Jak się dobrać do tytułu strony, słów kluczowych...? - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Wyniki 31 do 37 z 37

Temat: Jak się dobrać do tytułu strony, słów kluczowych...?

  1. #31
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-05-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    9

    Domyślny

    Chyba musisz pogrzebać w ustawieniach.
    Piszesz że portal zakładałes wiele miesięcy temu,a masz zindeksowane tylko trzy strony.?To bardzo słaby wynik,wręcz powiedziałbym dziwny.
    Wpisz w Google www.saczow.com
    Zobacz że pojawiają się opisy strony z treści artykułów.
    Jeśli chcesz to podeślij mi config ,to porównam ze swoim.
    lkk[at]home.pl

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-11-2006
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wiesz, jakoś zbytnio nie zajmowałem się indeksowaniem strony w wyszukiwarkach, co więcej - prawie tego nie robiłem (nie pytaj czemu, bo nie wiem). Tak czy siak, muszę się tym zająć. Ale teraz mój Sączów jest drugi, zaraz za Wikipedią, więc jest OK Z configiem to jeszcze poczekam. Muszę ten błąd sam znaleźć...

  4. #33

    Domyślny

    W podglądzie strony nie ma nic takiego więc raczej problem wynika z powodu, że google jeszcze nie zdążyło odświeżyć strony. A tak w ogóle przydałoby się nieco poprawić templatkę. Są w niej na przykład zdublowane meta tagi.

  5. #34
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-11-2006
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jakby się zastanowić, to faktycznie musi być wina Google i niczego innego. No nic, trzeba czekać na refresh...

  6. #35
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-07-2006
    Wpisy
    60
    Punkty
    7

    Domyślny

    Witam jesli pobierales wersje joomli z joomla.pl co mysle ze tak jest to czekaj na odpowiedz Zwiastuna bo takie bledy 100% wyskakuja z winy zmian w plikach joomli po modyfikacji a nie z twojego bledu ... zainstalowalem dziesiatki eng wersji i nigdy nie mialem takiego bledu moze dodam ze wcale nie mialem bledow z niczym z czym nie moglbym szybko sobei poradzic lub nie pomogl by joomla.com support ( biorac po uwage ze oni maja tam setki tysieci wiadomosci na forum ) a zawsze kiedy korzystam z joomla.pl roznego rodzaju plikow mam problemy i dodam ,ze najwiekszym problemem nie moim ale duzej ilosci userow polskich joomli ( bo dostaje sporo emaili )
    ma problemy z MSQL 5 ... nic sie nie da zrobic co do panela admina ,a jak sie robi to sypie sie wszystko...

    a jak pytasz co jest zgarane " tworcow PL joomli " to dostajesz odpowiedz typu szukaj w google lub milczenei owiec i jak ktos z userow nie trafi na temat to teamt zamiera ( brak slow )...

    ERROL - proponuje instalowac nowa wersje joomli najlepiej w jak najwiekszym stopniu w wersji eng ( sam lang admina jak bedzie w eng nie powinnien odstraszac ) i joomla powyzej 1.0.13... pozdrawiam

  7. #36
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ozon Zobacz wiadomość
    Witam jesli pobierales wersje joomli z joomla.pl co mysle ze tak jest to czekaj na odpowiedz Zwiastuna bo takie bledy 100% wyskakuja z winy zmian w plikach joomli po modyfikacji a nie z twojego bledu

    a jak pytasz co jest zgarane " tworcow PL joomli " to dostajesz odpowiedz typu szukaj w google lub milczenei owiec i jak ktos z userow nie trafi na temat to teamt zamiera ( brak slow )...

    ERROL - proponuje instalowac nowa wersje joomli najlepiej w jak najwiekszym stopniu w wersji eng ( sam lang admina jak bedzie w eng nie powinnien odstraszac ) i joomla powyzej 1.0.13... pozdrawiam
    Wybacz, ale to z serii pleć pleciugo, byle długo
    1) z zasady nie odsyłam do googli
    2) o jakich błędach mówisz? Bo ja się w postach, na które odpowiadasz, informacji o błędach żadnych jakoś doczytać nie umiem.
    3) niezbyt rozumiem - zachęcasz, by czekać na moją odpowiedź, a równocześnie psioczysz na "twórców PL joomli"
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #37
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-11-2006
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie chciałem wzbudzać jakichś kontrowersji
    @ozon, myślę że to kwestia gustu i przyzwyczajenia. Może i masz rację z tym, że Joomla w wersji ENG jest mniej problemowa. Nie wiem i nie mnie się kłócić, bo tak szczerze - zawsze korzystałem i korzystał będę z wersji PL. Znam angielski i znam Joomlę na tyle dobrze, by bez problemu sobie poradzić z jej prowadzeniem, jednak po prostu wolę wersję PL. Taki już jestem, jak Pazura w "Karierze Nikosia Dyzmy" - dobre, bo Polskie Jestem Polakiem i używam mojego ojczystego języka, no chyba że już nie mam wyboru.
    Jestem wdzięczny wszystkim tłumaczom Joomli i komponentów z nią związanych za ich pracę.
    Jednak nie kłócę się - być może i masz rację, co do lepszego działania Joomli w jej "oryginalnym" języku. No ale jak już wspomniałem, nie mnie się kłócić na ten temat.

    A Google dalej widzi portal dynamiczny...

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •