Joomla! Power Edition PL - Strona 2
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 105

Temat: Joomla! Power Edition PL

  1. #11
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Niestety, forma exe jest wlasnie istotą paczki PE, gdyz jest to instalator ktory pozwala na wybór składników do instalacji, i jest on przeznaczony tylko pod Windows. Jezli chcesz to moge Ci przygotowac paczkę w zip z wybranymi przez ciebie (oczywiscie z dostepnych w tej chwili w PE) dodatkami, ale dopiero na wieczor, gdyz teraz nie mam dostepu do plikow.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Debiutant
    Dołączył
    18-01-2006
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez stone
    Niestety, forma exe jest wlasnie istotą paczki PE, gdyz jest to instalator ktory pozwala na wybór składników do instalacji, i jest on przeznaczony tylko pod Windows. Jezli chcesz to moge Ci przygotowac paczkę w zip z wybranymi przez ciebie (oczywiscie z dostepnych w tej chwili w PE) dodatkami, ale dopiero na wieczor, gdyz teraz nie mam dostepu do plikow.
    co za dyskryminacja :-( ;-) platformowa. jeżeli by była szansa na zrobienie kompletnej paczki (wszystkie moduły - sam je sobie najwyżej odinstaluję) w zipie czy czymś unixowym to byłbym mega wdzięczny.

  4. #13
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Nie tyle dyskryminacja ile brak mojej wiedzy jak zrobic taki instalator pod cos innego niz windows
    postaram sie paczke przygotowac na wieczor i Ci dam na PW link do niej

    edit: dzis lub jutro dodam jaka opcje forum phpbb RC3 wiec jezli bys wolal z tym forum to musialbys troszke poczekac, jak wystarczy joomlaboard to na popoludnie bedzie

  5. #14
    Debiutant
    Dołączył
    18-01-2006
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez stone
    edit: dzis lub jutro dodam jaka opcje forum phpbb RC3 wiec jezli bys wolal z tym forum to musialbys troszke poczekac, jak wystarczy joomlaboard to na popoludnie bedzie
    Stone, dzięki. poczekam na paczkę z RC3. rozumiem, że joomlaboard też tam jest?

  6. #15
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Troszke sie opóźni, ale dzis poznym wieczorkiem powinno byc

    Co do paczki to moze byc w niej ale joomlaforum albo phpbb2 oba naraz nie pojda

  7. #16
    Debiutant
    Dołączył
    18-01-2006
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    phpbb2, jeśli można ;-) joomlaboard jakoś mi tak średnio wszedł...
    phpbb2 też można tak ustawić, że komentarze do publikacji stają się automatycznie wątkami na forum?

    pozdrawiam

  8. #17
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-10-2005
    Wpisy
    32
    Punkty
    11

    Domyślny

    Dalby ktos linka z zainstalowana JoomlaE ??

  9. #18
    Debiutant
    Dołączył
    18-01-2006
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    dam jak rozwiąże problem rozjeżdżania się templatów, które mi się wcześniej nie rozjeżdżały (na 4.5.3 mambo). w tej chwili mam tak, że tabela wyświetlająca template nagle dostaje 20px więcej, więc są dziury. muszę zainstalować jeszcze raz mambo i sprawdzić co i jak...

  10. #19
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-12-2005
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    Fajna ta joomla pe, ale napotakałem narazie jeden problem, mianowicie remository definiuje kategorie - opisuję ją a na stronce pokazuje mi się wszytsko oprócz nazwy tej kategorii itd. Czy ktoś tez miał podobne problemy i jakoś je rozwiązał
    link do stronki: http://www.walica.bitmar.net/gim1ust...tory&Itemid=30

  11. #20
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Gwoli informacji dostepna jest juz JoomlaPE 1.0.2 z phpBB2 na pokładzie

    @ajma zobacze jutro jak to wyglada u mnie i dam znac.

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •