widgety na joomla 1.5
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: widgety na joomla 1.5

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-10-2011
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny widgety na joomla 1.5

    czesc mam pytanie..
    jak dodac kod html np z widgetem w systemie joomla tak zeby mozna bylo nim swobodnie zarzadzac z zaplecza
    ja dodalem modul 'wlasny kod html' wkleilem tam kod html danego widgetu ale zamiast tabeli kursow walut wyswietla mi na stronie piekny kod html
    jak trzeba zrobic to poprawnie?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    było nie raz na forum, jak dodawać kod, poszukaj a co do kursów to np: http://www.money.pl/webmaster/moduly_do_cms/joomla/
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-10-2011
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hej przeczytalem tematy gdzie poruszana byla sprawa dodawania HTML do joomla ale to nie dalo mi rozwiazania mojego problemu
    po pierwsze dodawalem kod na wylaczonym edytorze po drugie w konfiguracji ogolnej nie mam tego edytora WYSIWYG
    tylko TinyMCE 2.0 wylaczylem go dodalem kod i nic dalej wyswietla mi napisy z tego kodu zamiast tabeli kursow wlaczylem ten kod i tez nic to nie dalo
    ja w przeciwienstwie do uzytkownikow poruszajacych ten temat przede mna mam joomla 1.5.23 wiec jak ktos wie jak moge dodac kod HTML za pomoca modulu tak zeby mi to dzialalo to prosze o rade
    pozdrawiam

    ---------- Post dodany o 20:19 ---------- Poprzedni post był o 19:36 ----------

    ok juz doszedlem do tego gdyby ktos mial podobny problem skorzystajcie w tym module wlasny kod html z opcji Toggle editor Toggle {source} tags

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    05-06-2014
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Na czas dodawania tego modułu należy przełączyć w 'Konfiguracji globalnej' edytor na edytor prosty 'Editor - no Editor'. Pozostałe edytory (np. TinyMCE) nie pozwalają na wstawienie niektóry znaczników i próba zakończy się wyświetlaniem tekstu(zamiast widgetu np. pogodowego).
    Następnie Należy przejść do zakładki Rozszerzenia->Moduły, tam kliknąć 'Utwórz' i wybrać 'Własny kod HTML'. W polu edytora należy wstawić skopiowany kod dodatku/widgetu. Po wstawieniu dodatku można z powrotem zmienić edytor na poprzednio używany.

Podobne tematy

  1. Agora Olympus i widgety Allegro.
    przez rosciak na forum Komunikacja: fora, czaty, poczta, biuletyny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 28-08-2010, 17:58

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •