K2 Content
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: K2 Content

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2009
    Wpisy
    65
    Punkty
    11

    Domyślny K2 Content

    Witam!! Poszukuje jakiegos dodatku komponentu który bedzie działał na zasadzie K2 Content. Czyli w łady sposób na stronie głównej bedzie ustawiał wielkosc zdjecia automatycznie tekst.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Hmm, działał na bazie :
    a) artykułów Joomla czy/oraz K2 ?
    b) będzie modułem ?

    Odpowiedź nasuwa się sama --> News Show Pro GK4 --> http://tools.gavick.com/newshowpro.html

    ---------- Post dodany o 12:23 ---------- Poprzedni post był o 12:22 ----------

    p.s.
    Niech zgadnę kolejne pytanie, zapytasz o "no $"
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2009
    Wpisy
    65
    Punkty
    11

    Domyślny

    a czy istnieje taki dodatek który bedzie miał przypisane zdjecie do kategorii by za każdym razem nie dodawac na nowo, tylko wybrac kategorie dodac tekst i gotowe?

  5. #4
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Ależ K2 oraz Joomla ma możliwość ustalenia zdjęcia dla każdej z kategorii z osobna, w opisie.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  6. #5
    Bywalec max-301 awatar
    Dołączył
    14-01-2011
    Wpisy
    332
    Punkty
    12

    Domyślny

    Moduł świetny, jak go wyświetlić jako pozycję w menu głównym? Klikam "aktualności" i wyświetla mi się moduł.
    Trywialne pytanie ale mam pomroczność jasną i wymiękłem.

  7. #6
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Witam,

    Musisz dla tej pozycji menu ukryć główną treść (poszukaj blank komponent), a w jej miejscu wstawić pozycję z tym modułem

  8. #7
    Bywalec max-301 awatar
    Dołączył
    14-01-2011
    Wpisy
    332
    Punkty
    12

    Domyślny

    Pięknie to działa, wielkie dzięki @bazyl.

  9. #8
    Bywalec max-301 awatar
    Dołączył
    14-01-2011
    Wpisy
    332
    Punkty
    12

    Domyślny

    chyba za szybko. Postanowiłem wszystkie kategorie z artykułami zmienic aby były obsługiwane za pomocą News Show Pro GK4.
    Prościzna . Skopiowałem działający moduł, ustawiłem w nim kategorię, ustawiłem w jakim menu ma się wyświetlać moduł, W menu głównym zmieniłem pozycję z "artykuł/kategoria" na blank komponent.
    Zajawki artykułów się pięknie pokazały ale:

    • jednej kategorii link mam taką sytuację że ale po kliknięciu "więcej" dostaję błąd 404 z komentarzem że nie znaleziono artykułu #3. Jak nie znaleziono jak zajawka jest ok?? No i dlaczego #3 jak artykuł ma ID 14.?
    • w drugiej kategorii link mam taką sytuację że po kliknięciu "więcej" nie mam błędu 404 ale wyświetla się ciągle ten sam artykuł choć link pod przyciskiem odnosi się do artykułu poprawnego.

    O co chodzi?? Nowo dodane artykuły, zmiana uprawnień do artykułów nic nie daje. Te same problemy tzn. w jednym błąd 404 w innym ciągle wyświetlenie do jednego artykułu (przy poprawnym linku w pasku adresu przeglądarki).


    Kolejny problem pod IE - w części "Article layout" po odświerzeniu jest ok ale jak przesunie się kolejna strona to przesuwa się ona a przycisk "więcej" zostaje na starym miejscu, po najechaniu myszą znika .
    A najlepsze jest to że wyświetla się także moduł kategorii ADSMenagera? WTF??

    Login i hasło na PW
    Ostanio edytowane przez max-301 : 21-09-2011 13:43

  10. #9
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Artykuły z błędem masz przypisane do kategorii?
    Kategorie masz w menu?

  11. #10
    Bywalec max-301 awatar
    Dołączył
    14-01-2011
    Wpisy
    332
    Punkty
    12

    Domyślny

    Artykuły przypisane do kategorii więc tu chyba jest ok bo cała kategoria wyświetla się w zajawkach modułu.
    W menu mam pozycję jako "blank component" więc tam nie ma żadnego powiązania a kategorią.

    Zrobione identycznie (przynajmniej ja już nie widzę różnicy) jak aktualności link gdzie działa poprawnie. Pozycja X w menu typu blank component, modul NSPG4 z wybraną kategorią jako źródło i przypisany do menu X

    ---------- Post dodany o 15:11 ---------- Poprzedni post był o 14:45 ----------

    **** blada. okazało się że moje aktualności także po kliknięciu "więcej" pokazują jeden i ciągle ten sam artykuł (mimo odpowiedniego adresu w pasku). Co ciekawsze artykuł nie należy do tej kategorii która przypisana jest w module NSPG4.

    Sprawdzę w domu, na innym kompie bo już zgłupiałem do reszty

    ---------- Post dodany 22-09-2011 o 10:42 ---------- Poprzedni post był 21-09-2011 o 15:11 ----------

    Najnowsze info,

    przy zmianie typu menu z Blank Component na inny (np. Artykuły » Sekcja) klikanie na "więcej" daje poprawne rezultaty. Artykuł wyświetla się tyle że pod spodem. Jak zrobić aby wyświetlił się sam wybrany artykuł już bez części z zajawkami?? Po kliknieciu na więcej bez wiedzy że artykuł pokazuje się na dole można go nie zauważyć.



    No i widać na dole nazwę seksji której za cho..rę nie mogę wyłączyć
    Załącznik 4392Załącznik 4393
    Ostanio edytowane przez max-301 : 21-09-2011 15:14

Podobne tematy

  1. likwidacja content
    przez radd na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 15-03-2011, 21:07
  2. E-content :
    przez marciniszyn na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 09-11-2010, 15:25
  3. Right przykrywa content
    przez abba1234 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 26-04-2010, 04:23
  4. Content Slider
    przez flyjack na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 26-11-2009, 19:55
  5. rozsuwany content
    przez wernii na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 12-06-2008, 20:01

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •