Poproszę o troszkę zimnej wody :) - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 13 z 13

Temat: Poproszę o troszkę zimnej wody :)

  1. #11
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez MagicWawa Zobacz wiadomość
    Może masz rację, że Artisteer nie jest w stanie przełożyć wszystkiego na poprawny kod, ale wielu ludziom, to wystarcza.
    To wystarcza z reguły tylko ludziom którzy nie mają zbytniego pojęcia w materii.
    I co najgorsze - jeśli coś potem nie działa poprawnie to jest to wina twórców rozszerzenia albo Joomla!.

    Cytat Wysłane przez MagicWawa Zobacz wiadomość
    Ja również w wielu sprawach jestem perfekcjonistą, ale niestety nie miałem nigdy czasu na to, żeby usiąść i spędzić nad szablonem kilka dni.
    A tyle potrzebowałbym, żeby przy mojej znajomości HTML, CSS, a przede wszystkim budowy szablonów Joomla! stworzyć od podstaw własny szablon.
    Ale właśnie dokładnie o tym mówię - nikt Ci nie każe. Ja żadnego szablonu do Joomla! nigdy nie stworzyłem.
    jak potrzebuje jakiś szablon to go po prostu kupuje bo nie jestem specjalistą w tym temacie i wychodzę z założenia że twórcy profesjonalnych szablonów mają znacznie więcej pojęcia i doświadczenia w tym temacie.

    I żaden Artisteer Ci tego doświadczenia i wiedzy nie przekaże.
    Dlatego lepiej mi kupić szablon, trochę dopasować i voila: http://j.mp/qiA5DK

    Cytat Wysłane przez MagicWawa Zobacz wiadomość
    Bardziej bawi mnie poukładanie wszystkiego w Artisteerze i przerobienie troszkę wynikowego kodu.
    No i, bez obrazy, ale nieciekawie to wychodzi ;)

    Cytat Wysłane przez MagicWawa Zobacz wiadomość
    A swoją drogą, jeśli potrafisz stworzyć szablon, który opisałem powyżej, to mogę Cię tylko podziwiać.
    Ja? W żadnym wypadku.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec
    Dołączył
    03-06-2009
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    172
    Punkty
    46

    Domyślny

    To sobie podyskutowaliśmy. I z tego wszystkiego mam ochotę troszkę usiąść i poprawić kod strony.
    Rozumiem, że wizualnie też Ci się nie podoba. Na szczęście to rzecz gustu, a o tym się nie dyskutuje.
    Nie wiem, czy udało nam się tą rozmową wnieść coś do forum, ale skoro Zwiastunek nam nie zamknął tematu, tzn. że pewnie potomnym nasza rozmowa się przyda.

    Dziękuję wszystkim za wypowiedzi i w szczególności Tobie neo_fox, bo zadałeś sobie sporo trudu, żeby mnie "podbudować"

    Jeśli ktoś jeszcze zechce mi wylać wiaderko na głowę, to poproszę troszkę cieplejszą wodę, bo już zmarzłem.

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    26-06-2006
    Skąd
    Przemyśl (to sam)
    Wpisy
    138
    Punkty
    12

    Domyślny

    Warszawa - to miasto wymagające, zatem jakość prac powinna byc wyższa niż oczekuje się od innych "zaściankowych miast" - jak wy to nazywacie, więc ... wybacz, ale to ze nie przestrzegasz zasad usability i dostępności świadczy o Tobie , a nie kliencie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Gavick Tab GK1 troszkę rozjechało się w szablonie
    przez iopi na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 27-01-2011, 12:27
  2. Poproszę o test [minuta roboty]
    przez mirage_x na forum Różne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 19-07-2008, 14:47
  3. Galeria - troszkę inna...
    przez l4uke na forum Galerie, media, obsługa grafiki i innych mediów
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 23-04-2008, 09:08
  4. joomla 1.5 - Troszkę się boję tych zmian
    przez rzodkiewka na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 19-05-2006, 02:48

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •