Logowanie administratora
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 32

Temat: Logowanie administratora

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    10
    Witam!
    Przeszukalem forum i proszę o pomoc, ponieważ nie znalazłem rozwiązania następującego problemu:
    otóż mam Joomla 1.0.11 - była upgrade'owana jakieś 2 miesiące temu z J.1.0.8 i od tego czasu śmigała aż miło. Do wczoraj - nie mogę zalogować się jako administrator. Wchodzę na stronę logowania, tzn. mojastrona/administrator, wpisuję login i hasło, po czym przez chwilę w pasku przeglądarki widzę adres mojastrona/administrator/index.php, który zaraz zamienia się na mojastrona/administrator/index2.php - strona jest biała, nic się nie dzieje, koniec.
    FTP działa, logowanie jako 'zwykły' użytkownik działa, jedynie nie mogę dobrać się do panelu administracyjnego. BTW: kiedy wpisuję nieprawidłowy login lub hasło, wyrzuca komunikat, że są niepoprawne. Ki czort?
    Proszę o pomoc
    pwz

    P.S. Cache przegląarki, w tym zwłaszcza cookies, wyczyścilem dokładnie. I jeszcze jedno: z innego komputera i z innych przeglądarek - te same dolegliwości.
    pwz

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Jeżeli nie zmianiełeś abslutnie nic a probelm nagle się pojawił, to jest duża szansa że na serwerze się coś zmieniło. Zwróć się z pytanie do admina czy nie były proawdzone jakieś prace, nie zmianiano jakiś ustawień

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-03-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez stone Zobacz wiadomość
    Jeżeli nie zmianiełeś abslutnie nic a probelm nagle się pojawił, to jest duża szansa że na serwerze się coś zmieniło. Zwróć się z pytanie do admina czy nie były proawdzone jakieś prace, nie zmianiano jakiś ustawień
    Poszturchałem trochę administratora i zdaje się, że naprawił, albo "naprawiło się samo", ponieważ admin jest akurat na urlopie... Tak czy owak - działa i to jest najważniejsze :-)

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    mam ten sam problem jedyne co nie jest podbne to efekt koncowy

    administrator mowil ze nic nie zmienial na serwie jak sie loguje z moim haslem i loginem biała strona

    jak wpisze byle co w login i byle co w haslo ze nie prawidłowy loggin lub hasło

    zrobił tez backup serwera z wczoraj tez nic nie pomoglo jakies sugestje prosze o pomoc codziennie do serwisu dodawane sa newsy a dzis zadnego
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  6. #5
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Zainstaluj testowo joomlę w jakimś podkatalogu na tej samej bazie z innym prefixem i zobaczy czy po świeżej instalacji możesz się logować do admina

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez stone Zobacz wiadomość
    Zainstaluj testowo joomlę w jakimś podkatalogu na tej samej bazie z innym prefixem i zobaczy czy po świeżej instalacji możesz się logować do admina
    nie mogłe stary nawet załozyc katalogu to byl problem serwera chociaz zarzekali sie ze nie ;)
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  8. #7
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    tak bywa czy rozumiem że już wszystko działa, tak?

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    no tak oprocz tego ze nie dziala mi register globals na off?! i wczesnie pytalem w innym posce jaka joomla jest bezpieczna bo napisales ze 1.011 jest zla )
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    to nie stone napisał tylko ja i nie napisałem że żła, tylko zapytalem, dlaczego masz starszą wersję, skoro nowa jest bezpieczniejsza?
    A wybacz, że pytanie która, to potraktuję odpowiednio
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    no skoro jest strasza a nowsza jest bezpieczniejsza to nie jest zalecana czyli wychodzi na to ze zła )

    przepraszam ze pomyłkę personali to mam zainstalowac1.012?

    bo w download napisane ze to beta )) ?
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •