułów na stronie głównej a po prawej lub lewej umieszczać inne rzeczy? Bo na razie mam menu po lewej i reszta to artykuły.
5. Jakie rozszerzenie do komentarzy polecacie? Najlepiej by były od razu zintegrowane z logowaniem.
6. Czy są jakieś dodatki typu system news? Jak tak to jakie polecacie? Najlepiej by miały komentarze włączone, i konfigurację jaką szerokość mogą zajmować, coś podobnego jak cdaction.pl, tam jest wyraźny podział na system newsów i stronę.

Dziękuję za udzielone odpowiedzi

---------- Post dodany o 22:06 ---------- Poprzedni post był o 22:01 ----------

Przepraszam że tak w jednym temacie, następnym razem się poprawie, ale nie chciałem zakładać wielu tematów jeden po drugim.