VM - błąd linku "Pokaż koszyk"
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: VM - błąd linku "Pokaż koszyk"

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-12-2007
    Wpisy
    87
    Punkty
    10

    Domyślny VM - błąd linku "Pokaż koszyk"

    Witam,
    Parę dni temu miałem problem z koszykiem, bo nie działały przyciski "Dodaj do koszyka". Jak to zostało rozwiązane, to teraz jest inny bład, a mianowicie:

    1. klient dodaje towar do koszyka -> pojawia się standardowe okienko pop up z informacją o dodaniu produktu i przyciskami "Kontunuuj" i "Koszyk", a w module "Koszyk" jest wyświetlony stan koszyka (1 produkt).

    2. jeśli wokienku pop up klient kliknie na przycisk "Koszyk" to jest przenoszony do koszyka i jest OK, ale jeśli to okienko zniknie i wówczas chce obejrzeć koszyk, to po kliknięciu na link "Pokaż koszyk" wyświetla się strona z linkiem "Kontunuuj zakupy", a w module koszyka jest informacja "Twój koszyk jest pusty".

    3. jeśli klient kontynuuje zakupy (przechodzi do stron produktów), to znów pojawia się prawidłowa informacja ze stanem koszyka (1 produkt), ale wejście do koszyka przez link "Pokaż koszyk" nie skutkuje wyświetleniem koszyka tulko strony wskazanej w punkcie 2.

    Tak się dzieje bez względu na to, czy w konfiguracji templatki AJAX jes włączony, czy wyłączony.

    Poza tym, pomimo, że w konfiguracji witryny jest wyłączone cache, to koszyk potrafi pokazać produkt, który został z niego usunięty, tak jakby to cały czas tkwiło w pamięci podręcznej, któa jest wyłączona.

    Jakieś podpowiedzi ?

    erper

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Sprawdź w dwóch opcjach:
    Składnie:
    a
    www.TwojaDomena.xxx
    b
    TwojaDomena.xxx

    Napisz czy problem powstaje w obydwu przypadkach
    Pamiętaj że:
    wyłączasz przeglądarkę
    potem czyścisz casch przeglądarki na jakiekolwiek innej stronie np. google (twoja strona ma być wyłączona)
    potem wykonujesz test dla składni a
    Po czym
    wyłączasz przeglądarkę
    potem czyścisz casch przeglądarki na jakiekolwiek innej stronie np. google (twoja strona ma być wyłączona)
    potem wykonujesz test dla składni b
    Pzdr

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-12-2007
    Wpisy
    87
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję.
    Chyba kiedyś już to ćwiczyłem i to nic nie dało (stronę mam bez www i tak jest w konfiguracji), ale sprawdzę jeszcze raz. Wydaje mi się jednak, że w którymś momencie coś "nagrabiłem" w kodzie VM ( nie w plikach związanych z koszykiem i nie w plikach konfiguracji, chyba w pliku standard_shipping.php), a że robiłem to w pośpiechu i nie zapisałem "na boku" co zrobiłem, to teraz mam efekt (pamięć już nie ta).
    Piszę to, bo sprawdzałem jak działa moja druga strona (na której nie robiłem żadnych "ulepszeń") i tam jest dobrze.

    erper

    ---------- Post dodany 25-01-2012 o 15:24 ---------- Poprzedni post był 24-01-2012 o 18:36 ----------

    Problem rozwiązany. Próby zmian w konfiguracji i czyszczenia cache nic nie dały. Skończyło się przywróceniem witryny z kopii zrobionej miesiąc temu i zaktualizowaniem bazy do stanu dzisiejszego.
    Zamykam wątek.

    erper

Podobne tematy

  1. Lista - Zakładki w kategorii (opcja: "Pokaż:20")
    przez bobek12 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 08-11-2012, 08:45
  2. Edycja galerii "pokaż wiecej zdjęc"
    przez kraver na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 27-11-2011, 23:17
  3. Niepożądane wyświetlanie linku do artykułu, przy linku "Read more".
    przez DamianG na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 06-12-2010, 20:51
  4. Jak usunąć "pokaż tytuł strony"?????
    przez yahhoo na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 25-06-2009, 01:08
  5. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post/autor: 20-10-2008, 11:30

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •