Znika spis obrazków przy edycji artykułu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Znika spis obrazków przy edycji artykułu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    29-03-2007
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny Znika spis obrazków przy edycji artykułu

    Tworzę nowy artykuł i w zakładce GRAFIKI wybieram sobie obrazek, który znajdzie się gdzieś w tekście. Podczas tej operacji mogę wybierać Podfolder jak i konkretny plik z grafiką. Wszystko jest pięknie dopóki nie wcisnę ZASTOSUJ lub ZAPISZ.
    Po tej operacji jeśli chciałbym edytować dany artykuł zmieniając obrazki, jest lipa.
    Nie rozwija się lista Podfolder oraz nie wyświetla plików w okienku "Wybierz plik obrazu z galerii".
    Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ?
    Korzystam z Joomla 1.0.12. i sprawdzałem pod IE jak i Firefox'em.
    Załączam zrzuty ekranów.
    Attached Images Attached Images

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Roszumiem że masz wersje 1.0.12pl beta. Sprawdziłem u mnie localu i niby jest dobrze. Czy możesz mi dać dostęp do twojego panelu admina (dane jak coś prześlij na PW ) to zobaczę

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    29-03-2007
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak, wersja jest taka jak napisałeś.
    Na razie wszystko jest w fazie testów więc skasowałem zawartość katalogu z Joomla wgrałem pliki jeszcze raz i zainstalowałem wszystko od nowa. Teraz działa.
    Nie wiem jaka była przyczyna tych problemów. Być może za dużo wszystkiego naraz zainstalowałem, to moje pierwsze kroki w tej dziedzinie, instalowałem wszystko jak leci, różne moduły dodatki i komponenty. Może zrobił sie przez przypadek mętlik.
    Teraz już wiem jak się po tym wszystkim poruszać po tygodniu prób i testów i instaluję rzeczy niezbędne, sprawdzając po każdej instalacji czy się coś nie wysypało.
    W ten sposób jak problem się powtórzy może uda się łatwiej znaleźć przyczynę.

    Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

    retel

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •