Joomla - Przemo i jpcomment - konfigurowanie.
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Joomla - Przemo i jpcomment - konfigurowanie.

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    02-10-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla - Przemo i jpcomment - konfigurowanie.

    Witam,
    wlasnie rozpoczalem budowe serwisu opartego o Joomle, jest to moj pierwszy raz, wiec co chwila mam jakies trudnosci, na szczescie google i to forum pozwolilo mi na rozwiazanie wielu z nich ;)
    Chcialbym aby artykuly na moim serwisie byly komentowane na forum. Tak wiec mam Joomle, forum Przema, pomost Stone'a oraz jpcomment no i dziala, ale mam pytanko dotyczace konfiguracji.
    1. Czy moge zrobic tak, zeby po kliknieciu na link "komentarze" pod artykulem otwierala sie strona z komentarzami na forum?

    2. W pierwszym komentarzu na forum cytowany jest artykul, jezeli jest krotki to nic nie przeszkadza, ale wolalbym, zeby zamiast cytowania byl np. link do artykulu, (np. "zobacz komentowany artykul" lub cos w tym stylu) czy jest taka mozliwosc?
    3. Forum na ktorym maja pojawiac sie komentarze ustawia sie przy pomocy ID, gdzie w Przemo moge sprawdzic, jakie ID maja poszczegolne fora.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    To może to na co mogę coś poradzić Id forum masz w linku gdy chodzisz do danego forum.
    Niestety dwa pierwsze punkty na razie nie są dostępne, musiałbyś we własnym zakresie zmodyfikować plik pluginu.
    Ale zanotowałem Twoje sugestie i jak bede miał czas to postaram się wprowadzić je jako opcje, natomiast nie jestem w stanie powiedzieć kiedy to będzie

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    02-10-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzieki, za odpowiedz. Moze pokusze sie o modyfikacje, ale juz od dawna nic nie programowalem wiec nie bedzie latwo. W sumie to nigdy nic nie robilem w PHP, no ale C kiedys mialem w miare obcykany. W SQL tez cos sie robilo wiec moze nie bedzie tak zle. No ale najpierw musze sie uporac z tym serwisem a dopiero pozniej sprobuje z tymi modyfikacjami. Jak sie czegos uczyc to na konkretnym zadaniu ;)

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    03-07-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    a co mam zrobic, jak mam oddzielna baze na strone w joomla i oddzielna baze na forum by przemo?? gdzie nalezy dokonac modyfikacji?

  6. #5
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Musisz dokonac bardzo duzych zmian w plikach komponentu, pewne sugestie jak zacząć możesz znaleźć tutaj: http://www.forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=5402

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    09-12-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    A ja ma problem innego typu... chciał bym usunąc komentaże.. tak zeby nie można było ich wogole dawac... ale niestety nie wiem jak to zrobić.. prosze o pomoc...

  8. #7
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Wejdź w panelu admina w dodatki (mambots) i odpublikuj mambota jpcomment

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    09-12-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    no też wlaśnie o to chodzi ze w ten sposob mi nie działa ... :/

  10. #9
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Możesz mi dać na PW dostęp do panelu admina? To zobaczę co i jak

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •