Joomla 1.6.6 i VertigoServ
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Joomla 1.6.6 i VertigoServ

  1. #1

    Domyślny Joomla 1.6.6 i VertigoServ

    Zainstalowalem wspomniana Joomla na komputerze poprzez VertigoServ. Instalacja przebiegla poprawnie, dorzucilem polski jezyk i zauwazylem iz po probie dodania nowego artykulu wyskakuje mi taki oto komunikat:

    Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 98304 bytes) in C:\Program Files\VertrigoServ\www\Joomla_1.6.6-Stable-Full_Package\libraries\joomla\application\module\h elper.php on line 342
    Dodam iz mam zainstalowane rowniez Joomla 1.5.5 oraz Joomla 1.5.9 i wszystko dziala jak nalezy.

    Czy moze mi ktos pomoc w rozwiazaniu problemu?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Domyślny

    było o tym na forum - jest to kwestia ustawień ilości dostępnej pamięci w konfiguracji php.

  4. #3
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    lub prościej - używać dedykowanych rozwiązań np : www.jamp.joomla.pl

  5. #4

    Domyślny

    Wielkie dzieki za pomoc. Skorzystalem z rady - pobralem i uruchomilem JAMP i wszelkie problemy zwiazane z instalacja i uruchomieniem Joomla 1.7 zniknely.

    Pojawily sie za to inne. Jakos calkiem inaczej przedstawia sie sprawa z zakladaniem nowych kategorii, przydzielaniem do nich artykulow oraz publikowaniem artykulow. Nie moge np. poradzic sobie z wyswietleniem daty publikacji artykulu w przypadku zaznaczenia go jako wyrozniony.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •