Najlepszy hosting pod Joomla - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 40

Temat: Najlepszy hosting pod Joomla

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-03-2011
    Wpisy
    48
    Punkty
    11

    Domyślny

    A co powiecie o czymś takim jak NAZWA.PL ?
    Ona chyba wiedzie prym jak wiem. Dużo osób ją ma, ale nie ma na niej Joomli.
    Ostanio edytowane przez a1294082 : 31-08-2011 03:06

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    a ja mam wszystko u siebie i zero problemów ---> http://it-creative.pl/hosting/uslugi...we-oferta.html

    A i klienci są zadowoleni. Jako, że na serwerze mam swoje witryny to wszelkie problemy rozwiązywane są na bieżąco. Serwery przygotowane pod Joomla! są backupy jest Cpanel zaawansowana edycja DNS itd itp.

  4. #13
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez a1294082 Zobacz wiadomość
    A co powiecie o czymś takim jak NAZWA.PL ?
    Ona chyba wiedzie prym jak wiem. Dużo osób ją ma, ale nie ma na niej Joomli.
    Przynajmniej parę osób (a może całkiem sporo bo rozmowy o tym hostingodawcy były) z tego forum ma postawione na nazwie strony tak swoje, jak i klientów (ja osobiście również) i nie narzeka - naturalnie activserwer nie jest usługą do obsługi FB, czy Ikea, jednak na standart zwykłych (niezwykłych w mniemaniu właściciela) witryn spokojnie wystarcza - cena analogiczna tak naprawdę do home.pl - jak jedni robią np. długie promo - to za parę dni mamy kalkę na nazwie i odwrotnie, nie ma problemu z wersją PHP samodzielny wybór z panelu administratora przy tworzeniu bazy danych.
    Infolinia na poziomie standardowego użytkownika - spokojnie wystarcza, chat również. Ogólnie jestem zadowolony (choć jak to zawsze jak zacznę szukać dziury w całym to i tak znajdę ale - "Nobody's perfect" Jak to ktoś powiedział w filmie Świat się śmieje (chyba że mnie pamięć zawodzi).
    A co do innych serwerów i usług - taka mała ciekawostka znaleziona w sieci po rozmowie z kim znajomym.
    Pzdr
    __________________________________________________ ________________________________
    Cześć @trzepic
    Ostanio edytowane przez Gall Anonim : 31-08-2011 11:13

  5. #14
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-03-2011
    Wpisy
    48
    Punkty
    11

    Domyślny

    Dzięki, bo sprawa wygląda tak, że sam miałem serwer w Nazwa.pl.
    Jednak nie wiedziałem czy nadaje się on dla Joomli, ponieważ kolegę chcę na nią namówić.
    A nie chcę dopuścić do sytuacji gdzie każę mu kupić tam serwer a potem Joomla nie zadziałą.
    Stąd pytanie o to czy są problemy np. z wgrywaniem dodatków do Joomli itp na tym hostingu.

  6. #15
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Witam,
    Cytat Wysłane przez a1294082 Zobacz wiadomość
    Stąd pytanie o to czy są problemy np. z wgrywaniem dodatków do Joomli itp na tym hostingu.
    Tak trochę na około zacząłeś ten wątek...
    Niech kolega się zarejestruje po kliknięciu w link, który wysłałem Ci na PW ;)

  7. #16
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-03-2011
    Wpisy
    48
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jak rozumiem - polecanie i zarabianie. A Ty co mi dasz za rejestrację akurat z tego linku, co?

  8. #17
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez a1294082 Zobacz wiadomość
    Jak rozumiem - polecanie i zarabianie. A Ty co mi dasz za rejestrację akurat z tego linku, co?
    Kolego - nie mam pojęcia co @Bazyl wysłał Ci na PW ale Twoje zachowanie jest dla mnie dziwne i chciałbym Żebyś mi tutaj napisał co ma na celu Twój cytowany post?
    a. PW - to PW i jego treść zwyczajowo w żaden sposób nie jest ujawniana bez zgody obu stron
    b. nawet jeżeli Dostałeś link z programu polecającego to w czym Masz problem? - zazwyczaj jest jakaś dodatkowa korzyść dla Ciebie której zapewne jeszcze nie zauważyłeś, ponadto ludzie tacy jak @Bazyl tworzą faktyczny informacyjny trzon tego forum, częstokroć przekazują jakieś kwoty na konto PCJ (jakie Masz przesłanki by stwierdzić iż w tym przypadku cała prowizja za polecenie nie idzie na PCJ) lub też wykonują prace na jego rzecz na zasadzie wolontariatu.
    c. akurat nazwa.pl ma całkiem niezłą opinię na tym forum - jednak skąd wiadomo czy natomiast Ty nie jesteś pracownikiem etatowym nazwa.pl i nie tworzysz w cholernie inteligentny sposób tzw "reklamy szeptanej" która jak wiadomo jest niesamowicie opiniotwórcza i bardzo efektywna dla "reklamodawców".

    Tak więc czekam na Twoją odpowiedź - co miał na celu Twój post?
    Ostanio edytowane przez Gall Anonim : 02-09-2011 09:51

  9. #18
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Osobiście jestem oszczędny w słowach licząc, że osoba uczestnicząca w dyskusji wie, o czym klikam
    Więc:
    Tak trochę na około zacząłeś ten wątek...
    Gdyż doszliśmy do delikatnej pochwały firmy oferującej hosting.
    Czy to reklama szeptana? Nie wiem ;)

    Niech kolega się zarejestruje po kliknięciu w link, który wysłałem Ci na PW ;)
    A tutaj potwierdzenie, że ja korzystam i polecam hostingodawcę. O co chodzi możesz dowiedzieć się na stronach nazwa.pl

    p.s. @Gallu, gdyby można było dawać więcej plusów...

  10. #19
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-03-2011
    Wpisy
    48
    Punkty
    11

    Domyślny

    Ja natomiast nie wiem co miał na celu Twój post.
    A z serwisem nazwa.pl - nie jestem związany ze stanowiska pracowniczego.

  11. #20
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @a1294082: Użytkownik forum @Gall Anonim "wezwał Cię" do wyjaśnienia, jakim prawem ujawniasz treść prywatnej korespondencji. Zapytał Cię również, jaki cel Ci przyświecał w poście, w którym skierowałeś swoje nietaktowne pytanie do moderatora Forum @Bazyla.

    Mogłeś nie odpowiadać - nie musiałeś, wezwanie przez innego użytkownika Forum do odpowiedzi nie jest zobowiązujące.

    Ale skoro już zdecydowałeś się "odpowiedzieć", to:
    a) wypada napisać, komu odpowiadasz - @Gallowi Anonimowi, czy @Bazylowi
    b) należało odpowiedzieć, a nie zaczepnie "odbijać pałeczkę".

    W efekcie masz do przeproszenia dwie osoby.

    Zatem - przypomnij sobie, co to honor!
    A mój post potraktuj jako ostrzeżenie.

    PS
    Przejrzałem Twoje posty. Przykro mi, ale to nie jedyny wątek, w którym wypowiadasz się w sposób nietaktowny, by nie powiedzieć agresywny. Więcej podobnych wystąpień tolerować nie będę. "Udzielnym księciem" możesz sobie być w swoim księstwie, nie tutaj!
    Ostanio edytowane przez zwiastun : 06-09-2011 04:49
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Najlepszy serwer pod Joomla 1.5.22 PL (płatny)???
    przez ferrari1995 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 14-03-2011, 17:11
  2. [SPONSORING] Hosting pod Joomla
    przez blizniak1 na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 23-05-2009, 01:50

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •