Joomla 1.0.11+Admin-pl
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 33

Temat: Joomla 1.0.11+Admin-pl

  1. #1
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny Joomla 1.0.11+Admin-pl

    W naszej plikowni jest już pełna stabilna wersja Joomla 1.0.11+Admin-pl oraz poprawiona stabilna łatka aktualizująca do wersji Joomla 1.0.11+Admin-pl wersję Joomla 1.0.10+Admin-pl.

    Osobom, które zainstalowały łatkę aktualizacyjną w wersji testowej zalecamy nadpisanie plików zamieszczonymi w łatce stabilnej.

    Link do pełnej wersji - Joomla 1.0.11+Admin-pl


    Link do stabilnej łatki aktualizującej z Joomla 1.0.10+Admin-pl do Joomla 1.0.11+Admin-pl



    Kilka uwag ponadto:
    I.
    Polska dystrybucja Joomla zawiera około 150 zmodyfikowanych skryptów (pomijając skrypty w katalogu /help). Modyfikacje były niezbędne, aby:
    - umożliwić lokalizację panelu administracyjnego
    - uzupełnić brakujące tłumaczenia etykiet i komunikatów ekranowych strony frontowej
    - umożliwić generowanie PDF z polskimi czcionkami
    - umożłiwić odczytywanie plików XML kodowanych w ISO-8859-2

    Modyfikacje te powodują, że NIE MOŻNA używać łatek z polskiej dystrybucji do aktualizacji oryginalnej wersji Joomla. Służa tylko do aktualizacji polskich wersji pobranych z naszego serwisu!
    II.
    Jeśli chcesz korzystać z Joomla z polskim panelem administracyjnym, a zainstalowałeś oryginalną wersję Joomla - MUSISZ nadpisać WSZYSTKIE skrypty polską wersją Joomla, a następnie w konfiguracji ustalić język zaplecza i zapisać nowe ustawienia.
    Być może przygotujemy łatkę "polonizującą" wersję oryginalną, ale aktualnie tego typu łatka nie istnieje!

    III.
    Nazwa polskiej dystrybucji Joomla, z panelem administratora począwszy od 1.0.11 składa się z:
    nazwy: Joomla
    numeru wersji, np. 1.0.11
    znaku + lub słowa "plus"
    słowa Admin (lub w nazwie pliku litery A)
    znaków -pl

    a więc np:
    Joomla 1.0.11+Admin-pl
    Joomla 1.0.11+A-pl
    Joomla 1.0.11_plus_Admin-pl

    IV.
    WSZELKIE uwagi i zauważone usterki dotyczące J! 1.0.11+Admin-pl
    proszę umieszczać w tym wątku
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-10-2005
    Wpisy
    14
    Punkty
    12

    Domyślny

    Taki zupelnie niegroźny błąd, dotyczy stopki w panelu adm.

    Ta wersja Joomla! pochodzi sprzed: [ 1.0.11 Stable ] is 15 dni

    Chodzi mi o tę część tekstu zaznaczoną na czerwono, zabłakała się
    w załączniku screen

    Przy okazji szczere podziękowania i wyrazy szacunku za to co robicie dla polskiej społeczności.

    pozdrawiam




    Attached Images Attached Images

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-07-2006
    Wpisy
    88
    Punkty
    11

    Domyślny Drobny kłopot

    Witam

    Przy próbie opublikowania np. modułów z poziomu wykazu modułów (wciśniecie na X), strona sie odświeża ale nadal moduł jest nieopublikowany ... Jak wejdziemy w niego i tam zaznaczymy opublikuj to działa ...

    Pzdr.
    nowyr
    joomla-1.5.21
    Wersja MySQL: 5.0.77
    Wersja PHP: 5.1.6
    Serwer WWW: Apache

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-10-2005
    Wpisy
    14
    Punkty
    12

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nowyr
    Witam
    Przy próbie opublikowania np. modułów z poziomu wykazu modułów (wciśniecie na X), strona sie odświeża ale nadal moduł jest nieopublikowany ... Jak wejdziemy w niego i tam zaznaczymy opublikuj to działa ...
    dokladnie, przypomniałes mi. u mnie tak sie rowniez dzieje - tyle ze ja doswiadczylem tego chcąc anulować publikacje dla pozycji w menu - klikniecie na ikonę w spisie nie przynosi rezultatu
    Ostanio edytowane przez absolon : 13-09-2006 14:11

  6. #5
    Wyjadacz
    Dołączył
    11-08-2006
    Wpisy
    780
    Punkty
    78

    Domyślny Problem przt próbie instalacji Jomli 1.0.11+admin pl

    Witam
    Przy próbie uruchomienia instalacjui Jomli 1.0.11+admin pl otrzymuje następujący komunikat i instalacja nie che się uruchomić:

    Only one top level element is allowed in an XML document. Line 2, Position 2



    <b>Notice</b>: Undefined variable: language_install in <b>/home/lesio/public_html/taekwondo/installation/language_detection.php</b> on line <b>16</b><br />-^


    Jak rozwiązać ten problem.Pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez wojsmol : 13-09-2006 14:14

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    12-09-2006
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam dokładnie to samo.... tyle, że po polsku:

    Nie można wyświetlić strony XML
    Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.

    --------------------------------------------------------------------------------
    Dozwolony jest tylko jeden element najwyższego poziomu w dokumencie XML. Błąd podczas przetwarzania zasobu 'http://www.tohm...
    <b>Notice</b>: Undefined variable: language_install in <b>/var/www/sites/yoyo.pl/t/o/tohma-komis/install...
    Ostanio edytowane przez wirus_2006 : 12-09-2006 23:44

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    13-09-2006
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez wirus_2006
    Mam dokładnie to samo.... tyle, że po polsku:

    Nie można wyświetlić strony XML
    Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.

    --------------------------------------------------------------------------------
    Dozwolony jest tylko jeden element najwyższego poziomu w dokumencie XML. Błąd podczas przetwarzania zasobu 'http://www.tohm...
    <b>Notice</b>: Undefined variable: language_install in <b>/var/www/sites/yoyo.pl/t/o/tohma-komis/install...
    Dzień dobry... Ja też mam ten sam problem, o czym pisza panowie powyżej...
    Zauważyłem, że gdy zainstalowałem wersję ściągniętą z www.joomla.org to tego problemu nie było wszystko działało poprawnie cała instalacja przeszla dobrze...
    Ale ja chce zainstalować wersję polską i tu jest problem nie do przejścia....
    Mam nadzieję, że ktoś nam udzieli wskazówek jak to zrobić....
    Dziękuję.

    Pozdrawiam Dobromir

  9. #8
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Ok, problem odnotowany że jest, prosiłbym już nie zgałszać więcej tego samego. Ja osobiście będę mógł spojrzec dopiero wieczorem. Być może Zwiastun będzie szybszy Także proszę o cierpliwość, na pewno będzie poprawione.
    Ewentualnie jeżeli komuś zależy na czasie to proszę zainstalować 1.0.10PL i następnie nadpisać albo patch do 1.0.11PL, albo całe PL

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    13-09-2006
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez stone
    Ok, problem odnotowany że jest, prosiłbym już nie zgałszać więcej tego samego. Ja osobiście będę mógł spojrzec dopiero wieczorem. Być może Zwiastun będzie szybszy Także proszę o cierpliwość, na pewno będzie poprawione.
    Ewentualnie jeżeli komuś zależy na czasie to proszę zainstalować 1.0.10PL i następnie nadpisać albo patch do 1.0.11PL, albo całe PL
    Tyle tylko, że już na oficjalnej polskiej stronie joomla nie ma wersji 1.0.10PL

  11. #10
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    To jest chyba ostatnia wersja http://www.joomla.pl/index.php/compo...leinfo/id,185/

    Tylko jeżeli napisywać ktoś będzie paczką 1.0.11PL to nadpisywać bez katalogu installation

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •