Witam wszystkich!

Z powodu ogromnej ilości materiałów na stronie postanowiłem większość artykułów umieścić w archiwum. Teraz natomiast zmieniłem zdanie ponieważ archiwum jest tak nie wygodne i nie estetyczne że niema sensu go mieć - lepiej go ręcznie zrobić za pomocą linków w menu.

1. podczas przeglądania artykułów w archiwum moduły znikają czasem z prawej, czasem z lewej, czasem wogóle ich niema - gdy te same artykuły nie były jeszcze w archiwum, moduły były na swoich miejscach.

2. w zapleczu niema możliwości zobaczenia zarchiwizowanych artykułów więc nie mogę ich nawet hurtowo wyciągnąć z archiwum - jestem zmuszony robić to pojedynczo, przy 100+ artykułach nie jest to przyjemne.

3. Wreszcie samo archiwum, wygląda po prostu obrzydliwie! nic nie pasuje do nastroju strony, nawet wyszukując artykuł najpierw widzę linka do artykułu który bierze mnie do kategorii a właściwie do daty (miesiąca utworzenia) i wtedy znowu muszę patrzeć po liście szukając artykuły i dopiero wtedy znajduję artykuł.

Jednym słowem, proszę o pomoc - może znacie jakiś dodatek który pomoże wyciągnąć wszystko z archiwum lub może już tam jest tylko ja tego nie widzę nigdzie ..?

Strona to www.Rajcza.info