blad na forum.joomla.pl - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 19 z 19

Temat: blad na forum.joomla.pl

  1. #11
    Bywalec tomeekm awatar
    Dołączył
    01-11-2010
    Wpisy
    309
    Punkty
    56

    Domyślny

    Witam!
    Ostatnim odpowiadającym jest @Pefik a on nie jest moderatorem z tego co mi się wydaje.
    Pzdr
    Tomek

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Czytaj Zwiastun ze zrozumieniem.

    Cytat Wysłane przez nikszal Zobacz wiadomość
    No to muszę wybrać się do okulisty, ale zanim to zrobię to sam zajrzyj do ostatniego postu tutaj

    http://forum.joomla.pl/showthread.php?58613-Strona-szkoły-w-Joomla-1-5

    Jak chcesz to takich "moderatorów" mogę więcej znaleźć.


    Chyba wyraźnie napisałem?

    ---------- Post dodany o 20:55 ---------- Poprzedni post był o 20:42 ----------

    Następny "moderator" - Jac
    http://forum.joomla.pl/showthread.ph...-na-Joomla-1-5

    Ja nie mam o to pretensji, ale nie lubię ściemniania, bo jasno widać, że są równi i równiejsi.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-04-2009
    Wpisy
    85
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hmmm to troche dziwne ograniczenie, skoro ewentualny zleceniobiorca nie moze odpisac w temacie, jedynie PW. No i jak to jest ze niektorzy moga odpisac a niektorzy nie ? Rozumiem moderator i admin ale na czym polega wybiorczosc wsrod uzytkownikow ? Pytanie nie jest w zaden sposob zlosliwe i prosze go tak nie odbierac. Pozdrawiam

  5. #14
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    szukać dalej Panie Michale T. ??

    ---------- Post dodany o 21:11 ---------- Poprzedni post był o 21:02 ----------

    Tak już zupełnie na marginesie dodam, ze nic mnie tak nie dziwi jak pęd do robienia kasy przez Pefika w dziale zleceń pomimo, że nie ma on uprawnień moderatora.

    Jakieś dziwne przypadki rządzą na tym forum.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  6. #15
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nikszal Zobacz wiadomość
    są równi i równiejsi.
    Odpowiadając na wasze pytania pisałem z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość, że nie chciało mi się pisać 1000 znaków więcej i opisywać dość złożonego systemu uprawnień na forum.
    Jeśli kogoś to baaardzo interesuje - to chętnie poświęcę kilka godzin w nocy (zamiast spać) i wypiszę tylko gdzie i kiedy i do czego ma dostęp ..

    Swoją drogą przyjrzę się wszystkim nadawanym do tej pory uprawnieniom i prawdopodobnie to wszystko ujednolicę - kwestia czasu i chęci ..

    Ale bardzo proszę Was, żeby mi tu nie wyjeżdżać z tekstami :
    Ja nie mam o to pretensji, ale nie lubię ściemniania,
    Informuję wszem i wobec: Nie muszę się z niczego tłumaczyć. A jeśli ktoś ma chęć otrzymać wyższe uprawnienia to wybrał najgorszą z możliwych dróg .. Wystarczyło napisać do mnie i już ... A teraz niepotrzebna dyskusja, na którą nie mam ani ochoty ani czasu.

    Oczywiście pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę mniej adrenaliny na noc

  7. #16
    Debiutant
    Dołączył
    21-11-2011
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nikszal Zobacz wiadomość
    Jak chcesz to takich "moderatorów" mogę więcej znaleźć.
    oj zwiastun (pozwolilem sobie bezposrednio skierowac, gdyz juz kiedys ze soba rozmwialismy jeszcze z czasow mambo ;), mialem wtedy inny login -bodajze trucksweb), czytajmy ze zrozumieniem - mowil o moderatorach, ktorzy sami ciagneli bezsensowna dyskusje

  8. #17
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. @teakstudio: nie bardzo rozumiem, o o chodzi.
    2. @teakstudio, @nikszal: Ze zrozumieniem to ja mogę czytać teksty, w których piszę się wprost, o co chodzi.
    3. @Veno. Jak widać, można zapytać bez złośliwości i podtekstów. Rzeczywiście, nie zwróciliśmy uwagi, że w związku z udzieleniem kilku osobom dostępu do specjalnych obszarów forum, otrzymały one również nieplanową możliwość komentowania postów w dziale zleceń. Tak, jak Michał napisał, w wolnym czasie poprawimy.
    4. Bezsensowne dyskusje prowadzą na tym forum w różnych momentach różne osoby. Mnie się też w nie zdarza wdawać. Komentarze w dziale zleceń również bywają czasem zbędne. Ale cerberów siedzących na forum 24 godziny na dobę pilnujących poprawności wypowiedzi nie ma, nie było i nie będzie. Gdy ktoś z administratorów uznaje za słuszne, interweniuje. W różny sposób, nie zawsze widoczny na forum.
    5. Owszem, na forum są "równi i równiejsi". I gdybyś @nikszal był sprawiedliwy w ocenach, zauważyłbyś już dawno, że jesteś w gronie "równiejszych". Niewątpliwie wolno Ci więcej, niż innym. Podobnie jak innym, którzy się na forum udzielają. Czasy, gdy każdemu było dane równo już dawno minęły, a ja na bezsensowne dyskusje w tej mierze nie mam ochoty.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #18
    Bywalec
    Dołączył
    16-02-2011
    Skąd
    Jungla.pl
    Wpisy
    145
    Punkty
    14

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Veno Zobacz wiadomość
    Domyślny

    Hmmm to troche dziwne ograniczenie, skoro ewentualny zleceniobiorca nie moze odpisac w temacie, jedynie PW. No i jak to jest ze niektorzy moga odpisac a niektorzy nie ? Rozumiem moderator i admin ale na czym polega wybiorczosc wsrod uzytkownikow ? Pytanie nie jest w zaden sposob zlosliwe i prosze go tak nie odbierac. Pozdrawiam
    Veno osobiście, nigdy nie napisałbym swojej oferty w poście. Myślę, że PW czy email podany przez zleceniodawcę to wystarczające sposoby kontaktu. A to, że kilka osób skomentowało zlecenie, no cóż to normalne. Tak czy inaczej, jestem za całkowitym wyłączeniem odpowiedzi w dziale zleceń. Ponieważ:
    1. Są niepotrzebne
    2. Zaśmiecają forum
    3. Odwracają uwagę forumowiczów od ważniejszych tematów
    4. Rodzą głupie dyskusje nie na temat. Tak jak ta tutaj

    Pzdr
    T.
    Blog Joomla dla każdego
    www.jungla.pl
    Śledź nas na: twitter.com/#!/@JunglaPL

  10. #19
    Wyga
    Dołączył
    02-06-2009
    Skąd
    straszna wiocha
    Wpisy
    3 029
    Punkty
    283

    Domyślny

    sensowne komentarze osób z branży dla pseudo-ofert różnych dowcipnisiów są jak najbardziej na miejscu; zamykam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Cala witryna dziala ale probujac otworzyc posty w forum Kunenea wychodzi blad 500
    przez ketty na forum Komunikacja: fora, czaty, poczta, biuletyny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 26-05-2011, 19:56
  2. Blad na stronie nie moge wejsc na strone glowna forum
    przez ~urbeq na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 06-03-2011, 15:22
  3. Joomla 1.5. + Kunena / .htacces przekierowanie forum na forum.domena.pl
    przez Izabela80 na forum Własne rozwiązania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 28-11-2009, 22:50
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 04-01-2009, 22:56
  5. Joomla - które forum dyskusyjne najlepsze? Co z danymi z phpbb przy zmianie forum?
    przez karol.cz na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 23-03-2007, 02:09

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •