Szukanie wg. autorów
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Szukanie wg. autorów

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-02-2006
    Wpisy
    27
    Punkty
    16

    Domyślny Szukanie wg. autorów

    Witam,

    od kilku tygodni borykam się z koniecznością wzbogacenia wyszukiwarki o dodatkowy dropdown z autorami. Zainstalowałem już search_hack dzięki któremu mogę przeszukiwać zawartość wg. kategorii, chciałbym jednak mieć także możliwość szukania po autorach artykułów. W teorii jest to banalne - trzeba dodać listę rozwijalną prezentującą wszystkich autorów z bazy a samo wyszukiwanie powinno prezentować treści z przypisanym ID wybranego autora.
    Fakt teoria prosta, tylko jak to zrobić? Jeśli ktokolwiek rozwiązał już ten problem lub ma chociaż pomysł jak się do tego zabrać, to będę wdzięczny za info.

    Pozdrawiam
    Sandaniele

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-12-2007
    Skąd
    Siedlce
    Wpisy
    48
    Punkty
    10

    Domyślny

    odswierzam, czy udało Ci się zrobić wyszukiwarke do joomla która jest w stanie znaleźc autorów/userów

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    26-02-2006
    Wpisy
    27
    Punkty
    16

    Domyślny rozbudowana wyszukiwarka

    Witaj,
    tak udało mi się coś takiego poczynić (patrz: http://www.swiat-szkla.pl/index.php?...arch&Itemid=87), problem w tym że zrobiłem to prawie dwa lata temu i musiałbym trochę pogrzebać aby kody źródłowe odnaleźć.
    Jeśli sobie nie poradzisz to daj znać na priv - wówczas poszukam ale to już w nowym roku

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •