Logowanie administratora - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 32

Temat: Logowanie administratora

  1. #21
    Debiutant
    Dołączył
    28-11-2007
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    To jednak nie ten sam problem.
    Coś więcej (serwer, wersja Joomla!)
    A może po prostu powtórz instalację? Skoro tylko " się pobawiłeś", to jak to z igraszkami bywa , może się coś sknociło, nie wiedzieć czemu. Instalacja to chwil kilka. Nie zachowuj starej bazy.
    wlasciwie zmienilem tylko templatke i nic poza tym...

    instalacja ja sie borykalem 3 dni zeby to uruchomic, pewnie bede musial sprobowac od poczatku chociaz mi sie to nie usmiecha...

    wersja joomla joomla_1_0_13-pl a serwer, jesli o to pytasz? mysql Wersja serwera: 5.0.45-community

    edit:

    zainstalowalem wszytsko od poczatku, co do obrazkow nie wczytaly sie bo byly do nich zle adresy, co do logowania administratora, sytuacja powtorzyla sie ale tym razem domyslilem sie ze chodzilo o moment zaimportowania bazy i wtedy zmienil sie login i haslo z kroku 4

    no coz dopiero raczkuje w tworzeniu stron i umieszczaniu jej na serwerze wirtualnym, ale sie udalo, po 4 dniach walki jakos to uruchomic, pozdrawiam

    ps. chyba zmeczony juz bylem wczoraj ;)
    Ostanio edytowane przez djsee : 08-02-2008 21:05

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Debiutant
    Dołączył
    15-02-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Nie mogę się zalogować jako administrator

    Witam,
    Pierwszy raz zainstalowałem joomla ver 1.0.13-pl na serwerze home.pl i podczas logowania do panela administracyjnego wyświetlają się poniższe komunikaty. Czy ktoś miał podobny problem i jakie jest jego rozwiązanie?
    Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_cb121ab525d8d6bfe5d32e16e9e0e588, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /administrator/index.php on line 111

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /administrator/index.php:111) in /administrator/index.php on line 111

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /administrator/index.php:111) in /administrator/index.php on line 111

    Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: open(/tmp/sess_cb121ab525d8d6bfe5d32e16e9e0e588, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /administrator/index.php on line 155

    Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /administrator/index.php on line 155
    document.location.href='index2.php';

  4. #23
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez arturd Zobacz wiadomość
    Czy ktoś miał podobny problem i jakie jest jego rozwiązanie?
    W katalogu głównym Joomla utwórz katalog "tmp" i nadaj mu prawa 777.

  5. #24
    Debiutant
    Dołączył
    15-02-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    W katalogu głównym Joomla utwórz katalog "tmp" i nadaj mu prawa 777.
    Dziękuję za odpowiedź. W jaki sposób nadaje sie prawa 777? jestem początkującym użytkownikiem....

  6. #25
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez arturd Zobacz wiadomość
    Dziękuję za odpowiedź. W jaki sposób nadaje sie prawa 777? jestem początkującym użytkownikiem....
    Programem do FTP a jak to już było wielokrotnie napisane na tym forum.

  7. #26
    Debiutant
    Dołączył
    15-02-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    Programem do FTP a jak to już było wielokrotnie napisane na tym forum.
    dziękuję poszukam

  8. #27
    Debiutant
    Dołączył
    29-07-2008
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam serdecznie i proszę o pomoc. Jestem początkujący w temacie. Zbudowałem stronę i jestem z tego zadowolony. Wszystko szło dobrze do momentu kiedy zmieniłem w panelu administracyjnym nazwę do logowania. Od tego czasu nie mogę zalogować się w panelu administracyjnym. Mam zainstalowaną wersję 1.0.15 Jomlla. Proszę o pomoc, rady.

  9. #28
    Debiutant
    Dołączył
    12-05-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam serdecznie i proszę też o pomoc. Wczoraj zainstalowałem component JACLplus 1.0.3a i otrzymałem taki komunikat kiedy ponownie chciałem się zalogować. Incorrect Username, Password, or Access Level. Please try again. chyba ten panel nie może połączyć się z bazą danych bo już na wstepie wywala zamias witamy w joomla to _ADM_WELCOME_TO_JOOMLA gdzie sprawdzić co zrobiłem źle. wersja joomla 1.0.13

  10. #29
    Debiutant
    Dołączył
    12-05-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    i co pomoże ktoś?

  11. #30
    Debiutant
    Dołączył
    27-12-2007
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny Taka sytuacja

    Miałem zrobiony backup strony poprzez najzwyklejsze skopiowanie public_html.

    Przyszła potrzeba przywrócenia wersji z kopii - podmieniłem katalog. Wszytko zadylało jak trzeba... pojawiła się właściwa wersja strony ale...

    Mam problem z zalogowaniem się do panelu administratora.
    Po potwierdzeniu pass otrzymuje zwrotnie komunikat:

    Niepoprawny login lub hasło. Zmień i spróbuj ponownie.

    Przypuszczam, że może to wpływ uprawnień?

    Proszę o sugestie, może umie ktoś wskazać trop i pomóc?

    Z góry dzięki
    Ostanio edytowane przez borobxb : 26-02-2009 07:27 Powód: literówka

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •