Social na Joomli? Co można własciwie zrobić? - Strona 5
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Wyniki 41 do 46 z 46

Temat: Social na Joomli? Co można własciwie zrobić?

  1. #41
    Bywalec max-301 awatar
    Dołączył
    14-01-2011
    Wpisy
    332
    Punkty
    12

    Domyślny

    skromność to dobra cecha . może i fajnie ale fajnie ale mi się już opatrzyło i mam ochotę wszystko pozmieniać, ale to już na spokojnie. Podaj stronę to zobaczę. Jak nie ja to może ktoś inny od CB pomoże. Bez strony cięzko.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #42
    Bywalec
    Dołączył
    14-06-2010
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    280
    Punkty
    10

    Domyślny

    już sobie poradziłem. Moja rada nie patrz na nią przez kilka dni ( jeśli tak możesz ) wtedy wszystko ci się ułoży. dla mnie jest prosto czysto i przejrzyście a chyba tak ma być.

  4. #43
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    niestety, ani jomsocial, ani cb ani cokolwiek innego nie nadają się do stworzenia start-up'u typu social network. w czasach kiedy startowały sieci 2.0, były to jedyne narzędzia, baa - fora internetowe inicjowały boom.

    dzisiaj w dobie technologii wybiera się wysoce zorientowane na ruch nie koniecznie systemy dedykowane, ale na pewno profesjonalne. to nie są czasy kiedy funkcjonalność pisze się od podstaw, ponieważ każda firma technologiczna takie moduły ma w zasobach. dlatego czas wykonania serwisu typu social network trwa od 4 - 6 miesięcy włącznie z testami. to rozwiązanie pozwala na inwestycję rzędu 100 000 a nie 1 000 000 polskich złotych i ogranicza ryzyko inwestycyjne.

    co do aniołów biznesu. kiedyś w forum wspominałem, polskie venture capital i fundacje zrzeszające aniołów biznesu przeinwestowały w start-up'y nie posiadające potencjału. w zasadzie każdy zorientowany jest na porażkę, ponieważ w zakresach tematycznych i usług nie da się wymyślać już nic innego, bardziej innowacyjnego. fundusze vc utopiły pieniądze, projekty istniały rok agregując max 2 000 RU. to nie jest łakomy kąsek dla nikogo, kto chciałby inwestować w projekty it.

    reklamodawcy nie popatrzą na serwisy z 2000 użytkowników, bo to nie przekłada się na kampanię. zakładając 10 % aktywność takiej kampanii to raptem 200 odsłon zakończonych interakcją.

    co do sektora usług w chmurze, myślę, że tutaj również nie da się wymyślać niczego co mogłoby zaskoczyć. jedyną szansą wydaje się commerce, ale commerce musi i będzie coraz bardziej innowacyjny, bo jedynie interakcja pomiędzy systemem commerce, a jego użytkownikami jest w stanie zatrzymać obecnych i agregować poprzez nich kolejnych rozproszonych.

    chyba tyle jeśli chodzi o społecznościówki.

  5. #44
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-08-2011
    Skąd
    lubuskie
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzięki Kurtz za trafne wyłuszczenie tematu...podziwiam Ciebie za wiedzę

  6. #45
    Bywalec
    Dołączył
    13-01-2007
    Wpisy
    186
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czyżby temacik przycichnął? Nikt nie wierzy w wielki biznes pod Joomlą? Czyli wiara tylko w "wielkie firmy". A często to też banda leni jest i złodziei. Bo na przykład jak Linux bez firmy się rozwija. W Polsce to są zasady "od kogo jesteś". Masz tatusia gdzie trzeba to jedziesz. Nagle rzekomo z dnia na dzień wystrzela coś niby spontanicznie i niby się przebiło przez "Wolny rynek". Hehehe !!!

  7. #46
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    andrzej61 ja bardzo chętnie ustosunkuję się do głębi twoich myśli, pod warunkiem, że będzie do czego.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne tematy

  1. Czy można to zrobić - szalbon do Joomla
    przez orygano na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 30-09-2010, 18:48
  2. Czy ze slida można zrobić przekierowanie?
    przez nowicjuszka_pełną_gębą na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 20-02-2010, 11:02
  3. Czy tak można zrobić? Banner - zmiana
    przez Joom-Joom na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 18-10-2009, 00:28
  4. Czy można tak zrobić ?
    przez lkorek na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 09-08-2008, 12:04
  5. komponent kontakt-czy można to zrobić?
    przez OlgaG na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 16-05-2007, 10:03

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •