artykuly
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: artykuly

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-12-2006
    Wpisy
    25
    Punkty
    10

    Domyślny artykuly

    Witam!Jestem poczatkujacym uzytkownikiem jooml`a.chcialbym zapytacz czy mozliwe jest aby napisany artykul wyswietlany byl odrazu jak 'tekst glowny ' artykulu czyli bez tesktu 'wprowadzajacego' czy da sie to jakos obejsc.Czy zawsze trzeba pisac teskt wprowadzajacy?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ale my tutaj nie zajmujemy się pieszczotami. To że jesteś początkujący, nie zwalnia Cię od klikania np. w ikonę Pomoc, a nawet zobowiązuje.
    A na pewno nie uprawnia do usprawiedliwiania się na forum, że nie wiesz, boś nie doczytał.
    Zapraszamy, jak poczytasz przynajmniej to, co masz w podręcznej pomocy!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-12-2006
    Wpisy
    25
    Punkty
    10

    Domyślny

    Troche sobie poslodziles!Nie mam ochoty na takie pieszczoty!pomoc przeczytalem.moze wyrazilem sie zbyt nieprecyzyjnie choidz mi o to zeby tekst wprowadzajacy byl wyswietlany w formie opcjonalnego.zaznaczylem parametr ukryj-wprowadzenie i pojawia sie przycisk czytaj calosc.pytam czy istnieje mozliwosc aby od razu byl widoczny tekst opcjonalny bez klikania w ten przycisk

  5. #4
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Opcjonalny to znaczy ze jak nie chcesz miec przycisku oraz czesci "czytaj dalej" to wypelniasz tylko tekst glowny, jezeli chcesz miec artykul rozwijalny ale bez przycisku, to w konfiguracji witryny albo w parametrach bloga ustaw brak przycisku czytaj dalej a za to daj tytuly odsylaczami do calosci.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •