COMMUNITY BUILDER
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: COMMUNITY BUILDER

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    COMMUNITY BUILDER

    chodzi mi o zmiane paddingu w komorkach dodatkowych przy rejestracji wstawilem padding-bottom: 5px; i juz ladnie sie oddalily od siebie opanowalem sytuacje w nazwisko emaila password ale gdy dodaje dodatkowe pola sa one chyba generowane automatycznie ktore komorki odpowiadaja za dodatkowe pola przy rejestracji ? chcialbym tez dodac dla nich padding !
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Sprawdź kodzie strony jakie klasy są im przyporządkowane

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    moze Ty pomozesz jak mozna wywalic te glupie ikonki !?

    bo mam tu kod
    Kod PHP:
    echo getFieldIcons(1,true,($ueConfig['allow_email_display']==|| $ueConfig['allow_email_display']==2), _REGWARN_MAIL_REGISTER_EMAIL); ?></td> 
    (przykład z maila )
    ktory sobie wywale ale nie jestem pewien czy on nie jest jeszcze odpowiedzialny za cos jeszcze oprocz tych ikonek ?!


    a class to titlecell i fieldCell jednak gdy dodam padding pod kazda postacia mi znana nic sie nie zmienia !!! zmienilem rzecznie w pliku style="padding-bottom:5px;" i jest ok ale to tylko dla pól tych ktorych nie mozna edytowac tak jak juz wczesniej wspominalem nazwisko email haslo
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Co do paddingu daj link do strony

    Co ikonek to wydaje mi się że usunięcie tej liniki nie powinno zaszkodzić o ile nie usuniesz z nia </td>, ale najlepiej to sprawdź w praktyce

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    wyslalem Ci na priva i przypominam sie tylko bo w nawale pracy mogles zapomniec ;]
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  7. #6
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Po pierwsze dodtakowe komorki sa generowane z
    colspan="1"

    co moze powodowac odstep pomiedzy nimi.
    A zamiast padding użyj margin i zobacz jak jest różnica

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    tylko ze ja chcialem zeby byly odstepy chce conajmniej 5 a kotre wiersze generuja collspan 1? i sluchaj mam taka sprawe wciskam rejestracja pojawia aise biala strona nadpisuje oryginalne pliki comprofiler z CB odswiezam strone dziala odswiezam jeszcze raz biala storna nadpisuje dziala doswiezam nic nie wiem o co chodzi !?
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •