Usunięty moduł REKLAMA z joomla 1.5
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Usunięty moduł REKLAMA z joomla 1.5

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    19-08-2011
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Usunięty moduł REKLAMA z joomla 1.5

    Witam

    przez przypadek usunąłem moduł reklamy , czy istnieje szansa na przywrócenie go ?? prosze o pomoc , z góry dziekuję .

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga
    Dołączył
    02-06-2009
    Skąd
    straszna wiocha
    Wpisy
    3 029
    Punkty
    283

    Domyślny

    wchodzisz w Moduły > Nowy > Reklama; przywrócenie dosłowne tylko z kopii zapasowej/bezpieczeństwa

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    19-08-2011
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez a_m Zobacz wiadomość
    wchodzisz w Moduły > Nowy > Reklama; przywrócenie dosłowne tylko z kopii zapasowej/bezpieczeństwa

    nie rozumiem? ja nie posiadam kopii , wiec pytam...

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A może najpierw wykonaj? @a_m Ci napisał, co zrobić oraz że przywrócić w sensie dosłownym można tylko z kopii, której nie masz, więc nawet jeśli nie rozumiesz, to i tak jest bez znaczenia. A swoją drogą bez kopii administrator czuje się dobrze do pierwszej dużej wpadki. Potem jest już nauczony rozumu, choć niekoniecznie wyciąga z tego wnioski.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    19-08-2011
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    A może najpierw wykonaj? @a_m Ci napisał, co zrobić oraz że przywrócić w sensie dosłownym można tylko z kopii, której nie masz, więc nawet jeśli nie rozumiesz, to i tak jest bez znaczenia. A swoją drogą bez kopii administrator czuje się dobrze do pierwszej dużej wpadki. Potem jest już nauczony rozumu, choć niekoniecznie wyciąga z tego wnioski.
    dzieki za wykład oraz za brak odpowiedzi Wiedziałem ,że mogę liczyc na pomoc

    pzdr

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jaki wykład i jaki brak odpowiedzi!
    Po pierwsze dostałeś klarowną jednoznaczną odpowiedź: wchodzisz w Moduły > Nowy > Reklama. Nie zrozumiałeś? Pogrubionym pismem? Proszę bardzo: wchodzisz w Moduły > Nowy > Reklama . Teraz widać, czy jeszcze nie?
    Po drugie, ponieważ nie zrozumiałeś, więc Ci napisałem, MOŻE NAJPIERW WYKONAJ. Wykonałeś? Więc nie ironizuj! Tylko zrób, co Ci poradzono.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    19-08-2011
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Jaki wykład i jaki brak odpowiedzi!
    Po pierwsze dostałeś klarowną jednoznaczną odpowiedź: wchodzisz w Moduły > Nowy > Reklama. Nie zrozumiałeś? Pogrubionym pismem? Proszę bardzo: wchodzisz w Moduły > Nowy > Reklama . Teraz widać, czy jeszcze nie?
    Po drugie, ponieważ nie zrozumiałeś, więc Ci napisałem, MOŻE NAJPIERW WYKONAJ. Wykonałeś? Więc nie ironizuj! Tylko zrób, co Ci poradzono.

    ale nie rozumiem , co mi da wejscie w moduły i utworzenie nowego ?? Ja "mówie" o braku "reklama" w rozwijanej liście kompontenty u góry po zalogowaniu , nie irytujcie się tak Panowie , korzystam z joomli
    od kilku dni i dopiero się uczę ... na obrazku widać o co mi biega, wcześniej była reklama , a teraz jej brak ...

    reklama.JPG
    Ostanio edytowane przez budgieda : 20-08-2011 14:58

  9. #8
    Wyga
    Dołączył
    02-06-2009
    Skąd
    straszna wiocha
    Wpisy
    3 029
    Punkty
    283
    Ostanio edytowane przez a_m : 20-08-2011 15:03

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    19-08-2011
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez a_m Zobacz wiadomość
    super , sprawdziłem , ale cos mi nie idzie , skopiowalem pliki , loguję się do php my admin , wklejam zapytanie :

    poniższe zapytanie:

    Kod:
    INSERT INTO `jos_components` VALUES (1, 'Banners', '', 0, 0, '', 'Banner Management', 'com_banners', 0, 'js/ThemeOffice/component.png', 0, 'track_impressions=0\ntrack_clicks=0\ntag_prefix=\ n\n', 1); INSERT INTO `jos_components` VALUES (2, 'Banners', '', 0, 1, 'option=com_banners', 'Active Banners', 'com_banners', 1, 'js/ThemeOffice/edit.png', 0, '', 1); INSERT INTO `jos_components` VALUES (3, 'Clients', '', 0, 1, 'option=com_banners&c=client', 'Manage Clients', 'com_banners', 2, 'js/ThemeOffice/categories.png', 0, '', 1);


    niestety otrzymuję błąd , czy te zapytanie ma identycznie wyglądąc jak powyzej ?

    otrzymuję błąd:



    INSERT INTO `jos_components`

    VALUES ( 1, 'Banners', '', 0, 0, '', 'Banner Management', 'com_banners', 0, 'js/ThemeOffice/component.png', 0, 'track_impressions=0\ntrack_clicks=0\ntag_prefix=\ n\n', 1 ) ;

    MySQL zwrócił komunikat:
    #1046 - No database selected


    jestem zielony jeszcze jesli chodzi o mysql...

    ---------- Post dodany o 14:52 ---------- Poprzedni post był o 14:40 ----------

    ok , juz działa , wielkie dzieki kolego " a_m" - szacunek , a na przyszłość administratorowi proszę o więcej zrozumienia i więcej empatii , nie każdy jest tak mądry jak Pan admin. temat do zamknięcia

  11. #10
    Wyga
    Dołączył
    02-06-2009
    Skąd
    straszna wiocha
    Wpisy
    3 029
    Punkty
    283

    Domyślny

    daruj sobie komentarze i formułuj pytania starannie, gdybyś nie wprowadzał nas w błąd - wiedzielibyśmy o co chodzi wcześniej niż w jakimś #7 sprostowaniu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Moduł-reklama
    przez Sawo na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 31-05-2011, 11:52
  2. moduł reklama przesuwajaca sie w górę???
    przez bombel415 na forum Biznes: sklepy, ogłoszenia, katalogi produktów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 09-04-2010, 11:01
  3. Moduł reklama, banner flash
    przez mico102 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 08-03-2010, 16:17
  4. Moduł Banner - Reklama
    przez orygano na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 03-12-2009, 17:48
  5. moduł reklama
    przez mial na forum Pomysły, sugestie, propozycje, oczekiwania
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post/autor: 23-02-2009, 19:17

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •