Po aktualizacji do 2.5 posypało się zaplecze i strona. - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 31

Temat: Po aktualizacji do 2.5 posypało się zaplecze i strona.

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-06-2010
    Wpisy
    16
    Punkty
    11

    Domyślny

    Z tymi ikonami jedna pod drugą jest ciekawa sprawa. Na WIN XP jest w porządku, na Windows7 są jedna pod drugą. Oba systemy mają najnowszego FF. Z kolei na Windows7 i zmianie szablonu zaplecza na Hathor wszystko jest w porządku. Ciekawe jak to wygląda w innych przeglądarkach. Może to jednak wina szablonu Bluestork ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-07-2011
    Skąd
    Orawa
    Wpisy
    59
    Punkty
    10

    Domyślny

    Koledzy używam JAMPa i strona localhost uruchamia się, jednak wybierając stronę pojawia się błąd strony Błąd HTTP 500 (Internal Server Error).

    W Zapleczu nie działa mi konfiguracja globalna, pozostałe funkcje zaplecza działają?

    Co mogę zmienić aby działała mi witryna i konfiguracja globalna w zapleczu?

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-01-2011
    Skąd
    Przemysław
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam Windows XP i ikony są jednak jedna pod drugą. Również jest problem np. z usunięciem jakiegokolwiek Artykułu! :/

    Ale znalazłem rozwiązanie z ikonmi. Najpierw ustawiłem szablon zaplecza na Hathor - Default, a później wróciem spowrotem do Bluestork - Default. Ikonki wróciły do normy.

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    21-02-2011
    Wpisy
    117
    Punkty
    15

    Domyślny

    Mam również problem z ikonami w pionie na zapleczu Zmiana szablonu nie pomoga, ponieważ nie zmienia szablonu zapleczowego. Przełącza z jednego na drugi jako domyślny (gwiazdkę ), jest komunikat o zmianie szablonu domyślnego lecz wizualnie jest bez zmian. Plik językowy wgrany. Ktoś rozwiązał ten problem w inny sposób ?

    W innej witrynie joomli szablon zaplecza zmienia lecz ikonki nadal w pionie.
    Ostanio edytowane przez Korek1 : 28-01-2012 13:50

  6. #15
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ted Zobacz wiadomość
    Błąd HTTP 500 (Internal Server Error).
    Ciekawostka - podaj serwer - w niektórych przypadkach trzeba w konfiguracji serwera zmienić ustawienia "zmiennej systemowej DOCUMENT_ROOT" na katalog który wskazuje domena (domyślnie) - tak jest np. w przypadku nazwa.pl
    Pzdr
    P.S. Swoją drogą jak rozkminiałem ten problem to jak zwykle miałem doczynienia z "farciarzem" obsługującym pomoc techniczną i z uporem maniaka czepiającego się zawartości pliku .htaccess

  7. #16
    Debiutant
    Dołączył
    14-12-2010
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja mam problem z edytorami. Nie uwzględnia kodu HTML w artykule. W poprzednich wersjach było wszystko ok, a teraz nawet w edytorze CodeMirror po zapisaniu artykułu kasuje się kod HTML i zostaje sam tekst. Sprawdzałem na wszystkich standardowych edytorach, zainstalowałem też JCE, ale opcja "toogle sorce code" nie pomaga. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

  8. #17
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Skonfiguruj opcje filtrowania tekstu (teraz są w konfiguracji globalnej)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #18
    Debiutant
    Dołączył
    12-05-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    30

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Korek1 Zobacz wiadomość
    Mam również problem z ikonami w pionie na zapleczu Zmiana szablonu nie pomoga, ponieważ nie zmienia szablonu zapleczowego. Przełącza z jednego na drugi jako domyślny (gwiazdkę ), jest komunikat o zmianie szablonu domyślnego lecz wizualnie jest bez zmian. Plik językowy wgrany. Ktoś rozwiązał ten problem w inny sposób ?
    W innej witrynie joomli szablon zaplecza zmienia lecz ikonki nadal w pionie.
    Jeśli używacie szablonu Bluestork, to należy skasować plik administrator/templates/bluestork/params.ini - ikony powinny wrócić na swoje pozycje po ponownym zalogowaniu się do panelu admina.

    Ja natomiast mam inny problem - mianowicie w panelu administratora, na liście artykułów nie mogę zaznaczyć artykułu do skasowania - znaczy mogę zaznaczyć jeden lub nawet kilka artykułów ale jeśli do tego kliknę ikonę "Skasuj" otrzymuję komunikat o konieczności uprzedniego wyboru jednej lub więcej pozycji

  10. #19
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Niczego nie kasowałem. Wylogowałem się, usunąłem pamięć podręczną i ciasteczka, ponownie zalogowałem się do zaplecza i wszystko wróciło na swoje miejsce.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  11. #20
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-06-2010
    Wpisy
    16
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez dzanik Zobacz wiadomość
    Ja natomiast mam inny problem - mianowicie w panelu administratora, na liście artykułów nie mogę zaznaczyć artykułu do skasowania - znaczy mogę zaznaczyć jeden lub nawet kilka artykułów ale jeśli do tego kliknę ikonę "Skasuj" otrzymuję komunikat o konieczności uprzedniego wyboru jednej lub więcej pozycji
    Miałem taki sam problem, ale z kopią strony akeeba. Kopia wykonana przed aktualizacją nie dała się skasować po aktualizacji, mimo zaznaczenia. Pomogła następująca rzecz: wykonałem nową kopię, zaznaczyłem i nową i starą kopię i skasowałem już wtedy obie.

    Rzeczywiście - wyczyszczenie ciasteczek i odświeżenie strony pomogło dla ikon zaplecza.
    Ostanio edytowane przez 2artur2 : 29-01-2012 11:40

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Posypał mi się ftp?
    przez Ush na forum Różne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 07-01-2012, 17:06
  2. Upsss Szablon się posypał:-/
    przez zhong_guo_ren na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 02-07-2011, 18:42
  3. [joomla] się posypała...
    przez qoryto na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post/autor: 01-07-2010, 16:49
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 09-10-2009, 10:57
  5. Po aktualizacji strona się nie wyświetla bez dodanie do URL index.php
    przez snowjedrzej na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 12-08-2006, 13:23

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •