poprawna aktualizacja do wersji j1.7.1 na serwerze home.pl - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 33

Temat: poprawna aktualizacja do wersji j1.7.1 na serwerze home.pl

  1. #21
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez macfin Zobacz wiadomość
    Poza tym mi się wydaje, ze jak płacę to powinienem miec platformę gotową na wszystko, a nie że muszę dostosować skrypt do hostingu, to tak jak bym kupił samochód i po wyjechaniu z salonu musiał mu silnik zmienić aby jeździć dalej, paranoja Panowie.
    z tym, że ty kolego kupiłeś sobie co najwyżej przejażdżkę taksówką, bo samochód o którym tutaj piszesz jest wart co najmniej 15 x średnią krajową.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez macfin Zobacz wiadomość
    psim obowiązkiem hostingu..
    To napisz do prezesa Home.pl
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  4. #23
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez macfin Zobacz wiadomość
    psim obowiązkiem hostingu powinno być
    Czy nie dlatego wykupiłeś hosting na home.pl, że pierwsze pół roku jest "za darmo"?
    Moja babcia zawsze mi powtarzała, że tanie mięso psy jedzą.
    Kupiłeś Fiata 126p, za chcesz mieć za niego mercedesa.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  5. #24
    Wyjadacz mac awatar
    Dołączył
    09-10-2011
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    881
    Punkty
    115

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kurtz Zobacz wiadomość
    z tym, że ty kolego kupiłeś sobie co najwyżej przejażdżkę taksówką, bo samochód o którym tutaj piszesz jest wart co najmniej 15 x średnią krajową.
    chodzi o porównanie, może być mniejsze, kupuje gazetę, ale jak ja kupie to muszę wypełnić treścią, chodzi mi o to ze nie do końca oferta odpowiada rzeczywistości

    Druga sprawa, hosting na home obsluguje od bardzo dawna i nie dlatego ze pół roku za darmo, po prostu chciałem coś zainstalować

  6. #25
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez macfin Zobacz wiadomość
    chodzi o porównanie, może być mniejsze, kupuje gazetę, ale jak ja kupie to muszę wypełnić treścią, chodzi mi o to ze nie do końca oferta odpowiada rzeczywistości
    chodzi o to, że używasz złych porównań, mających się nijak do rzeczywistości. na stronie home.pl, chociaż bardzo chciałem, nie znalazłem informacji, że hosting w 100% spełnia potrzeby danego systemu cms, crm czy co tam sobie instalujesz. fakt dołączenia jakiejś aplikacji do autoinstalatora, nie oznacza jednoznacznie, że hosting został zoptymalizowany pod jakikolwiek wybrany system zarządzania treścią.

    nie bronie tutaj home.pl, bo każdy wie jak jest.

  7. #26
    Wyjadacz mac awatar
    Dołączył
    09-10-2011
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    881
    Punkty
    115

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kurtz Zobacz wiadomość
    chodzi o to, że używasz złych porównań, mających się nijak do rzeczywistości. na stronie home.pl, chociaż bardzo chciałem, nie znalazłem informacji, że hosting w 100% spełnia potrzeby danego systemu cms, crm czy co tam sobie instalujesz. fakt dołączenia jakiejś aplikacji do autoinstalatora, nie oznacza jednoznacznie, że hosting został zoptymalizowany pod jakikolwiek wybrany system zarządzania treścią.

    nie bronie tutaj home.pl, bo każdy wie jak jest.
    Widzisz mi nawet przez głowę nie przejdzie myśl instalowania za pomocą autoinstalatora, dopiero od supportu dowiedziałem się, że maja tam joomle i że nadal jest autoinstalator, od lat instaluje zawsze ręcznie przez ftp, porównanie są jakie są, nie chodziło o wartość tylko zasadę działania, ja wiem ze nie ma na stronie home.pl nic o kompatybilności, ale to na prawdę nie powinno nas - końcowych odbiorców - interesować. Home.pl powinien - jak sadze - tak przygotować hosting, abym ja nie miał żadnych problemów. Jakoś nie pamiętam żeby były problemy z Joomla 1.5 (oczywiście nie mowie o RC albo bardzo wczesnych wersjach), co innego joomla 1.1 (z nią trzeba było bawić się plikami ini).
    Reasumuac - mamy obecnie joomle 1.7.1 - która nie chodzi na Home.pl bez przeróbek (wiem ze delikatnych ale sprawiających problemy), a co bedzie z 1.8. Trzeba będzie ją przepisać pod Home.pl?

  8. #27
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    użytkownika końcowego interesuje specyfikacja produktu, który wybiera. jeżeli użytkownikowi końcowemu jako kryterium odpowiada cena, a nie specyfikacja, to jest to problem użytkownika końcowego, a nie hosta.

    nie będzie joomla! 1.8

  9. #28
    Wyjadacz mac awatar
    Dołączył
    09-10-2011
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    881
    Punkty
    115

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kurtz Zobacz wiadomość
    użytkownika końcowego interesuje specyfikacja produktu, który wybiera. jeżeli użytkownikowi końcowemu jako kryterium odpowiada cena, a nie specyfikacja, to jest to problem użytkownika końcowego, a nie hosta.

    nie będzie joomla! 1.8
    Ale ja nie mówię o cenach, to właściwie nie jest ważne, poza tym mimo wszystko home.pl nie jest za darmo - a to ze maja jakaś promocje, wszyscy maja promocje, tylko rozumiem ze jak maja promocje to martw się kliencie sam, pewnie orientujecie się ze telewizje cyfrowe maja zwykle w ofercie a to 3 miesiące a to 6 miesięcy darmowych, to rozumiem, ze przez ten czas użytkownik nie może zgłaszać żadnych awarii, złego działania NO BO ma za darmo. Ktoś oferuje hosting, powinien on być po prostu przystosowany do bezproblemowego użytkowania.

    Pomijam fakt ze jeżeli joomla 1.5 działa na home.pl a każdy normalnie pracujący admin strony (lub ten co ja tworzył) może chcieć przejść na wersje nowsza, mając już wykupiony hosting, rozumiem ze ma zrezygnować z home.pl bo nowa joomla mu tam średnio pracuje.

    Faktycznie podobno nie będzie joomli 1.8, tylko 2.5 - jakie to ma znaczenie - to był przykład, moglem napisać joomla 5.0

  10. #29
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez macfin Zobacz wiadomość
    a to ze maja jakaś promocje, wszyscy maja promocje, tylko rozumiem ze jak maja promocje to martw się kliencie sam
    Dokładnie tak jest, bo większość użytkowników daje się łapać na promocje jak muchy na lep. Masz promocje na home.pl i masz również problemy z działaniem stron. Promocje są jedynie formą zniżki od podstawowych i często wygórowanych cen, więc hostingodawca i tak ma swoje w kieszeni, bo nikt do interesu nie dopłaca. Taka sytuacja przypomina mi oferty bankowe kredytów bez odsetek.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  11. #30
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez macfin Zobacz wiadomość
    Faktycznie podobno nie będzie joomli 1.8, tylko 2.5 - jakie to ma znaczenie
    Żadne - poza tym że któregoś dnia ktoś, gdzieś doszedł do wniosku że kolejna wersja rozwijana przez lata będzie miała numer 2.5.x
    Więc machnij na to ręką, sam osobiście się naciąłem na ten numer jako że pierwotnie w pewnych kręgach były dysputy o 1.8.x
    Pzdr

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Aktualizacja wersji
    przez ccihyy na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 14-01-2011, 09:29
  2. Aktualizacja o kilka wersji
    przez marcin693 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 28-02-2010, 12:42
  3. Instalacja wersji testowej na serwerze
    przez Artdru na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 02-01-2008, 15:35
  4. Aktualizacja Sobi do wersji 2.8
    przez stasio na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 06-11-2007, 10:39
  5. Aktualizacja do nowszej wersji !
    przez macieju-1974 na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 13-04-2007, 12:20

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •