Podmiana artykułów - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 22

Temat: Podmiana artykułów

  1. #11
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    Robert, wymyślasz. żaden plugin nie wykona ci operacji w zapleczu nie posiadając do tego uprawnień. jeśli chcesz wykonać plugin jednym kliknięciem okej, ale i tak musisz go zaprogramować dla danego modelu. nie zmienia to faktu, że aby wykonać operację musisz się zalogować i "nabyć" uprawnienia do wykonana takiej operacji w zapleczu.

    możesz też taką operację wykonać przez ALTER TABLE, tylko co z tego, skoro musisz zalogować się do phpMyAdmin'a i wykonać zapytanie.

    dla mnie ten projekt jest chybiony.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 06-10-2011 00:12

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    Nie, nie, źle mnie zrozumiałeś. Publikacja w różnym czasie w widoku artykułów i te same aliasy to jedna sprawa, a plugin druga. Z tym pluginem to miałem na myśli, banalną aplikację. Masz 2 inputy na podanie linków, tego który będzie na stronie szukany i tego, który będzie wstawiony za tego pierwszego. I na koniec jeszcze jeden iput z wyborem daty podmiany linka. Coś jak podlinkowywanie słów w artykule do reklam

    Na rozwiązanie, o którym piszesz nawet nie myślałem.
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  4. #13
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    obawiam się, że twoja ambicja przerasta moje zrozumienie, ale jeżeli w jednym artykule, gdzieś dynamicznie [ w określonym czasie ] zmienić ma się jakaś treść i jeden link podmienić na drugi [ albo i coś więcej, jak w reklamie ], rzuć jeszcze raz okiem na to

    http://forum.joomla.pl/showthread.ph...o%C5%84czy-...

    ostatecznie timeline może być 24 godzinny.

    albo pokaż gdzieś na żywym organiźmie skąd czerpałeś ten pomysł.

  5. #14
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    @kurtz przecież podmiana treści artykułu to żadna nowość. Masz przecież zdarzenie które jest wywoływane przed załadowaniem treści artykułu i możesz przeszukać go pod kątem odnalezienia linka i podmiany go. Na takiej zasadzie przecież działa wiele pluginów w J! Ja myślę, że to wszystko wynika z nieporozumienia i nie wiesz dokładnie o co mi chodzi, a ja tego już inaczej wytłumaczyć nie potrafię :/
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  6. #15
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Witam,
    myślę, że to jest całkiem proste .
    Tworzysz artykuł, którego cała treść to wywołanie dodatku np. {wybrany}
    A dodatek działa tak, że przekierowuje na opublikowany (pierwszy) artykuł w danej kategorii lub wyświetla jego treść.

  7. #16
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Robster Zobacz wiadomość
    @kurtz przecież podmiana treści artykułu to żadna nowość. Masz przecież zdarzenie które jest wywoływane przed załadowaniem treści artykułu i możesz przeszukać go pod kątem odnalezienia linka i podmiany go. Na takiej zasadzie przecież działa wiele pluginów w J! Ja myślę, że to wszystko wynika z nieporozumienia i nie wiesz dokładnie o co mi chodzi, a ja tego już inaczej wytłumaczyć nie potrafię :/
    być może trochę pogubiłem się i prawdę mówiąc dalej nie wiem o co c'mon. idę spać. wrócę po łikędzie. cheers.

  8. #17
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    @Jola tego nie wiedziałbym, jak napisać Na razie miałem do czynienia, tylko ze zdarzeniami z contenta i to tylko tymi do manipulacji treścią. Ale skoro Ty to piszesz, to z pewnością jest to dobre rozwiązanie

    @kurtz pogubić się w treści, którą napisałem, to żaden problem więc się nie przejmuj Wielu próbowało dojść z moimi zapiskami do ładu, wszyscy polegli, niektórzy nawet życiowo ;)
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  9. #18
    Debiutant
    Dołączył
    14-11-2011
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam problem chyba zbliżony do autora tematu, dlatego nie chcę tworzyć nowego. Poszukuję dodatku, modułu, który sam podmieni artykuł gdy pojawi się nowszy. Mam w menu pozcyję Cennik i chcę by po kliknięciu w tą pozycję z Kategorii Cennik pojawiał się najnowszy artykuł z tej kategorii. Nie chcę by wyświetlało całą liste artykułów dostępnych z tej Kategorii jak to jest możliwe standardowo. Proszę o pomoc.
    Waldek

  10. #19
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Witaj, @waldemarro,

    Tę funkcjonalność masz w standardzie, a że jest to elementarz to musisz sam do tego dojść...
    Podpowiem, że należy szukać w tej pozycji menu.

  11. #20
    Debiutant
    Dołączył
    14-11-2011
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dobiłem do momentu by wyświetlał Przegląd - Artykuły w kategorii?
    Czy to autor postu wyżej miał na myśli? Jesli tak to nie jest ten efekt jaki oczekiwałem.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Problem z wyświetlaniem artykułów/pozycji kategorii artykułów
    przez atb80 na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 23-07-2011, 08:52
  2. Joomla nie reaguje na podmianę plików szablonów przeglądu sekcji, artykułów itp
    przez lucjanhellski na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 11-02-2011, 16:57
  3. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 16-09-2010, 12:55
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 20-04-2008, 11:19

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •