miniaturki przy liście artykułów
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: miniaturki przy liście artykułów

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-03-2008
    Wpisy
    68
    Punkty
    10

    Domyślny miniaturki przy liście artykułów

    wiem jak powstawiać do artykułów miniaturki zdjęć itp, ale mam problem z wykombinowaniem jak zrobić aby w liście artykułów były przy każdym arcie miniaturki zdjęć - takie które ja wybiorę że mają być.

    jest jakiś dodatek, który umożliwia podczas pisania arta wybranie obrazka, który ma być wyświetlany jako miniaturka? bo jakoś nie mogę się doszukać

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-03-2008
    Wpisy
    68
    Punkty
    10

    Domyślny

    jakiś pomysł?

  4. #3
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    A np. we wstępie umieszczasz swoją miniaturkę, a później już wstępu nie wyświetlasz, tylko właściwy artykuł z innym zdjęciem.
    Ostatnio ktoś podawał jakiś dodatek.

    //
    http://forum.joomla.pl/showthread.ph...828#post180828

  5. #4
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    K2 ma takie możliwości, mało tego możesz wstawić grafikę artykułu i tekst wprowadzający, a ustawić np. tak, że grafika i tekst wprowadzający pokaże się na liście artykułów, a w podglądzie samego artykułu, pokaże się tekst wprowadzający bez grafiki i dalszy tekst artykułu.
    Webdeveloper do usług ;)

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-09-2010
    Wpisy
    29
    Punkty
    11

    Domyślny

    Szukam rozwiązania tego samego problemu. K2 wydaje mi się zbyt dużym dodatkiem. Nie ma czegoś prostszego? Bo jednak jak dla klienta mniej do zapamietania to mniejsza szansa, ze cos zepsuje ;-)

  7. #6
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    K2 za duże? wręcz przeciwnie, korzysta tylko z K2 i nic mu więcej nie potrzeba.

    poza tym na JED trochę tego jest... oj widać że szukać się nie chciało, a klient z kasą jest! wstyd.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-09-2010
    Wpisy
    29
    Punkty
    11

    Domyślny

    Chciało, tylko szukając przez G znajduje się tematy gdzie zawsze ktos napisal 'nie chcialo sie szukac', 'uzywanie wyszukiwarki nie boli', 'google.pl' itp

    Poza tym zauwaz, ze nie pisalem nowego posta a podpialem sie pod juz istniejacy, ktory Znalazlem, wiec drogi PeFik albo konkrety, albo daj spokoj.

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-09-2010
    Wpisy
    29
    Punkty
    11

    Domyślny

    Znalazłem dodatek, który mnie w pełni satysfakcjonuje, więc dla potomnych: Miniatury przy wyświetlaniu listy kategorii/sekcji - Imagesized

  10. #9
    Nowicjusz krzakx awatar
    Dołączył
    01-01-2010
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez pozpoz Zobacz wiadomość
    Znalazłem dodatek, który mnie w pełni satysfakcjonuje, więc dla potomnych: Miniatury przy wyświetlaniu listy kategorii/sekcji - Imagesized
    Jak to zrobić? Bo po włączeniu pluginu i wstępnym skonfigurowaniu nie działa.
    Potrzebuje miniaturek w liście artykułów w kategorii http://grosar.alestrona.net/stacje

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    08-09-2011
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Słuchajcie bo ja tego nie ogarniam chyba. Mam stronę i sporo kategorii. Chciałabym, żeby w każdej kategorii w liście artykułów wyświetlały się miniatury obok artykułu.Na wielu podstronach. Kombinowąłam już z IceAccordion, ale tam można ustawić listę tylko do jednej kategorii. Co zrobić kiedy mam więcej?

    W Joomla 1.5 był dodatek SmartResizer, który dziiała automatycznie tworząc miniatury ze zdjęć przy wszystkich artykułach i automatycznie dodając je obok tytułu na liście. Nie ma czegoś takiego na joomla 1.6?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •