Aktualnie tłumaczone - wykaz
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Aktualnie tłumaczone - wykaz

  1. #1
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny Aktualnie tłumaczone - wykaz

    Aktualnie w tłumaczeniu na moim warsztacie:
    1. BE_IT_EasyImprint v. 0.1.2 RC4
    Komponent umożliwia umieszczenie informacji prawnej o wydawcy (podobny do AkoLegal)
    2. ExtCalendar v. 0.9.2 RC4 (poprawiona pod względem bezpieceńśtwa)
    3. Joomlaboard 1.1.3 Stable - pełna lokalizacja panelu administracyjnego (podobnie jak we wcześniejszych tlumaczeniach, w zasadzie gotowe, testowane)
    4. SecurityImages v. 3.0.8 (w zasadzie gotowe, testowane)
    5. Productbook v. 1.0 (w zasadzie gotowe, testowane)
    6. EZ Catalog Lite v1.2 (w zasadzie gotowe, testowane)
    7. AutoStand v. 2.0 (w zasadzie gotowe, testowane)
    8. PromoLink v. 1.0.1 (testowane, niestety - błędy w komponencie)
    9. TimeSheets v. 1.1 (w trakcie)
    10. Today In History v. 2.0 (w zasadzie gotowe, testowane)
    11. Glossary v. 2.01 (w zasadzie gotowe, testowane)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    25-01-2007
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam . Czy dziala Ci AutoStand 2.0 tak jak powinien? Tzn Wyszukiwarka i filtroawnie? Bo mi wyszukuje tylko po nazwie i marce auta.

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Dawno tam nie zagladałem, z tego co pamiętam, działało.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-03-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    A skąd można pobrać polska wersje tych tłumaczen?? Konkretnie chodzi mi o AutoStand v. 2.0 , bo w downloadzie nie moge znaleź

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie pisze tutaj, że zostały opublikowane. W sprawie autostand pytałeś już bodaj via PM i via e-mail. Autor opublikował nową wersję komponentu, w której jest sporo zmian w pliku językowym.
    Ktoś, kto pytał o tłumaczenie, jeśli to nie byłeś Ty, prosił o udostępnienie tej przetłuamczonej części, ale nie zaoferował, że dokończy i udostępni. Zatem pozostał z problemem. Osobiście nie mam aktualnie najmniejszego interesu w kończeniu tej pracy, a nauczony przykrym doświadzeniem nie udostępniam rzeczy nieskończonych. Chcesz, prześlę Ci fragmenty wymagające przetłumaczenia. Przetlumaczysz, przyślesz, dostaniesz przetłumaczoną resztę.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-03-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam.
    Jejku nie wiedziełem, że trzeba mieć jakiś interes aby udostępniać coś co jest za free. No ale spoko. Ja wychodze z założenia że jeśli coś jest za free to jeśli coś zrobię to daje to na forum. Jakiś czas temu postarałem sie przetłumaczyć MisterEstate 1.1.0 i jak to zrobiłem to wrzuciłem http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=8898 (niestety nie przetłumaczyłem wszystkiego, bo bałem się, że może to być "angolski" a nie polski. ). Jeśli wysłał byś mi instalkę nawet do Angielskiej wersji, to ja to potłumacze ile bede w stanie, mogę to wrzucić na forum, albo wysłać Tobie niema najmniejszego problemu. Tylko uprzedzam, że niestety nie daje 100% gwarancji że to będzie ładnie przetłumaczone, bo mój angielski jest na średnim poziomie, ale bede się starał Przetłumacze to tak, aby wszystko działało a poszczególne zwroty i określenia były funkcjonalne

    Więc jeśli możesz to podeślij mi tą instalkę (z Twoim tłumaczeniem, lub bez) a ja jak skończe to tłumaczyć, wrzucam na forum. Aha, mój mail to : marcinpalicki@wp.pl, jesli by była duża paczka, to napisz, udostepnie Ci ftp-a.

    Z góry dzięki za odpowiedź.

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. Czytanie ze zrozumieniem być trudna umiejętność. Ja rozumieć. Tego nie uczyć w szkołach.
    Osobiście nie mam aktualnie najmniejszego interesu w kończeniu tej pracy, a nauczony przykrym doświadzeniem nie udostępniam rzeczy nieskończonych.
    2. Decyzja o tym, czy moja praca będzie udostępniona za free, kiedy i komu jak na razie należy do mnie, a potem do moich spadkobierców należeć będzie. Na pewno nie do Ciebie.
    3. Czemu to ja mam Ci podsylać instalkę - pobierz ją sobie ze strony projektu. Ode mnie możesz dostać - powtarzam, skoro nie zrozumiałeś - nieprzetłumaczone jeszcze fragmenty langa. Przetłumaczysz, dostaniesz resztę wcześniej niż wszyscy.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    11-12-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    ... Chcesz, prześlę Ci fragmenty wymagające przetłumaczenia. Przetlumaczysz, przyślesz, dostaniesz przetłumaczoną resztę.
    ...na tym polega wspólnota Jeśli to możliwe, to chętnie przetłumaczę pozostały Lang, prześlę Ci efekt, tak aby była wreszcie kompletna polska wersja tego dodatku.

    Pozdrawiam.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •