[panelAdmina]Problem z zalogowaniem. Dziwny problem...
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 19

Temat: [panelAdmina]Problem z zalogowaniem. Dziwny problem...

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-11-2006
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny [panelAdmina]Problem z zalogowaniem. Dziwny problem...

    Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mój problem jest o tyle dziwny, że nie znalazłem odpowiedzi. Do tego jest to niezmiernie irytujące. A mianowicie:
    Chcę się zalogować do Panelu Admina na Joomli!, ale nie mogę, bo gdy wpisuję dane ( http://fotka.iplaneta.info/uploads/12d42cfdc0.gif ), pojawia mi się takie o coś:
    http://fotka.iplaneta.info/uploads/02666491c6.gif
    Zwróćcie uwagę na pasek adresu. Nie mam pojęcia, ocb.

    Instalowałem Joomla! (to była wersja bodajże 1.0.11b) PE z forum phpBB2 by Przemo, Dodatkiem Remosistory i chyba jeszcze kilka. Jak będą ważne to dopiszę..

    Powiedzcie mi, czy jest jakaś rada na to? Bo jak nie... to się poddaje. Nie mam pojęcia, co zrobię. :/

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-03-2006
    Skąd
    Radzyń Chełmiński
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez hultaj Zobacz wiadomość
    pojawia mi się takie o coś:
    http://fotka.iplaneta.info/uploads/02666491c6.gif
    Zwróćcie uwagę na pasek adresu. Nie mam pojęcia, ocb.
    mnie się takie pojawiało przy wyłączonej obsłudze cookie w przeglądarce (a dokładnie po nieopatrznym włączeniu Stealther'a w Foxie)
    pozdrawiam,
    P.

  4. #3
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    znaczy to co na pasku to jest parametr mosmsg który się wyświetla jako tekst na stronie, w tym przypadku informujac ze nie jestes zlogowany (jakby nie było widać;))
    Czy dostajecz jakiś komunikat zaraz po wpisaniu danych?
    Oczywiście sprawdź to co napisał Poprzeczek bo to może być to

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-11-2006
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wybaczcie lamerstwo, ale... nie wiem, gdzie to się spawdza. :/
    Stone: Nie, po wpisaniu danych, zmienił się tylko pasek adresu. Strona była ta sama. No, i w miejscu, gdzie mam wpisać dane było pusto.



    ::----::
    OOOO

    Włączyłem opere i chciałem przez Operke spróbować. Co mi wyskoczyło?
    Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/ciman/domains/hultek.cal.pl/sessions/sess_21b7540d3a07744eb385dd46654b800a, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index2.php on line 39

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index2.php:39) in /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index2.php on line 39

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index2.php:39) in /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index2.php on line 39
    A po tym komunikacie, odrazu przeniosło mnie, jak tu:
    http://fotka.iplaneta.info/uploads/02666491c6.gif



    Teraz na IE:
    Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: open(/home/ciman/domains/hultek.cal.pl/sessions/sess_9eb510206e09ba3e27f5db098e02fe60, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index.php on line 140

    Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/ciman/domains/hultek.cal.pl/sessions) in /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index.php on line 140
    Robie cały czas tak samo - wpisuję dane, wyskakują mi te błędy i dosłownie po 0,5 sekundy mnie przenosi do http://fotka.iplaneta.info/uploads/02666491c6.gif

    Jak zmienić to coś z ciasteczkami? :>

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-03-2006
    Skąd
    Radzyń Chełmiński
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez hultaj Zobacz wiadomość
    Jak zmienić to coś z ciasteczkami? :>
    W Firefoxie 2.0:
    Narzędzia -> opcje -> Prywatność
    Powinno być zaznaczone 'akceptuj ciasteczka' i po kliknięciu na przycisk 'Wyjątki' Twojej strony nie powinno być na liście
    a co do
    Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/ciman/domains/hultek.cal.pl/sessions/sess_21b7540d3a07744eb385dd46654b800a, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index2.php on line 39
    to sprawdź czy masz katalog 'sessions' w katalogu domeny, bo podobno nie ma ;)
    pozdrawiam,
    P.

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-11-2006
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam "akceptuj ciasteczka" i zaznaczone "aż wygasną".

    A z tym katalogiem: Nie ma go w głównym katalogu. Ale w innych wersjach Joomli! też go nie znalazłem. ;/

    Może reinstalka pomoże? Albo zmiana wersji na nowszą?

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-03-2006
    Skąd
    Radzyń Chełmiński
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez hultaj Zobacz wiadomość
    Mam "akceptuj ciasteczka" i zaznaczone "aż wygasną".

    A z tym katalogiem: Nie ma go w głównym katalogu. Ale w innych wersjach Joomli! też go nie znalazłem. ;/

    Może reinstalka pomoże? Albo zmiana wersji na nowszą?
    Ja bym załozył katalog a dopiero potem reinstalował
    może któryś komponent tego pragnie np.
    P.

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-11-2006
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nadal nic... :/
    Może stone by poradził, ale Jego nie ma.. :/
    A co oznacza ten error:
    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index2.php:39) in /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index2.php on line 39

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index2.php:39) in /home/ciman/domains/hultek.cal.pl/public_html/administrator/index2.php on line 39
    ?

    W linii od 36 do 39, w pliku index2.php z katalogu Administrator znajduje się taki oto wycinek:
    $adminLanguage =& new adminLanguage(); - 36
    // must start the session before we create the mainframe object -37
    session_name( md5( $mosConfig_live_site ) ); -38
    session_start(); -39
    Ostanio edytowane przez hultaj : 25-11-2006 11:52

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-11-2006
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    No to nikt nie zna odpowiedzi, więc pomału szykuje się do reinstalki. Może zadziała. Choć wątpie.

  11. #10
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Hmm, dziwne bo tak jakby sesja statowała po raz drugi i s6

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •