Virtuemart po kliknięciu na checkout odnosi do strony której nie ma
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Virtuemart po kliknięciu na checkout odnosi do strony której nie ma

  1. #1
    Przeglądacz bapraster awatar
    Dołączył
    10-06-2011
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny Virtuemart po kliknięciu na checkout odnosi do strony której nie ma

    Witam!

    na

    www.test.aoc.ie

    jest joomla z zainstalowanym VM wszystko działa dobrze poza checkoutem. Gdy dodaje do koszyka świetnie się dodaje, natomiast gdy juz jestem w koszyku i klikam checkout odnosi mnie do nieistniejącej strony. Jak to naprawić?

    Gdy chcę zmienić ilość produktów to też coś nie gra.

    Proszę o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-03-2011
    Wpisy
    12
    Punkty
    11

    Domyślny

    nie iwem co ci nie działa - mnie działa wszystko. Prawdopodobnie byłeś za mało cierpliwy załaczyłeś ajaxa w VM i nie zdazyl sie zerver przeładować (trzeba w takim wypadku chwilke zaczekac - ja ide zrobic sobie kawe w tym czasie ) ale błagam cie popraw grafike tego sklepu bo wali po oczach - Pozdrowionka

  4. #3
    Przeglądacz bapraster awatar
    Dołączył
    10-06-2011
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie pytam czy się komuś grafika podoba. Osoba dla której robię jest zadowolona z tego wyglądu, taki zaakceptowała i taki będzie. Co do mojej cierpliwości to jest jej wiele. Ponawiam prośbę o pomoc.
    Gdy mam w koszyku jakiś produkt i klikam na Checkout to wywala mi się coś i przenosi mnie na pustą stronę z komunikatem:
    Page not found

    Proszę o pomoc, zupełnie nie wiem o co chodzi wydaje mi się, że wszystko jest w porządku a jednak cos jest nie tak.
    Link do strony w wiadomości powyżej

    ---------- Post dodany o 20:31 ---------- Poprzedni post był o 19:53 ----------

    dodam jeszcze, że w Theme Settings ustawiłem Use Ajax to add, update or delete products from the cart? na tak i czekałem, zrobiłem przez ten czas 2 herbaty bo kawy nie pije i jeszcze długo czekałem i nic natomiast gdy ustawię Customer Checkout in a popup (GreyBox)? na tak to checkout działa tyle, że w greybox. Skoro działa w greybox to czemu nie działa normalnie, gdzie tkwi problem?

  5. #4
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    No to totalna załamka:
    a: templatka się sypie (logowanie i waluta po lewej)
    b: kolizja na adresach z przedrostkiem www i bez (temat opisany był na forum i na wiki, bezpieczne adresy, canonicalizacja itd)

  6. #5
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Dorzucę jeszcze swoje 5 groszy i zapytam dokąd prowadzi link z banera fashowego? Moim zdaniem powinien prowadzić do strony startowej, a prowadzi do...
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  7. #6
    Przeglądacz bapraster awatar
    Dołączył
    10-06-2011
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny

    a: templatka się sypie (logowanie i waluta po lewej)
    Dorzucę jeszcze swoje 5 groszy i zapytam dokąd prowadzi link z banera fashowego? Moim zdaniem powinien prowadzić do strony startowej, a prowadzi do...
    Strona jest w budowie i jeszcze dużo jej brakuje aby puścić ją na główny serwer jak da się zauważyć jest pod adresem "test.aoc.ie" a w banerze są jedynie przykładowe zdjęcia i jeszcze nic nigdzie nie prowadzi ale spokojnie, będzie . Obecnie piszę style dla tej witryny i już niedługo będzie wszystko wyglądać i pracować jak należy.
    b: kolizja na adresach z przedrostkiem www i bez (temat opisany był na forum i na wiki, bezpieczne adresy, canonicalizacja itd)
    Zaraz sprawdzę o co chodzi z tą kolizją i jak się z tym uporam to opiszę co i jak mi się udało zrobić żeby temat nie pozostał bez rozwiązania.

    Serdeczne dzięki dla Anonima!

  8. #7
    Przeglądacz bapraster awatar
    Dołączył
    10-06-2011
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny

    W "konfiguracja-> Witryna->Optymalizacja dla wyszukiwarek" zaznaczyłem opcję "Proste adresy" na "nie" i wszystko już działa

Podobne tematy

  1. zmiana tepmlatki strony po kliknięciu na .jpg i odwrotnie
    przez mara9009 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 20-09-2011, 11:58
  2. Virtuemart - Po kliknięciu w kategorię nie można wyświetlić strony.
    przez laserrr na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 16-03-2010, 23:10
  3. Virtuemart błąd 404 po kliknięciu
    przez stozu na forum Instalacja rozszerzeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 19-12-2009, 22:52
  4. Powrót do strony startowej po kliknięciu w baner
    przez piasio na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 17-12-2009, 12:51
  5. Odświeżanie strony przy każdym kliknięciu
    przez xquest na forum Wydajność, optymalizacja
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 12-05-2009, 12:52

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •