Witam.

Starałem się znaleźć odpowiedź na to pytanie, ale niestety nie udaje mi się. Kwestia pozostaje teraz tylko taka, czy nie udaje mi się dlatego, że limit ilości znaków w obrębie artykułu nie istnieje, czy dlatego, że taki lewy ze mnie poszukiwacz.

Żeby była jasność - nie chodzi o jakiekolwiek sztuczne formy ograniczania ilości znaków w artykule, tylko czy teoretycznie rozmiar pojedynczego artykułu jest w jakiś sposób ograniczony? Jeżeli o Joomla! chodzi, ciągle są to moje pierwsze kroki i muszę się teraz borykać z konsekwencjami decyzji, żeby dzielić dosyć długie artykuły mechanizmem "Podział strony" przy którym ich rozmiar bardzo szybko się zwiększa.

Otóż wszystko generalnie działało - lepiej lub gorzej, ale działało - aż do momentu, kiedy komponent zarządzający tłumaczeniami (JoomFish) zaczął gubić treść w jednym tylko artykule. Objawy były takie, że kiedy wprowadzam pewną partię tekstu i zatwierdzam - zmiany nie zostają zapisane.

Skoro komponent od tłumaczeń zaczął dziwnie się zachowywać udałem się do źródła i próbowałem pomęczyć nieco jeszcze artykuł dla którego tłumaczenie zaczęło szwankować. Między innymi po dołożeniu do niego kilkunastu zdań Joomla! zareagowała błędem nie do końca dla mnie zrozumiałym. Twierdzi, że data base function error reports no errors.
Google i różne przypadki na które natrafiłem sugerują, że błąd taki pojawia się, kiedy wytniemy sobie główne menu, ale u mnie główne menu żyje i czuje się całkiem dobrze, co więcej nie dotykałem jego struktury od co najmniej miesiąca.

Od początku istnienia serwis działa na wersji 1.5.20.
Adres witryny: http://www.diverseworld.eu
Opisany powyżej problem dotyczy konkretnego artykułu opublikowanego tutaj: http://www.diverseworld.eu/joomla/in...g=pl&showall=1


Wszelakie koncepcje powitam z otwartymi ramionami, bo już się trochę z problemem borykam.
Dziękuję.