Spolszczenie do Virtuemart 1.0.7
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 22

Temat: Spolszczenie do Virtuemart 1.0.7

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    01-11-2006
    Skąd
    Puławy
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Spolszczenie do Virtuemart 1.0.7

    zmontowałem plik spolszczenia do VM 1.0.7 ale nie wyświetla mi polskich znaków. jak ktoś ma ochotę to może spróbować to poprawić

    a wygląda to tak http://www.nemo-sklep.yoyo.pl/

    chodzi pewnie o kodowanie bo jak ustawię w przeglądarce utf-8 to część znaków wyświetla się poprawnie. Tyle że nie wiem gdzie się zmienia kodowanie VM



    Plik w załączniku

    nie zrażajcie się nazwą - to jest polska wersja językowa
    Załączone pliki Załączone pliki

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-03-2006
    Skąd
    Radzyń Chełmiński
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nemo000 Zobacz wiadomość
    chodzi pewnie o kodowanie bo jak ustawię w przeglądarce utf-8 to część znaków wyświetla się poprawnie. Tyle że nie wiem gdzie się zmienia kodowanie VM
    tak na oko to wystarczy przekonwertować plik ze spolszczeniem (np Gżegżółką) i powinno biegać, niestety niemam gdzie sprawdzić bo moje joomle biegają na iso.
    pozdrawiam,
    P.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    25-11-2006
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    sciagnalem ten pliczek ale jak zainstalowac to spolszczenie? gdzie je wgrac? pomocy..

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-03-2006
    Skąd
    Radzyń Chełmiński
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    o tu: /administrator/components/com_virtuemart/languages/

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    29-03-2006
    Wpisy
    173
    Punkty
    15

    Domyślny

    Wybaczcie ale po co kombinujecie skoro autor udostępnia pliki językowe W TYM POLSKI? I działa prawie świetnie.. Poszukajcie na forum!

  7. #6

    Domyślny

    hmmm... o ile frontend jest mozna powiedziec OK, to strona admina, przynajmniej w wersji, którą posiadam jest nieco... kulawa... przetłumaczona gdzieś na oko w 60%

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    01-11-2006
    Skąd
    Puławy
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    w mojej wersji panel jest przetłumaczony w około 90 % - jak ktoś chce może dokończyć bo mnie nie starczyło cierpliwości ;)

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-10-2006
    Wpisy
    99
    Punkty
    3

    Domyślny

    dobra wiecie co jakoś nie mogę znaleźć pełnego tłumaczenia nawet na stronie domowej Virtula a nawet nie ma takiego spolszczenia żeby była polska waluta a nie $ wszędzie już grzebałem i ciągle mam $ zamiast PLzlotego
    jak toś by zrobił pełne tłumaczenie razem z polskimi znakami daję u siebie 5% zniżki na odżywki(suplementy)

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-03-2006
    Skąd
    Radzyń Chełmiński
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez traczu Zobacz wiadomość
    dobra wiecie co jakoś nie mogę znaleźć pełnego tłumaczenia nawet na stronie domowej Virtula
    jest, tylko trzeba pogrzebać i wiedzieć gdzie (kiedyś w downloadzie była paczka ze wszystkimi tłumaczeniami) niepełna wersja jest tu:
    https://svn.sourceforge.net/svnroot/...art/languages/
    Frontend będzie wówczas po polsku, panel admina nie do końca..
    Cytat Wysłane przez traczu Zobacz wiadomość
    a nawet nie ma takiego spolszczenia żeby była polska waluta a nie $ wszędzie już grzebałem i ciągle mam $ zamiast PLzlotego
    jak toś by zrobił pełne tłumaczenie razem z polskimi znakami daję u siebie 5% zniżki na odżywki(suplementy)
    Nienienie, używana waluta niema nic wspólnego z plikiem językowym, ustawia się to w Store->Edit Store w polu Currency Symbol (użyłem opisów angielskich wg dema na virtuemart.net, w 1.0.7 powinno być tak samo), przy czym u mnie symbol zapisuje się z błędem do bazy i poprawiam to ręcznie w bazie.
    pozdrawiam,
    P.
    Ostanio edytowane przez porzeczek : 22-12-2006 17:18

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-10-2006
    Wpisy
    99
    Punkty
    3

    Domyślny

    już sie dopatrzyłem gdzie jest zmiana waluty zanim napisałeś tego posta a to spolszczenie pasuje do wersji 1.0.7 ?? bo z tego co widze to jest do 1.0.0

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •