Witam :]
Wyniki 1 do 10 z 17

Temat: Witam :]

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant Fat awatar
    Dołączył
    16-12-2011
    Skąd
    Dzierżoniów, Poland
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Witam :]

    Witam wszystkich użytkowników tego Forum. Kilka słów o sobie i znikam w czeluści forum chłonąć wiedzę ;)
    Do Joomli zawsze byłem nastawiony raczej anty, może z tego powodu, że dobrych kilka lat temu
    pod ręce wpadł mi postnuke i na nim bazowałem swoją ówszesną stronę, którą z resztą do dziś prowadzę.
    Dość mocno zgłębiłem się w temacie i po namowach znajomych z forum post-nuke.pl zostałem wciągnięty
    do Team'u prowadzącego tamto forum. Minęło kilka lat, postnuke przestał być rozwijany i nadeszła zikula,
    nie miałem jednak już tyle czasu, co wcześniej i temat umarł śmiercią naturalną. Być może niektórzy z
    tamtych użytkowników przesiedli się na Joomlę i będę miał okazję ich spotkać tutaj. Ostatnim czasem
    pojawiły się pewne okoliczności, które jednak popchnęły mnie do tego, aby zapoznać się szerzej z kolejnym
    cms'em i za namową znajomych skierowałem się właśnie ku Joomli. Zobaczymy, co to będzie Na razie
    postawiłem pierwszą stronkę na J! do testów, dlatego też to forum powinno być dla mnie kopalnią wiedzy.
    Aktualnie cóż, po studiach, z własną działalnością, żoną i kochaną córeczką.
    Jeżeli ktoś dobrnął do tego momentu to pozdrawiam i do spisania na forum.
    Pozdrawiam!
    Ostanio edytowane przez Fat : 16-12-2011 02:40
    -= The Truth Is Out There =-

Podobne tematy

  1. Witam
    przez Frager na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 15-07-2011, 21:52
  2. Witam
    przez jefe_84 na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 28-05-2009, 11:01
  3. Witam
    przez kormicro na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post/autor: 21-03-2009, 14:53

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •