Pony gallery
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Pony gallery

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-12-2005
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny Pony gallery

    Zainstalowałem komponent pony gallery.
    Nastepnie poprzez menu Zobacz kategorie założyłem nową kategorie, następnie poprzez Wczytaj obrazki wczytałem dwie fotki (z zaznaczoną obcją miniaturek) sparawdziłem w odpowiednich folderach są te fotografie i miniatury - no i co dalej. Chciałbym przypisac te fotografie do kategori -ale jak? Wchodze do Zobacz obrazki a tam nic nie ma - nie rozumiem tego. Co mam zrobić?
    Za pomoc z góry dziękuję
    P.S. Jak zrobić żeby komponent był po polsku (wgrałem wersje 1.12 PL)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    05-03-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10
    Witam!
    Mam podobny problem. Zalozylem kategorie, wczytalem obrazki ale ich nie widac na stronie.
    Bardzo prosze o pomoc.
    adrs: www.starwars.xon.pl/cms/

  4. #3
    Bywalec danieladrianka awatar
    Dołączył
    02-01-2006
    Skąd
    Lębork
    Wpisy
    462
    Punkty
    128

    Domyślny

    a może by tak w "zobacz obrazki" wybrać taki przycisk "NEW" potem z listy na dole wybrać właśnie wczytany obrazek przypisać do jakiejś kategorii i zapisać

    Zwykle to pomaga ;)

    @ajma - skoro wgrałeś polską wersję to ona powinna automatycznie być po polsku, no chyba że masz joomle w oryginale ;) bo ponny przyjmuje domyślny język ustawiony w joomla ;)
    pozatym proponuje używać ponny 1.05pl
    Ostanio edytowane przez danieladrianka : 06-03-2006 01:43

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-11-2006
    Skąd
    Dorohusk
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Wielkie dzięki :)

    Wielkie dzięki .. tyle klikałem ...kombinowałem ... się denerwowałem i nie mogłem na to wpaść ... wielkie dzięki !!! Teżto miałem ...

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    10-08-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    105
    Punkty
    10

    Domyślny

    A ja mam trochę inny problem, chociaż podobny do poprzednich z tego wątku. Stworzyłem dwie kategorie, ale z poziomu zwykłego użytkownika w ogóle ich nie widać. Ktoś może wie dlaczego i jak sobie z tym poradzić? Już teraz, z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-11-2006
    Skąd
    Dorohusk
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny Dlaczego nie widać kategorii ?

    Sprawdź czy jest on OPUBLIKOWANY w ZARZĄDZANIU KATEGORIAMI w PONYGALLERY ;)

    Jak jest czerwony krzyżyk przy nazwie kategori to kliknij na nim a zmieni się w zieloną fajeczkę.

    Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    10-08-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    105
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez dzynek Zobacz wiadomość
    Sprawdź czy jest on OPUBLIKOWANY w ZARZĄDZANIU KATEGORIAMI w PONYGALLERY ;)

    Jak jest czerwony krzyżyk przy nazwie kategori to kliknij na nim a zmieni się w zieloną fajeczkę.

    Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam
    Nie pomogłeś, niestety. Jest tam bowiem czerwony krzyżyk, którego jednak nijak nie da się zamienić na zielonego "ptaszka". Jak klikam na ten czerwony krzyżyk, to pojawia mi się okienko "JavaScript" z komunikatem: "Select an item to publish". Klikam tam na "OK" i wszystko wraca do poprzedniego stanu. I tak oto w żaden sposób nie mogę opublikować tej kategorii.

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-04-2006
    Wpisy
    11
    Punkty
    12

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kaszczor Zobacz wiadomość
    Nie pomogłeś, niestety. Jest tam bowiem czerwony krzyżyk, którego jednak nijak nie da się zamienić na zielonego "ptaszka". Jak klikam na ten czerwony krzyżyk, to pojawia mi się okienko "JavaScript" z komunikatem: "Select an item to publish". Klikam tam na "OK" i wszystko wraca do poprzedniego stanu. I tak oto w żaden sposób nie mogę opublikować tej kategorii.
    Zrób najpierw "Select an item to publish" (zaznacz po lewej stronie nazwy kategorii) i dopiero wtedy kliknij na "opublikuj".
    Może to zadziała.

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    10-08-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    105
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kviat Zobacz wiadomość
    Zrób najpierw "Select an item to publish" (zaznacz po lewej stronie nazwy kategorii) i dopiero wtedy kliknij na "opublikuj".
    Może to zadziała.
    Tak właśnie robię i nic to nie daje, niestety. Szkoda mi już nerwów na tak badziewny, niedziałający w ogóle komponent.

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-03-2007
    Skąd
    Poland
    Wpisy
    30
    Punkty
    10

    Publikowanie

    Niekiedy trzeba wejść w dany link komponentu czy modułu zaznaczyć w nazwie Opublikowany opcję na Tak i zapisać - wówczas powinien zostać opublikowany.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •